Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 22:55)
Na stengiuos, nors ne visada gaunas  unsure.gif Siandien biski uzsioziavau ant kareivuko  doh.gif Protingas vyriokas jis, bet ko nori taip ir nepasako, mane tai sienom vercia lipti  doh.gif

As ir savo pensija jau pries 3 m pradejau skaiciuoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Pas mane drabe visas kolektyvas apie 50 ir virs, tai prisede jie skaiciavo kiek dar dirbti reikes, tai as prie ju prisijungiau hihihi.gif




nu ko šį karta tavo kareivukas užsiožiavo g.gif

ai tos pensijos aš ir nespėsiu sukaupti doh.gif jai taip toliau vyriausybė blūdys nieko engausiu. o iš vis kokia tikimybė,kadtiek išgyvensiu, man tiek niekas nepranašauja lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 22:59)
nu ko šį karta tavo kareivukas užsiožiavo g.gif

ai tos pensijos aš ir nespėsiu sukaupti doh.gif jai taip toliau vyriausybė blūdys nieko engausiu. o iš vis kokia tikimybė,kadtiek išgyvensiu, man tiek niekas nepranašauja lotuliukas.gif  schmoll.gif

Cia as uzsioziavau tongue.gif Meginau ji biski prie sienos priremti hihihi.gif Tai jis pasake, akd dabar nieko nesakys schmoll.gif O kai as pasakiau, kad jei liausios megindama ji taip terorizavus, tai liausios visam laikui, ty tiesiog nuleisiu rankas ir begsiu nuo jo ko toliau, tada jis pradeda kalbeti, kad tik siandien tos temos neliesciau, bet visam laikui atsisakyti nereikia unsure.gif Nu suprask tuos vyrus doh.gif Pradeda man dingti betkoks noras ji kalbinti ir siaip unsure.gif Prisimenu ir galvoju daznai apie ji, bet nebeturiu jegu...

O tai kas pranasavo, kad maziau gyvensi? bigsmile.gif Tikek kad viskas bus gerai, tada taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 23:05)
Cia as uzsioziavau  tongue.gif Meginau ji biski prie sienos priremti hihihi.gif Tai jis pasake, akd dabar nieko nesakys  schmoll.gif O kai as pasakiau, kad jei liausios megindama ji taip terorizavus, tai liausios visam laikui, ty tiesiog nuleisiu rankas ir begsiu nuo jo ko toliau, tada jis pradeda kalbeti, kad tik siandien tos temos neliesciau, bet visam laikui atsisakyti nereikia  unsure.gif Nu suprask tuos vyrus  doh.gif Pradeda man dingti betkoks noras ji kalbinti ir siaip  unsure.gif Prisimenu ir galvoju daznai apie ji, bet nebeturiu jegu...

O tai kas pranasavo, kad maziau gyvensi?  bigsmile.gif Tikek kad viskas bus gerai, tada taip ir bus  4u.gif



nu su tavokareivuku, tai sunku,kai taip išsisukinėja,bet manau,jam jau pervėlu tu jam labai jau rūpi ir esi reikalinga bigsmile.gif o kaip jam tavo dovanos likusios g.gif

man daktarai tikdavėapie 10metų, iš jų jau tris išgyvenau biggrin.gif esu stipri, bet ligos darosavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 23:10)
nu su tavo kareivuku, tai sunku,kai taip išsisukinėja,bet manau,jam jau pervėlu tu jam labai jau rūpi ir esi reikalinga bigsmile.gif o kaip jam tavo dovanos likusios g.gif

man daktarai tikdavėapie 10metų, iš jų jau tris išgyvenau biggrin.gif esu stipri, bet ligos darosavo biggrin.gif

Ir dar kaip sunku doh.gif Matau, kad jam rupiu (is jo elgesio), bet pasakyti tai negali, o mat to taip reikia kartais unsure.gif Na moteris gi myli ausim blush2.gif Vat grizau is tevelio, tai tik pasijungiau skaipa ir jis iskarto parase klausinedamas kaip tevelis, kaip mama, kokios nuotaikos del katinuko ir tt, na visas smulkmenas blush2.gif O kai tik paprasau ka grazaus pasakyti, tai muila nesa doh.gif lotuliukas.gif

O kas per ligos unsure.gif Beje 10m yra nemazas laiko tarpas, gal ir vaistu atsiras mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 23:13)
Ir dar kaip sunku  doh.gif Matau, kad jam rupiu (is jo elgesio), bet pasakyti tai negali, o mat to taip reikia kartais  unsure.gif Na moteris gi myli ausim  blush2.gif Vat grizau is tevelio, tai tik pasijungiau skaipa ir jis iskarto parase klausinedamas kaip tevelis, kaip mama, kokios nuotaikos del katinuko ir tt, na visas smulkmenas  blush2.gif O kai tik paprasau ka grazaus pasakyti, tai muila nesa  doh.gif  lotuliukas.gif

