Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 13:42)
tai vat visur reikia dabar skaičiuoti, taip irmesdarome.
anas butas Radviliškyje,o dirbame ir gyvename vilniuje biggrin.gif ir ten MB butas, jis sau norėjo nusipirkti,ir taip išeiti iš tėvų ax.gif iki manęs nusipirko. bet ir gerai, tada tiebutai dar pigūs buvo palyginti su dabartinėmis kainomis.

Ta o negeriau tada parduoti buta ten ir Vilniuje pasiziureti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 14:06)
Ta o negeriau tada parduoti buta ten ir Vilniuje pasiziureti?  g.gif




kol kas ne schmoll.gif neapsimoka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 14:08)
kol kas ne schmoll.gif neapsimoka schmoll.gif

Manau per daug niekad nepasimokes g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 14:23)
Manau per daug niekad nepasimokes  g.gif




nu matai iš kitos pusės visada turėsime kur grįšti,jai kas nutiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 14:32)
nu matai iš kitos pusės visada turėsime kur grįšti,jai kas nutiktų g.gif

Na cia tai tikrai tiesa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 14:49)
Na cia tai tikrai tiesa  ax.gif



na matai parduoti lengva,bet vat nusipirkti tikrai sunku. o tuo labiau, kad mums tikrai nedaug reikia mokėti ax.gif
Atsakyti
Na as kadangi tokia nesiesli dar, tai pardavineciau ir pirkciau tik duokit galimybe lotuliukas.gif o ir siaip tokia nepraktiska biskiuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 14:57)
Na as kadangi tokia nesiesli dar, tai pardavineciau ir pirkciau tik duokit galimybe  lotuliukas.gif o ir siaip tokia nepraktiska biskiuka  blush2.gif




čiamusiet mus senatvė veikia g.gif jau norisi nuosavo ir pastovumo,bet kai aš nekenčiu Radviliškio todėl ten ir negrįšime blush2.gif noriu savo namo užmestyje, noriu ramybės, blush2.gif
Atsakyti
Biski ne i tema, bet kaip man patiko vienos dalyves avataras lotuliukas.gif Tiek maloniu, juokingu ir smagiu emociju sukele blush2.gif
user posted image

QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 15:17)
čiamusiet mus senatvė veikia g.gif  jau norisi nuosavo ir pastovumo,bet kai aš nekenčiu Radviliškio todėl ten ir negrįšime blush2.gif noriu savo namo užmestyje, noriu ramybės, blush2.gif

Manau ir as, siaip siaslumo noretusi ir man, bet kai neturiu tam galimybes, o ir gyvenimo draugas nerastas, tai visad lieka perspektyva, kad galiu dar nukeliauti i koki kita Lietuveles gala blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 15:19)
Biski ne i tema, bet kaip man patiko vienos dalyves avataras  lotuliukas.gif Tiek maloniu, juokingu ir smagiu emociju sukele  blush2.gif
user posted image
Manau ir as, siaip siaslumo noretusi ir man, bet kai neturiu tam galimybes, o ir gyvenimo draugas nerastas, tai visad lieka perspektyva, kad galiu dar nukeliauti i koki kita Lietuveles gala  blush2.gif




aha įdomus bigsmile.gif

tau dar galima keliauti mirksiukas.gif

o aš tiek jau vietų pakeičiau jau nebeužtenka pirštų kiek turiu biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, uztenka dirbti lotuliukas.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 15:24)
tau dar galima keliauti mirksiukas.gif

Ech, bet visai noreciau jau apsistoti kur nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 15:26)
Nu va, uztenka dirbti  lotuliukas.gif
Ech, bet visai noreciau jau apsistoti kur nors  blush2.gif




o tu kiba dirba blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu jau nu jau ateis laikas bus ir namas ir vyras ir vaikas biggrin.gif
Atsakyti