Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 12:29)
blink.gif va čia tai sapnas su nuotykiais g.gif

jai pilnatis yra dabar turėtų pildytis sapnai, reiktų pasižiūrėti g.gif

Aha ir as sakau g.gif

Tai jau paziurejau, tik nelabai supratau, bet is esmes gan nebloga reiksme tongue.gif Sapnininkas sako, jog "sapnuoti, kad kiti skęsta, reiškia būsimus nemalonumus ir tai, kad nutrūks vienas jūsų ryšys." bet kadangi man to neisejo padaryti (nuskandinti), tai kazkaip man interpretuojasi, kad as meginsiu su kazkuo nutraukti santykius, pabegti (labiausiai tiketina kad del kareivuko), atitrukti ir pan, bet nesigaus (nes tas vaikas vis iskildavo ir iseidavo i kranta) g.gif Na o visa kita, tie biegimai, plaukimai ir tt, nei nezinau kaip ieskoti g.gif

Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 12:34)
Aha ir as sakau  g.gif

Tai jau paziurejau, tik nelabai supratau, bet is esmes gan nebloga reiksme  tongue.gif Sapnininkas sako, jog "sapnuoti, kad kiti skęsta, reiškia būsimus nemalonumus ir tai, kad nutrūks vienas jūsų ryšys." bet kadangi man to neisejo padaryti (nuskandinti), tai kazkaip man interpretuojasi, kad as meginsiu su kazkuo nutraukti santykius, pabegti (labiausiai tiketina kad del kareivuko), atitrukti ir pan, bet nesigaus (nes tas vaikas vis iskildavo ir iseidavo i kranta)  g.gif Na o visa kita, tie biegimai, plaukimai ir tt, nei nezinau kaip ieskoti  g.gif




na manau,kad bėgimas irgi yra gerai : rašo taip, kad pačiam bėgti sapne reiškia geras, geneali šaus mintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 12:39)
na manau,kad bėgimas irgi yra gerai : rašo taip, kad pačiam bėgti sapne reiškia geras, geneali šaus mintis biggrin.gif

Betkokiu atveju as geniali, super duper fantastiska lotuliukas.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 12:42)
Betkokiu atveju as geniali, super duper fantastiska lotuliukas.gif  bigsmile.gif  lotuliukas.gif




būtent bigsmile.gif thumbup.gif


gera laida žiūriu,moko taupyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 12:44)
gera laida žiūriu,moko taupyti  blush2.gif

Trumpa versija pateik man, nes reiktu pagaliau ismokti susiverzti dirza g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 12:46)
Trumpa versija pateik man, nes reiktu pagaliau ismokti susiverzti dirza  g.gif




pirma išnagrinėja,kam daugiausia išleidžia pinigų, pasirodo dauguma išleidžia telefonui ir internetui g.gif pasirodo reikia pradėti nuo jų, tada pasvarstyti maistui,jai turi mašina reikia mažinti kurui. betkai žinome tu neturi mašinos, tai tas atkrinta g.gif
vien žo drastiškai ten bankininkė juos spaudžia biggrin.gif
Atsakyti
Na kadangi masinos neturiu, kabelines taip pat, o uz interneta moku tik 35Lt i menesi, tai kazi kur cia dar pamazinus tas islaidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 12:57)
Na kadangi masinos neturiu, kabelines taip pat, o uz interneta moku tik 35Lt i menesi, tai kazi kur cia dar pamazinus tas islaidas  g.gif




aš manau, kad tu ir taipgerai tvarkaisi,tikmanau gera širdį turi ir skolini pinigus,man taip atrodo
ax.gif blush2.gif

