Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 15:50)
jis ir taip kieviena savaite valo klozeta,nes taip daro ant kraštų doh.gif ir ką manai pasikeitimų yra maži blush2.gif

Kai supras, kad tvarkymai malonumo neteikia, tada elgsis kitaip lotuliukas.gif dabar tikriausia jam patinka tvarkytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 15:54)
Kai supras, kad tvarkymai malonumo neteikia, tada elgsis kitaip  lotuliukas.gif dabar tikriausia jam patinka tvarkytis  lotuliukas.gif





sakai bigsmile.gif nugi lauksiu bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Lauk, nieko kito ir nelieka lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu va ir vel priremiau prie sienos savo kareivuka, kad net pabego lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 16:02)
Lauk, nieko kito ir nelieka  lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu va ir vel priremiau prie sienos savo kareivuka, kad net pabego  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




tai ir laukiu blush2.gif


o ką reiškia pabėgo blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 18:56)
o ką reiškia pabėgo blink.gif  g.gif

Tiesiogiai, paeme ir pabego is skaipo lotuliukas.gif ale "mergyt ate, tuiu begti" it nese muila doh.gif Nors as pazadejau kad kas karta kai uzkalbins vis paklausiu to paties lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 19:56)
Tiesiogiai, paeme ir pabego is skaipo  lotuliukas.gif ale "mergyt ate, tuiu begti" it nese muila  doh.gif Nors as pazadejau kad kas karta kai uzkalbins vis paklausiu to paties  lotuliukas.gif  bigsmile.gif





nu jo naba išgasdina doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


nu man keista,kad pats vyras nenori aiškumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 20:19)
nu man keista,kad pats vyras nenori aiškumo g.gif

Tai kad tas vyras pats nezino ka jaucia doh.gif g.gif Vakar priremiau galutinai, tai pasake, kad labai pasimetes jauciasi, kad nezino ko nori del to stengiasi laikytis tam tikro atstumo doh.gif unsure.gif

Na nekokios zinios, tuolab, kad mano patirtis byluoja, kad jei jau yra abejones, tai nieko gero nebus ir geriau nesti muila paciai, ka ir zadu toliau daryti cool.gif unsure.gif Na dabar jau meginsiu pati ji vengti kiek imanoma, nebendrauti ir tiesiog atitolti, nors per beveik menesi tokio bendravimo, sioks toks atitolimas jau ivyko
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 11:25)
Tai kad tas vyras pats nezino ka jaucia  doh.gif  g.gif Vakar priremiau galutinai, tai pasake, kad labai pasimetes jauciasi, kad nezino ko nori del to stengiasi laikytis tam tikro atstumo  doh.gif  unsure.gif

Na nekokios zinios, tuolab, kad mano patirtis byluoja, kad jei jau yra abejones, tai nieko gero nebus ir geriau nesti muila paciai, ka ir zadu toliau daryti  cool.gif  unsure.gif Na dabar jau meginsiu pati ji vengti kiek imanoma, nebendrauti ir tiesiog atitolti, nors per beveik menesi tokio bendravimo, sioks toks atitolimas jau ivyko



žinai,manau geriausias tavo sprendimas,jai vyras neapsisprendžia, nieko nėra blogiau.tada gaunasi,kad tu esi jamreikalinga tik tada kada jam paranku kitais atvejais jis nežino,lnėra gerai schmoll.gif laikykis,laikas viska sustatys į vietas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as ir taip manau 4u.gif Jei jis tik savyje niekaip nesusidelioja ko nori (nes anksciau tvirtai kalbejo, kad jokiu prisrisimu ir meiliu, o dabar jau nei nezino ko tiksliai nori), tai as nepagelbesiu. As jam pasakiau, kad po to gali buti per velu, jis tai zino ir prisiima atsakomybe uz tai, taigi gyvenu as sau toliau ir ramia sirdele biggrin.gif

Jau viena karta atklausiau 3-4men kad as nuostabi, kad nori mane myleti, bet dabar sumaistis ir tt doh.gif o po 2sav jau su kita lovoj vartes doh.gif taigi nebeleisiu su savim zaisti schmoll.gif

Beje labai jau keista sapna siandien sapnavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 12:15)
Na as ir taip manau 4u.gif Jei jis tik savyje niekaip nesusidelioja ko nori (nes anksciau tvirtai kalbejo, kad jokiu prisrisimu ir meiliu, o dabar jau nei nezino ko tiksliai nori), tai as nepagelbesiu. As jam pasakiau, kad po to gali buti per velu, jis tai zino ir prisiima atsakomybe uz tai, taigi gyvenu as sau toliau ir ramia sirdele biggrin.gif

Jau viena karta atklausiau 3-4men kad as nuostabi, kad nori mane myleti, bet dabar sumaistis ir tt  doh.gif o po 2sav jau su kita lovoj vartes  doh.gif taigi nebeleisiu su savim zaisti  schmoll.gif

Beje labai jau keista sapna siandien sapnavau  unsure.gif




palaikau tave,šaunuolė,kad tokį sprendimą priėmiai mirksiukas.gif

na kas per sapnas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 12:21)
na kas per sapnas g.gif

Na visos izangos neprisimenu, bet lyg nuo akzko begom su laivu, tai toki apgaulinga manevra darem, kad ten kur laukia mus praplaukiant nusiuntem netikra laiva o patys per kazkur kitur plaukem doh.gif lotuliukas.gif Net miegant logika veikia lotuliukas.gif O siaip viena dalis mane labai gasdino, kazkodel nusprendem vaika nuskandinti (kazkoki jis blogi nese), tai is dezese ir su akmnim, kaip be skandinom, vis iskildavo ir gyvutelis stovedavo salia g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 12:24)
Na visos izangos neprisimenu, bet lyg nuo akzko begom su laivu, tai toki apgaulinga manevra darem, kad ten kur laukia mus praplaukiant nusiuntem netikra laiva o patys per kazkur kitur plaukem  doh.gif  lotuliukas.gif Net miegant logika veikia  lotuliukas.gif O siaip viena dalis mane labai gasdino, kazkodel nusprendem vaika nuskandinti (kazkoki jis blogi nese), tai is dezese ir su akmnim, kaip be skandinom, vis iskildavo ir gyvutelis stovedavo salia  g.gif  doh.gif




blink.gif va čia tai sapnas su nuotykiais g.gif

jai pilnatis yra dabar turėtų pildytis sapnai, reiktų pasižiūrėti g.gif
Atsakyti