Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 11 22, 20:18)
Jis isvis nesokantis  blush2.gif bet vakaro pabaigoj vis del to mane apsikabines palingavo  blush2.gif  cool.gif



nu va kaip čiotkai bigsmile.gif

o mes šiandiena europos parke buvome biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 22, 20:37)
o mes šiandiena europos parke buvome biggrin.gif

Patiko? biggrin.gif o nebuvo salta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 22, 20:42)
Patiko?  biggrin.gif o nebuvo salta?  g.gif



na tikrai čiotka,po mišką po grįna ora palakstyti biggrin.gif parėkauti, skulptūras apžiūrėti. ax.gif
aš net viena išbandžiau, tai kai dėjau su dantimis, ir kraujas pasileido lotuliukas.gif
va šitame biggrin.gif user posted image
Papildyta:
nea nešalta, kol kojas nesušlampi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 22, 20:47)
na tikrai čiotka,po mišką po grįna ora palakstyti biggrin.gif parėkauti, skulptūras apžiūrėti. ax.gif
aš net viena išbandžiau, tai kai dėjau su dantimis, ir kraujas pasileido lotuliukas.gif

O jei blink.gif na bet ir uzsiemima radai lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 22, 20:51)
O jei  blink.gif na bet ir uzsiemima radai  lotuliukas.gif  doh.gif



beveik visuos tuos besisukančius gelžis išbandžiau ax.gif nu negaliu aš nejudėti biggrin.gif
http://www.europospa...nos/naujien.htm
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 22, 20:53)
beveik visuos tuos besisukančius gelžis išbandžiau ax.gif nu negaliu aš nejudėti biggrin.gif
http://www.europospa...nos/naujien.htm

As jau geriau paguleciau kur lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 22, 20:55)
As jau geriau paguleciau kur  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



man patinkaviskas kas ekstremalu, vakaip peliukai laksto lotuliukas.gif ir čia palakstėme
lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
na ir kaip sekasi ruoštis Kalėdoms biggrin.gif



Dovana Skorpionams (10.23-11.22)


Skorpionas – pats paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas. Skorpionas be galo ištikimas draugams ir mylimiesiems. Už brangų draugą kausis kaip už patį save. Šio ženklo žmonės nepaprastai romantiški ir  jausmingi. Viską, ko imasi, atlieka nepaprastai aistringai, nepripažįsta jokių kliūčių ir visada eina iki galo.

Ar pažįstate bent vieną skorpioną? Nustebinkite jį malonia dovanėle.
Ką dovanoti skorpionams?

Skorpionėms moterims
Dovana turi būti didelė ir plati, kaip Skorpionės jausmų pasaulis. Skleidžianti gerą energiją. Tinka egzotiška nekasdieniška dovana. Jai turėtų patikti karališkas masažas, jodinėjimas žirgais ar egzotiška fotosesija.

Skorpionams vyrams
Šiems aktyviems žmonėms tikrai patiks šaudymas tikrais koviniais ginklais, gera nuotykių knyga, sudėtingi galvosūkiai ar teleskopas. Dovanų turi būti daug vienu kartu.

Linkime malonių gyvenimo akimirkų!
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 30, 22:20)
na ir kaip sekasi ruoštis Kalėdoms biggrin.gif

Na baisiai unsure.gif Niekaip nesugalvoju ka kam dovanuoti blush2.gif
Atsakyti
laba diena,visoms skorpionems ir ne tik 4u.gif
netycia uzklydau i sia tema ir jei tik priimsit mane butinai dalyvausiu jusu pokalbiuose 4u.gif pati esu skorpione ir draugas mano skorpionas ax.gif ir siaip,as labai didziuojuosi budama skorpione blush2.gif biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2008 12 01, 17:21)
laba diena,visoms skorpionems ir ne tik 4u.gif
netycia uzklydau i sia tema ir jei tik priimsit mane butinai dalyvausiu jusu pokalbiuose 4u.gif  pati esu skorpione ir draugas mano skorpionas ax.gif  ir siaip,as labai didziuojuosi budama skorpione blush2.gif  biggrin.gif

Zinoma, kad priimsim 4u.gif
Atsakyti
puiku bigsmile.gif
turbut nelabai daug musu cia bendraujanciu?taip gan ramiai forumas atrodo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2008 11 22, 14:45)
O sadistiskumo manau turim, tik dazniausiai jis labiau nukreiptas i save  doh.gif

sutinku su sita mintim,as net labai linkus taip elgtis,nors man tas ir nepatinka,bet kartais uzeina toks noras,ar gal poreikis net,kazkokiu dramu, nervuotis, pergyventi, kad ir del nieku blink.gif

jus daug jau temeliu prikalbejot kaip maciau,tai turbut jau viskas iskalbeta apie tuos charakterius yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 01 gruodžio 2008 - 16:40