Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

nu nu turi dar laiko biggrin.gif

o kas tavo kareivukui patinka, tai kada tu pas jį nulėk ir palaikyk g.gif

man pvz patinka visi sportai, net su MB fule žaidžia ir tikrai ir per kompa, ar formule vienas tai ir rėkia abu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 21:56)
o kas tavo kareivukui patinka, tai kada tu pas jį nulėk ir palaikyk g.gif

man pvz patinka visi sportai, net su MB fule žaidžia ir tikrai ir per kompa, ar formule vienas tai ir rėkia abu hihihi.gif

Na ziuri jis viska po truputi tongue.gif O kazkaip kad kazka butu isskyres, tai nepastebejau g.gif

man tai per telika visai patinka F1 paziureti, taip pat futbola biggrin.gif Pazaisti ir smagu ir sumasinom ir su kamoliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 21:59)
Na ziuri jis viska po truputi  tongue.gif O kazkaip kad kazka butu isskyres, tai nepastebejau  g.gif

man tai per telika visai patinka F1 paziureti, taip pat futbola  biggrin.gif Pazaisti ir smagu ir sumasinom ir su kamoliu  lotuliukas.gif



rimtai,o ašžinau, kadMB mano pamišęs dėl kompų, ir visada kurįlaiko kai sėdi prie jo nemaišyčiau. visos dovanos kas susiję su kompu yra gėris biggrin.gif pas jį tiek daug žinių telpa galvoje bigsmile.gif nors nėra moksliukas, aš gal daugiau moksliukė viskas mokinausi,dar ir dabar mokinuosi,o MB viska pats sužinojo ir nereikėjo jokio mokytojo, vien žo vienišius buvo,kol aš su savo vaiku atsiradau lotuliukas.gif blush2.gif


o tai apie ką jūs pasikalbate,kokia mėgiamiausia tema bigsmile.gif kiba seksas bigsmile.gif
Atsakyti
Na jis skaito visokias filosofines-psichologines knygas, taip pat megsta viska kas suije su investavimu ir skaiciukas, apie tai ir kalba vyksta retkarciais biggrin.gif mokina mane kaip investuoti, taip pat yra skaites tokias knygas kaip "Vyras is Marso, moterys is Veneros" mane tailabai nustebino blink.gif O siaip apie viska po truputuka pakalbam biggrin.gif

bet tu klausei apie sporta, o stai ten kazkokiu ipatingu pomegiu dar neatkasiau tongue.gif nors krepsini kazkada priverte mane paziureti lotuliukas.gif bet nera jis labai aistringas sirgalius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 22:18)
Na jis skaito visokias filosofines-psichologines knygas, taip pat megsta viska kas suije su investavimu ir skaiciukas, apie tai ir kalba vyksta retkarciais  biggrin.gif mokina mane kaip investuoti, taip pat yra skaites tokias knygas kaip "Vyras is Marso, moterys is Veneros" mane tailabai nustebino  blink.gif O siaip apie viska po truputuka pakalbam  biggrin.gif

bet tu klausei apie sporta, o stai ten kazkokiu ipatingu pomegiu dar neatkasiau tongue.gif nors krepsini kazkada priverte mane paziureti  lotuliukas.gif bet nera jis labai aistringas sirgalius  tongue.gif




niu geras bigsmile.gif tegul mokina tave tapsi bankininke bigsmile.gif

nugi kask kask,kas jam patinka bigsmile.gif

aš tai su krepšiniu užaugau ax.gif kiek save prsimenu visada žiūrėdavau,kadir maža buvau bet žiūrėdavau bigsmile.gif ir dabar su mielu noriu žiūriu, su MB mušamės, nes jis už Lietuvos ryta, aš už Žalgirį doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai musates del krepsinio? lotuliukas.gif bet taip uztat idomiau ziureti, kova karstesne buna bigsmile.gif lotuliukas.gif

