Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Mano bendradarbis visad sakydavo "Neduok pavalgyti, uztat duok pakalbeti" lotuliukas.gif cia apskritai apie visas moteris blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 14:40)
Mano bendradarbis visad sakydavo "Neduok pavalgyti, uztat duok pakalbeti"  lotuliukas.gif cia apskritai apie visas moteris  blush2.gif




čia tikra tiesa blush2.gif

bet pati pažystu keleta vyrų,kurie ištisai kalba apie belenka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 14:47)
bet pati pažystu keleta vyrų,kurie ištisai kalba apie belenka doh.gif  lotuliukas.gif

Sunku su tokiais vyrais doh.gif ipac jei pati megsti pakalbeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 14:53)
Sunku su tokiais vyrais  doh.gif ipac jei pati megsti pakalbeti  lotuliukas.gif




mano globėjęs toks doh.gif kai jis kalba visada aš tyliu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nes isiterpti tiesiog nera kada lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Isivaizduoju kaip turi buti sunku lotuliukas.gif
Papildyta:
Na stai, susitvarkiau biskiuka spinta, dulkes apsisluosciau, liko tik siurbliuotis, bet siurblys pas kambariokus, tai veliau, nenoriu ju prasyti g.gif Bet vistiek kambarys toks per daug tuscias pasidare doh.gif Menine netvarka jaunuko suteike lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 15:05)
Nes isiterpti tiesiog nera kada  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Isivaizduoju kaip turi buti sunku  lotuliukas.gif
Papildyta:
Na stai, susitvarkiau biskiuka spinta, dulkes apsisluosciau, liko tik siurbliuotis, bet siurblys pas kambariokus, tai veliau, nenoriu ju prasyti  g.gif Bet vistiek kambarys toks per daug tuscias pasidare  doh.gif Menine netvarka jaunuko suteike  lotuliukas.gif




nėra nei kaip įsiterpti, o jai jau kalbamės tai rėkiame vienu metu doh.gif lotuliukas.gif

šiandiena aptvarkė namus mano vyrai biggrin.gif ax.gif ir jau valgyti padarė, privalgiau ir toliau guliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 15:17)
šiandiena aptvarkė namus mano vyrai biggrin.gif  ax.gif ir jau valgyti padarė, privalgiau ir toliau guliu blush2.gif

Saunuoliai tavo vyrai thumbup.gif Isivaizduoju, kad tavo sunus bus visu mergaiciu numiletiniu, o dar kaip seimininkauti megsta, tai isvis del jo pesis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 15:20)
Saunuoliai tavo vyrai  thumbup.gif Isivaizduoju, kad tavo sunus bus visu mergaiciu numiletiniu, o dar kaip seimininkauti megsta, tai isvis del jo pesis hihihi.gif




tai, kad mano vaikis daugiau žalos padaro tvarkydamas nei naudos lotuliukas.gif nieko bet tvarkosi, sukiša viska po lova hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 15:22)
tai, kad mano vaikis daugiau žalos padaro tvarkydamas nei naudos lotuliukas.gif nieko bet tvarkosi, sukiša viska po lova hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nieko, ismoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 15:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nieko, ismoks  biggrin.gif





sakai g.gif manai ir mano vaikas išmoks klozeto dangti pakelti ir neapsisioti kraštų, persimauti kojines ir triusikus g.gif nes dabar atrodo beviltiška,kol pati nepagriebiu ir neperrengiu, tai vaikšto mano vaikis apkiautęs doh.gif toks niekam nereikalingas bus biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 15:34)
sakai g.gif manai ir mano vaikas išmoks klozeto dangti pakelti ir neapsisioti kraštų, persimauti kojines ir triusikus g.gif nes dabar atrodo beviltiška,kol pati nepagriebiu ir neperrengiu, tai vaikšto mano vaikis apkiautęs doh.gif toks niekam nereikalingas bus biggrin.gif  lotuliukas.gif

Na manau persirengti kojines ir apatinius su amzium pripras, kai nores mergytem patikti, o del klozeto, tai kelis kartus duok issivalyti viska, tada ziures i tai kitom akim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 15:46)
Na manau persirengti kojines ir apatinius su amzium pripras, kai nores mergytem patikti, o del klozeto, tai kelis kartus duok issivalyti viska, tada ziures i tai kitom akim tongue.gif




jis ir taip kieviena savaite valo klozeta,nes taip daro ant kraštų doh.gif ir ką manai pasikeitimų yra maži blush2.gif
Atsakyti