Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

kažkada padarydavau špagata blush2.gif
nu jo rimtos pastave treniruotės doh.gif oj kaip čiotkakai tiek treniruočių biggrin.gif
Atsakyti
Dabar kas vakara ateidinesiu su tuo paciu pasisveikinimu: "Labas vakaras, as vel is sokiu" lotuliukas.gif

Siandien supratau, kad turiu beda g.gif gerai kad ne as viena lotuliukas.gif bet padoriai nemoku sukinuku daryti, na kai reikia ziureti i viena taska ir tt doh.gif sakiau reikes po koridoriu ryt po darbo paskraidyti lotuliukas.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 14, 23:42)
kažkada padarydavau špagata blush2.gif

As pries 10m ir padarydavau hihihi.gif

Atsakyti
Va ka radau internete biggrin.gif

Šou Venus 2009

Tik cia parasyta, kad viskas vyks 18h, bet is tikro mes is pradziu soksim ~12h ir jei uzimsim bent viena prizine vieta, tada dalyvausime stai sitame "festyvalyje" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 15, 12:13)
Va ka radau internete  biggrin.gif

Šou Venus 2009

Tik cia parasyta, kad viskas vyks 18h, bet is tikro mes is pradziu soksim ~12h ir jei uzimsim bent viena prizine vieta, tada dalyvausime stai sitame "festyvalyje" thumbup.gif



jo fantastika bigsmile.gif
tik brangoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 15, 20:46)
tik brangoka blush2.gif

Tas kur ryte, nuo 12h (ten mes tikrai soksime) kainuoja 20Lt Kiek supratau ten pat, tik tai, kad anksciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 15, 22:53)
Tas kur ryte, nuo 12h (ten mes tikrai soksime) kainuoja 20Lt Kiek supratau ten pat, tik tai, kad anksciau  ax.gif




aišku,o kaip tu laikaisi po tiek treniruočių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 16, 17:15)
aišku,o kaip tu laikaisi po tiek treniruočių g.gif

Siandien treniruotes nebuvo thumbup.gif is pradziu planavom, tik po piet pranese, kad nebesigaus, taigi pasidariau laisvadieni ir pamiegojau pietu lotuliukas.gif as po tiek treniruociu jauciuosi issunkta, i 4 auksta vos be kalylu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 19:54)
Siandien treniruotes nebuvo  thumbup.gif is pradziu planavom, tik po piet pranese, kad nebesigaus, taigi pasidariau laisvadieni ir pamiegojau pietu  lotuliukas.gif as po tiek treniruociu jauciuosi issunkta, i 4 auksta vos be kalylu  doh.gif




pagulėk druskų vonioje, kad nesigautų kur koks raumenų uždegimas.
šaunu,kad gavai ppailsėti bigsmile.gif

ne taip kaip man nutiko,kad vos ligoninėje šiandiena neatsidūriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 16, 20:10)
ne taip kaip man nutiko,kad vos ligoninėje šiandiena neatsidūriau doh.gif

O kas atsitiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 20:26)
O kas atsitiko?  unsure.gif




mano senos ligos suaktyvėjo doh.gif ir dar tarpšonkaulinis uždegimas, leidžia man dabar vaistus, doh.gif o ryte toks skausmas, kad vos ėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 16, 20:29)
mano senos ligos suaktyvėjo doh.gif ir dar tarpšonkaulinis uždegimas, leidžia man dabar vaistus, doh.gif o ryte toks skausmas, kad vos ėjau doh.gif

Ooo, kaip nesmagu ir tikrai nieko gero... gydikis, prisiziurek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 16, 20:37)
Ooo, kaip nesmagu ir tikrai nieko gero... gydikis, prisiziurek  4u.gif




aišku,kad pagysiu,juk pavasaris artėja bigsmile.gif turiu būti sveika, ir naudotis pavasarius bigsmile.gif
Atsakyti