O kas per ligos  unsure.gif Beje 10m yra nemazas laiko tarpas, gal ir vaistu atsiras  mirksiukas.gif  4u.gif




aš žinau,kad moteriai reikia gražių žodžių bigsmile.gif bet tikrai dar jums reikia laiko,kieksuprantu jo tikrai nedaug ir praėjo,kai jūs kartu bigsmile.gif g.gif

vargu ar nuo mano ligos yra ar atras vaistus greitu laiku. tik tikiuosi, kad didelės ataugos neperaugs į auglius,o ant stuburo jų turiu net 8,o kąkalbėtiapie visa kūna.nenoriu tap invalide kuri negalės vaikščioti,okartaistaip susuka kadatsikelti negaliu,kol ataugos nesujudina ir ji nepasitraukia. o dar neskaitant mano galvos biggrin.gif
o kam tos ligos,aš juk dabar labai labai laiminga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 23:19)
aš žinau,kad moteriai reikia gražių žodžių bigsmile.gif bet tikrai dar jums reikia laiko,kieksuprantu jo tikrai nedaug ir praėjo,kai jūs kartu bigsmile.gif  g.gif

o kam tos ligos,aš juk dabar labai labai laiminga bigsmile.gif

Na siaip kokia 4men, bet kai jis isvazineja pirmyn atgal, tai bendraujam pagrinde pe atstuma, taigi ne taip jau ri daug galima sakyti blush2.gif tikiuosi ir as, kad dar viskas priesaky blush2.gif

Linkiu, kad ta laime visa laika tave lydetu, nesvarbu kiek mum skirta buti siame pasaulyje 4u.gif isnaudok ta laika taip, kad galetum su pasididziavimu pasakyti, kad GYVENAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 23:26)
Na siaip kokia 4men, bet kai jis isvazineja pirmyn atgal, tai bendraujam pagrinde pe atstuma, taigi ne taip jau ri daug galima sakyti  blush2.gif tikiuosi ir as, kad dar viskas priesaky  blush2.gif

Linkiu, kad ta laime visa laika tave lydetu, nesvarbu kiek mum skirta buti siame pasaulyje  4u.gif isnaudok ta laika taip, kad galetum su pasididziavimu pasakyti, kad GYVENAI  4u.gif




niu va kokia jūs jaunute pora bigsmile.gif viskas pas jus bus gerai pamatysi mirksiukas.gif

šituo devizu aš ir gyvenu, mokinuosi gyventi,ir gyvenu taip,kaip visada svajojau, ir kad net aš gyvenčiau taip kaip noriu ir vaiką išleisti į gyvednima. vien žo gyvenu gyvenu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 23:30)
niu va kokia jūs jaunute pora bigsmile.gif viskas pas jus bus gerai pamatysi mirksiukas.gif

Teoriskai, tai atrodo, kad jau nemazas laiks tiek 4men, bet kai pamastau, kaip is tikro yra, tada lengviau biggrin.gif Beje vistiek issiskirimas laukia, jug pusmeciui isvaziuos verysad.gif Tik kazkodel sirdele man sako, kad as jo lauksiu ir sulauksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 23:35)
Teoriskai, tai atrodo, kad jau nemazas laiks tiek 4men, bet kai pamastau, kaip is tikro yra, tada lengviau  biggrin.gif Beje vistiek issiskirimas laukia, jug pusmeciui isvaziuos  verysad.gif Tik kazkodel sirdele man sako, kad as jo lauksiu ir sulauksiu  blush2.gif




oj kaip čiotka bigsmile.gif šaunuolė, tolinkiu iš širdies mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik ka grizau is repeticijos thumbup.gif jau beveik trecdalio sokio choreografija zinom, tik reikia atidirbti judesius, o mane ipatingai mokins su sijonu elgtis lotuliukas.gif sako, kad tampau kaip skudura lotuliukas.gif doh.gif Na bet cia dar priesakis viskas biggrin.gif dabar kasdien, jei rimciau, tai kas vakara turesim repetuoti ir vis toliau mokintis ir smagu ir pavargstu tongue.gif uztat kostiumas jau beveik sugalvotas, tik reikia papinyka nusipirkti ir zvyneliais apsisiuti, o visa kita siujeva padarys thumbup.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 12, 21:35)
oj kaip čiotka bigsmile.gif šaunuolė, tolinkiu iš širdies mirksiukas.gif

Kad tavo zodziai kaikam i ausy wub.gif aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 12, 23:56)
Tik ka grizau is repeticijos  thumbup.gif jau beveik trecdalio sokio  choreografija zinom, tik reikia atidirbti judesius, o mane ipatingai mokins su sijonu elgtis  lotuliukas.gif sako, kad tampau kaip skudura  lotuliukas.gif  doh.gif Na bet cia dar priesakis viskas  biggrin.gif dabar kasdien, jei rimciau, tai kas vakara turesim repetuoti ir vis toliau mokintis ir smagu ir pavargstu  tongue.gif uztat kostiumas jau beveik sugalvotas, tik reikia papinyka nusipirkti ir zvyneliais apsisiuti, o visa kita siujeva padarys  thumbup.gif
Kad tavo zodziai kaikam i ausy  wub.gif aciu  wub.gif




jo įdomiausia dalis tau liko bigsmile.gif
Atsakyti
As ir vel po repeticijos biggrin.gif siandien lavonas lotuliukas.gif uztat mokinuos spagata sestis lotuliukas.gif gal kada pavyks tongue.gif
Atsakyti