Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 12:17)
va toks bendavimas bet ką į neviltį nuvarytų doh.gif kaip tau sunku aš nežinau, galiu tik įsivaizduoti ir nors kiek palaikyti.

Tai vat, kad ir varo doh.gif Jei galima butu tiesiog paimti ir viska nutraukti (na taip, kaip kazkada su BMB padariau, kai visiskai isbrauki is savo gyvenimo, tada praeina tas skausmas), bet vat taip yra sudetingiau, paskutiniu metu vis ji erzinu, spaudziu prie sienos, na tokiu budu isreiskiu savo "bloga nuotaika" blush2.gif Bet jis vis kencia ir sako, kad galiu kabinetis, geriau jau taip, nei visai to nedaryciau unsure.gif Ech, net nzn ka daryti is tikro su tuo vyruku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 12:27)
Tai vat, kad ir varo  doh.gif Jei galima butu tiesiog paimti ir viska nutraukti (na taip, kaip kazkada su BMB padariau, kai visiskai isbrauki is savo gyvenimo, tada praeina tas skausmas), bet vat taip yra sudetingiau, paskutiniu metu vis ji erzinu, spaudziu prie sienos, na tokiu budu isreiskiu savo "bloga nuotaika"  blush2.gif Bet jis vis kencia ir sako, kad galiu kabinetis, geriau jau taip, nei visai to nedaryciau  unsure.gif Ech, net nzn ka daryti is tikro su tuo vyruku  doh.gif




nu jo unsure.gif kaip sunku ir taip negerai skirtis irlikti nežinioje tokie santikiai labai keisti unsure.gif

žinau tik tiek,kad tu pasielgsi taip kaip reikia širdis tau pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 12:43)
žinau tik tiek,kad tu pasielgsi taip kaip reikia širdis tau pasakys  mirksiukas.gif

O jinai sako, oi kaip sako - "Isvesk is kantrybes, priremk prie sienos, erzink, priversk ji viska issakyti" lotuliukas.gif Ta ir stengiuos daryti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 12:48)
O jinai sako, oi kaip sako - "Isvesk is kantrybes, priremk prie sienos, erzink, priversk ji viska issakyti"  lotuliukas.gif Ta ir stengiuos daryti  tongue.gif




ir šaunu bigsmile.gif taip ir toliau bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 12:57)
ir šaunu bigsmile.gif taip ir toliau bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Na cia skorpioniskas budas tiesiog pasireiskia lotuliukas.gif Jei man bloga, tai tegu ir jis pakencia hihihi.gif lotuliukas.gif Man tai nuo ti idomiau gyventi daros bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 13:02)
Na cia skorpioniskas budas tiesiog pasireiskia  lotuliukas.gif Jei man bloga, tai tegu ir jis pakencia hihihi.gif  lotuliukas.gif Man tai nuo ti idomiau gyventi daros  bigsmile.gif




gėris bigsmile.gif thumbup.gif lotuliukas.gif


o aš net nežinau, jai man blogai, dabar pagalvojau, kad ir aplinkiniamsirgi būna blogai biggrin.gif blush2.gif ups blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 13:17)
o aš net nežinau, jai man blogai, dabar pagalvojau, kad ir aplinkiniamsirgi būna blogai biggrin.gif  blush2.gif ups blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ka, skorpionisku bruozu prisirinkai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 13:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ka, skorpionisku bruozu prisirinkai?  lotuliukas.gif




su skorpionu gyvendama tapau pati skorpion4 doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai trukumu nelaikau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visi skorpionai savimylos gi, as tokia pat blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 13:55)
As tai trukumu nelaikau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Visi skorpionai savimylos gi, as tokia pat  blush2.gif  bigsmile.gif




aš kiek sutikau skorpionu jie man visi nepaprasti bigsmile.gif
moterys mėgstančios pakalbėti iki nukritimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 17, 14:01)
moterys mėgstančios pakalbėti iki nukritimo lotuliukas.gif

O taip lotuliukas.gif O jei dar yra apie ka, tai isvis nenutildysi doh.gif lotuliukas.gif Nors kiek is saves pastebejau, tai jei nezinau visos situacijos ar neturiu nuomones, tada geriau protingai patyliul, bet siaip kalbu apie belenka su belenkuo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 14:27)
O taip  lotuliukas.gif O jei dar yra apie ka, tai isvis nenutildysi  doh.gif  lotuliukas.gif Nors kiek is saves pastebejau, tai jei nezinau visos situacijos ar neturiu nuomones, tada geriau protingai patyliul, bet siaip kalbu apie belenka su belenkuo  lotuliukas.gif




pastebėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nors ir aš tokia pati blush2.gif
Atsakyti