Pas mane isvisa namie nei krepsinis, nei fule nebuvo ziurimi, tai ir man nereikejo tongue.gif po to BMB ismoke F1 ziureti ir futbola biggrin.gif nesu labai didele aistruole, bet jei noeko geresnio nera, tai visai smagu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 22:30)
Tai musates del krepsinio?  lotuliukas.gif bet taip uztat idomiau ziureti, kova karstesne buna  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Pas mane isvisa namie nei krepsinis, nei fule nebuvo ziurimi, tai ir man nereikejo tongue.gif po to BMB ismoke F1 ziureti ir futbola  biggrin.gif nesu labai didele aistruole, bet jei noeko geresnio nera, tai visai smagu  blush2.gif




su karate prijomais lotuliukas.gif


okas tau patinka,kątu mieliausiai prie židinio atsisėdusi darytumei ilgais žiemos vakarais g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 22:33)
okas tau patinka,kątu mieliausiai prie židinio atsisėdusi darytumei ilgais žiemos vakarais g.gif  bigsmile.gif

As tai tikriausia sedeciau prie kompo, jei ne SM, tai receptu puslapuky kokiam hihihi.gif O jei prie zidinio, tai megstu kokias knygas paksiatyti, kartais protingesnes kartais siaip ka paprasto blush2.gif Dar jei labai kankina neturejimas ka beikti, tai The Sims 2 isirasau ir zaidziu lotuliukas.gif O siaip daug mieliau kaika lovoj kankinciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 22:36)
As tai tikriausia sedeciau prie kompo, jei ne SM, tai receptu puslapuky kokiam hihihi.gif O jei prie zidinio, tai megstu kokias knygas paksiatyti, kartais protingesnes kartais siaip ka paprasto blush2.gif Dar jei labai kankina neturejimas ka beikti, tai The Sims 2 isirasau ir zaidziu lotuliukas.gif O siaip daug mieliau kaika lovoj kankinciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




na aš viska vienoje vietoje daryčiau prie židinio blush2.gif garsiai skaityčiau knyga vaikui, paskui nuvesčiau miegoti, tada atsisėdusi ant kilimo išprievartaučiau MB, ir atsigulusi kaifuodama pypke rūkyčiau blush2.gif
o vasaros laike verandoje supčiaus kėdėje su MB gertumekava ir gėrėčiausi saulėlydžiu.ašbaisi svajoklė doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Pasvajoti megstu ir as, tik kad kolkas nera labai jau daug apie ka svajoti g.gif Nei verandos nei MB salia doh.gif Stai kai atsiras kazkas salia tai ir mintys kitokios bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 11, 22:48)
Pasvajoti megstu ir as, tik kad kolkas nera labai jau daug apie ka svajoti  g.gif Nei verandos nei MB salia  doh.gif Stai kai atsiras kazkas salia tai ir mintys kitokios bus  tongue.gif




tu dar tokia jaunutė,kai viskas prieš akis bigsmile.gif tau tik džiaugtis ir džiaugtis gyvenimu bigsmile.gif


aš tai jau net planuoju savo pensija, po tiek išgyvenimu,pagaliau noriu ramybės ir kartais jaučiuosi,lyg būčiau 100metų nugyvenusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 11, 22:53)
tu dar tokia jaunutė,kai viskas prieš akis bigsmile.gif tau tik džiaugtis ir džiaugtis gyvenimu bigsmile.gif

aš tai jau net planuoju savo pensija, po tiek išgyvenimu,pagaliau noriu ramybės ir kartais jaučiuosi,lyg būčiau 100metų nugyvenusi biggrin.gif

Na stengiuos, nors ne visada gaunas unsure.gif Siandien biski uzsioziavau ant kareivuko doh.gif Protingas vyriokas jis, bet ko nori taip ir nepasako, mane tai sienom vercia lipti doh.gif

As ir savo pensija jau pries 3 m pradejau skaiciuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pas mane drabe visas kolektyvas apie 50 ir virs, tai prisede jie skaiciavo kiek dar dirbti reikes, tai as prie ju prisijungiau hihihi.gif
Atsakyti