nu pas mes tai maistui daugiausia išleidžia doh.gif
antroje eilėje tai mūsų vaistai,net 200Lt išleidžiame, čia nesutaupysi schmoll.gif
toliau komunalinės ir paskolos išlaidos doh.gif išleidžiame 2000lt doh.gif vat taip blush2.gif
nes mašina naudojamės tik savaitgaliais, darbo dienomis važinėjame tik viešuoju transportu. atsisakė išėjimų visur kur mokama.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 13:05)
aš manau, kad tu ir taipgerai tvarkaisi,tikmanau gera širdį turi ir skolini pinigus,man taip atrodo
ax.gif  blush2.gif

nu pas mes tai maistui daugiausia išleidžia doh.gif
antroje eilėje tai mūsų vaistai,net 200Lt išleidžiame, čia nesutaupysi schmoll.gif
toliau komunalinės ir paskolos išlaidos doh.gif išleidžiame 2000lt doh.gif vat taip blush2.gif
nes mašina naudojamės tik savaitgaliais, darbo dienomis važinėjame tik viešuoju transportu. atsisakė išėjimų visur kur mokama.

Na skolinu tai tikrai, ipac broliui doh.gif bet paskutiniu metu nedaznai i amne kreipias, tai bent tiek blush2.gif

oho, bet uz komunalines tai kiek daug blink.gif mes 4-se gyvendami ir nuoma mokant uz viska iki 1400 tesumokam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 13:21)
Na skolinu tai tikrai, ipac broliui  doh.gif bet paskutiniu metu nedaznai i amne kreipias, tai bent tiek  blush2.gif

oho, bet uz komunalines tai kiek daug  blink.gif mes 4-se gyvendami ir nuoma mokant uz viska iki 1400 tesumokam  unsure.gif




niu tada reiškia tikrai tau reikia pagalvoti,kur išleidi g.gif

na matai, mes čia nuomuojamės mokame 1000Lt nuo+mokeščiai apie 500lt, plius dar turime kitamemieste buta, už kurį mokame paskola,plius dar vartojama dar pasiėmę,vatir susidaro visa suma doh.gif bet verčiamės,taupome, planuojame jau beveik viska biggrin.gif išskyrus ligos nesuplanuosi lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 13:31)
niu tada reiškia tikrai tau reikia pagalvoti,kur išleidi g.gif

na matai, mes čia nuomuojamės mokame 1000Lt nuo+mokeščiai apie 500lt, plius dar turime kitamemieste buta, už kurį mokame paskola,plius dar vartojama dar pasiėmę,vatir susidaro visa suma doh.gif bet verčiamės,taupome, planuojame jau beveik viska biggrin.gif išskyrus ligos nesuplanuosi lotuliukas.gif  schmoll.gif

Na siaip neissileidzia tiek daug, bet vat lapkritis man kaip kaledos, nes visa seimyna gimtadienius svencia beveik doh.gif gruodis tikrosios kaldos doh.gif o stai dabar sokiai su savo medziagos, uzmokesciu siuvejom ir tt doh.gif tai jau 3 men kaip skaiciuojuos lituka i lituka unsure.gif O siaip, tai buna paprasciau biggrin.gif

tai kodel nuomojates cia uz 1000, jei kitam miesto gale savo buta turit? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 13:35)
Na siaip neissileidzia tiek daug, bet vat lapkritis man kaip kaledos, nes visa seimyna gimtadienius svencia beveik  doh.gif gruodis tikrosios kaldos  doh.gif o stai dabar sokiai su savo medziagos, uzmokesciu siuvejom ir tt  doh.gif tai jau 3 men kaip skaiciuojuos lituka i lituka  unsure.gif O siaip, tai buna paprasciau  biggrin.gif

tai kodel nuomojates cia uz 1000, jei kitam miesto gale savo buta turit?  unsure.gif




tai vat visur reikia dabar skaičiuoti, taip irmesdarome.
anas butas Radviliškyje,o dirbame ir gyvename vilniuje biggrin.gif ir ten MB butas, jis sau norėjo nusipirkti,ir taip išeiti iš tėvų ax.gif iki manęs nusipirko. bet ir gerai, tada tiebutai dar pigūs buvo palyginti su dabartinėmis kainomis.
Atsakyti