Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 16, 22:11)
guliu loveje,vaistai patys atėjo biggrin.gif

nu tikrai tu tikra auksarankė bigsmile.gif

Kaip faina wub.gif Ech, kad pas mane taip blush2.gif

Na kartais reikia, geriau jau paciai, nei moketi kam nors, tuolab kai pinigu nulis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 22:15)
Kaip faina  wub.gif Ech, kad pas mane taip  blush2.gif

Na kartais reikia, geriau jau paciai, nei moketi kam nors, tuolab kai pinigu nulis  doh.gif




aha, labai laiminga,kad MB mano gyvenime yra bigsmile.gif

ateis ateis ir pas tave mirksiukas.gif

įsivaizduoji,kaip mano MB jautėsi,kai žino,kai sergu tokiomis ligomiso man skauda, taip kad vos kviepuoju,o priimti niekas nenori schmoll.gif visa vilnių apvažiavome doh.gif MB lėkė taip,kad sakė vien eismo taisykles pažeidinėjo doh.gif dar geria alučio kad atsigautų biggrin.gif


aišku,kai gali pati pasidaryti kammokėti pinigus, šaunuolė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 16, 22:19)
įsivaizduoji,kaip mano MB jautėsi,kai žino,kai sergu tokiomis ligomiso man skauda, taip kad vos kviepuoju,o priimti niekas nenori schmoll.gif visa vilnių apvažiavome doh.gif MB lėkė taip,kad sakė vien eismo taisykles pažeidinėjo doh.gif dar geria alučio kad atsigautų biggrin.gif

Kur tu ji radai toki nuostabu? wub.gif Nagi papasakok savo meiles istorija su laiminga pabaiga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 22:24)
Kur tu ji radai toki nuostabu?  wub.gif Nagi papasakok savo meiles istorija su laiminga pabaiga  bigsmile.gif




blush2.gif

pačiu sunkiausiu man metu, kai buvau visiškai viena,kai per mėnesį su vaiku gaudau tik 200lt, kai valgėme tik kruopas ir ką maisto usždirbdavome.kai aš susirgau taip sunkiai,kad mažas mano vaikas nešė man arbata, nes jau aš nebepasikėliau unsure.gif man reikėjo praktikos, niekas nepriėmė liko mūsų mieste tik biblioteka ten nuėjau,ir jo direktorė mane priėmė. pradėjau atlikinėti, ir vien tik girdėjau jo varda, nes visiems reikėjo,o aš pagalvojau,kas jis toks,kad visiems reikalingas, taip pradirbau keleta dienų, jo nesutikau,o kai sutikau pirma karta,jis man pasirodė toks elegantiškas ir dabar toks yra ax.gif ir pirma pažintį mes susiriejome dėl kašio, aš juk už žalgirį, o MB už Lietuvos ryta. ir taip jis slinko lėtai lėtai prie manęs blush2.gif kaip tik parazitas ex grįžo manęs pakankinti doh.gif o jis nepasidavė,padėjo man. o kai pirma kartamanę išgasdinau liepiau dėti ranka ant širdies mano ir pažiūrėti,kaip plaka mano širdis,tai jis dar labiau išsigando, lotuliukas.gif niekada nepamiršiu jo reakcijos blush2.gif paskui kava ateidavo į mano skyrių, paskui eidavome parūkyti cigarilių,kol taip įsimylėjome kad tik žiūrėdavome vienas į kita.
paskui toks laikas buvo,kai ex paprašė vaiko kaip tik jo gimtadienis buvo ir tėvo diena sutapo (daviau, pasigailėjau vėliau nes atidavė vaiką sužalota doh.gif nuo to laiko daugiau nebedaviau schmoll.gif ) man buvo toks šokas niekada nebuvau su vaiku išsiskyrusis,MB pamatė,kaipman sunku už manęs į mašina ir be nieko išsivežė į Palanga į pajūrį, tiesiog kartu vaikščiojome pakrantėmis, ėjome į kavines,daug bendravome. kol viena diena nusprendėme atvykti į vilnių, tai po porosmėnesių tokio bendravimo,kai pasmane atvykdavo į kaimą už30 km kiekviena vakara ar diena. o kaip vykome į vilnių nieko neturėdami, vaikas pasodintas ant patalines mašinos gale, vat taip atsidūrėmevilniuje. MB gavo darba, o aš ne, po dviejų savaičių vakarais dirbau valytoja,dar po dviejų savaičių ir pagrindinį susiradau darba.
va taipmes jau kartu beveik jau trys metai wub.gif
Atsakyti
Kad daugiau tokiu vyru wub.gif wub.gif wub.gif

Ech, kur ir man toki gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 23:35)
Kad daugiau tokiu vyru  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ech, kur ir man toki gauti  g.gif




blush2.gif


o aš manau, kad kiekviena mes turime savo antrąją puse ir ji yra, tik vat kaip ją rasti nežinau g.gif o gal ji pati randa mus tamūsų antra pusė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 16, 23:44)
o aš manau, kad kiekviena mes turime savo antrąją puse ir ji yra, tik vat kaip ją rasti nežinau g.gif o gal ji pati randa mus tamūsų antra pusė g.gif

Na, o as nebezinau unsure.gif tikiu, kad kiekvienam skirtas savo zmogus, bet kazkodel pradedu galvoti, kad tik pats nusprendi ar jis TAS g.gif Nes zmoniu geru yra nemazai, tik tau paciam nuspresti ar gali su juo gyventi ar ne. Na bet paskutiniu metu as isvis nieko nebezinau, pasimetus ir tiek, nei nebezinau ko noriu pati is tikro...
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 23:47)
Na, o as nebezinau  unsure.gif tikiu, kad kiekvienam skirtas savo zmogus, bet kazkodel pradedu galvoti, kad tik pats nusprendi ar jis TAS  g.gif Nes zmoniu geru yra nemazai, tik tau paciam nuspresti ar gali su juo gyventi ar ne. Na bet paskutiniu metu as isvis nieko nebezinau, pasimetus ir tiek, nei nebezinau ko noriu pati is tikro...




žinai, o man tereikia,kadmane mylėtų, gerbtų, visada šalia būtų,pasikalbėti tiesiog būti vienu. kai matai kai jam skauda, kai jis mato kai man negerai.
aš visada maniau, kad esu niekas ir kad niekas į mane nežiūrės ir nemylės. bet kai viskas paskeitė ir nieko nebesitikėjau, tiesiog gyvenau ir galvojau jau kai bus taip gyvensiu taip kaip moku.

tiesiog atsipalaiduok, patarimų duoti negaliu schmoll.gif tik tavo širdelė gali tai jausti, kada ateis ar kada tu pasruošusi tau pasakys, kad sutikai antrąją savo puse.
Atsakyti
Man sito ir pakaktu, ko gi moterisi daugiau tereikia - meiles, jei ji yra bus jegu ir visus sunkumus nugaleti wub.gif Tik jau neviltis apemus, ne del to, kad bijociau buti viena, o del to, kad apima jausmas, kad vel prarandu tai, kad man brangu ir ka noreciau issaugoti
Papildyta:
Nu va, dirzas pagamintas thumbup.gif belieka sulaukti kada siuveja sijona ir lemenele padarys biggrin.gif Na dar pora smulkmeneliu yra, bet ten labai greitai viskas bus padaryta, siuvimo masina gi yra pas mane thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 00:11)
Man sito ir pakaktu, ko gi moterisi daugiau tereikia - meiles, jei ji yra bus jegu ir visus sunkumus nugaleti  wub.gif Tik jau neviltis apemus, ne del to, kad bijociau buti viena, o del to, kad apima jausmas, kad vel prarandu tai, kad man brangu ir ka noreciau issaugoti
Papildyta:
Nu va, dirzas pagamintas  thumbup.gif belieka sulaukti kada siuveja sijona ir lemenele padarys  biggrin.gif Na dar pora smulkmeneliu yra, bet ten labai greitai viskas bus padaryta, siuvimo masina gi yra pas mane  thumbup.gif




vat tas svarbiausia, atsipalaiduok mirksiukas.gif nes varydama save į neviltį tikrai niekas greičiau nevyks schmoll.gif


o kaip tavo santykiai su kareiviuku g.gif

o kokia darbininkė, šaunu,kad viskas pabaigiai šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Tai, kad kazkaip nebesigauna atsipalaiduoti doh.gif

O siaip, seniai nesimatem, paskutini karta pries kaledas (kai iteikiau dovana) unsure.gif dabar paraso beveik kas diena, kartais kas antra, bet taip ir tebendraujam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 17, 12:12)
Tai, kad kazkaip nebesigauna atsipalaiduoti  doh.gif

O siaip, seniai nesimatem, paskutini karta pries kaledas (kai iteikiau dovana) unsure.gif dabar paraso beveik kas diena, kartais kas antra, bet taip ir tebendraujam  verysad.gif




va toks bendavimas bet ką į neviltį nuvarytų doh.gif kaip tau sunku aš nežinau, galiu tik įsivaizduoti ir nors kiek palaikyti.
Atsakyti