Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 06, 23:07)
kaip suregavo unsure.gif

Is pradziu, kaip ir as, nepatikejo, po to verkti pradejo verysad.gif Vel pasriubavom prie telefono kartu doh.gif Bet siaip sake, gal ir gerai, kad mire jai nematant, nes, jei butu macius, butu dar sunkiau unsure.gif Norejo iskart teciui skambinti, kad nuraminti, kad nepergyventu, jog ji ant jo pyks ar kaltins, bet ikalbejau neskambint ta pati vakara, kad pati su ta mintim apsiprastu ir galetu ramiau kalbeti.

QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 23:57)
Che, na vat smile.gif pasiule man gi MB susirasti kita smile.gif (jau ne pirma karta)
Vat taip ir padarysiu

Ir gerai 4u.gif Nera to blogo, kas neiseitu i gera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 15:14)
Vat kad reikia, neapsikenciau ir nusprendziau, kad jau gana. sexualinio bado streikas smile.gif vsio... Na tik jam wink.gif
Hzm... idomu ar apie skorpioniu sexualuma ir nora nuolat myletis, sneka tiesa?


Kazkaip dingo tas noras unsure.gif tiksliau yra, bet ne su vyru blink.gif
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 07, 00:57)
Che, na vat smile.gif pasiule man gi MB susirasti kita smile.gif (jau ne pirma karta)
Vat taip ir padarysiu

kaip sekasi ieskotis
Ziuriu ne man vienai cia taip doh.gif pabusiu tikra lietuve ir pasidziaugsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalpusnė @ 2009 01 08, 18:44)
Kazkaip dingo tas noras unsure.gif tiksliau yra, bet ne su vyru blink.gif

Ziuriu ne man vienai cia taip doh.gif pabusiu tikra lietuve ir pasidziaugsiu bigsmile.gif

1. Vat cia jau nebekas g.gif

2. Kaip mano bendradarbis sako: "Skorpioniskas bruozas - kuo kitam blogiau, tuo man geriau bigsmile.gif " lotuliukas.gif Nors as su situo ne visada sutikciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 08, 19:48)
1. Vat cia jau nebekas  g.gif

2. Kaip mano bendradarbis sako: "Skorpioniskas bruozas - kuo kitam blogiau, tuo man geriau bigsmile.giflotuliukas.gif Nors as su situo ne visada sutikciau tongue.gif


1. va va ir man baisu, nu bet gal praeis doh.gif

2.Aga tikrai nevisada... Siuo metu turbut galeciau kenteti uz visus, kad tik kiti butu laimingi doh.gif ir apskritai as tok gerietiskas skorpionas... Daug kas sako, kad nepanasu jog esu skorpione ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalpusnė @ 2009 01 08, 19:12)
Aga tikrai nevisada... Siuo metu turbut galeciau kenteti uz visus, kad tik kiti butu laimingi doh.gif ir apskritai as tok gerietiskas skorpionas... Daug kas sako, kad nepanasu jog esu skorpione ax.gif

Ir as save gerasirde laikau hihihi.gif
Atsakyti

sveikos,
aha mano MB ir nuo nuotaikos, gali jam visai nenorėti sexso schmoll.gif bet gerai, kad retai būna biggrin.gif aš tai visada noriu ir galiu bile MB būtų šalia ir norėtų doh.gif lotuliukas.gif

aš visada labai geraširdė, kol manęs neužkabina biggrin.gif
Atsakyti
Is tiesu, tas noras yra gerai, bet tik tada, kai gali ji bet kada patenkinti sad.gif
Šalpusnė... zinai as irgi nudziugau biggrin.gif
kuo toliau, tuo labiau MB pradedu nekest... Bet vis dar turiu vilciu, kad pasikeis kazkas... atrodo atsiranda kazkokia propersa.. Jau viskas pykciams, o vat ima ir iskrecia kokia kiaulyste
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 08, 21:55)
aha mano MB ir nuo nuotaikos, gali jam visai nenorėti sexso  schmoll.gif bet gerai, kad retai būna biggrin.gif aš tai visada noriu ir galiu bile MB būtų šalia ir norėtų doh.gif  lotuliukas.gif

aš visada labai geraširdė, kol manęs neužkabina biggrin.gif

Na manau nuotaika ir mane itakoja daznai lotuliukas.gif Jei tikrai ne nuotaikoj, tai niekas nepades, tik dar labiau susierzinsiu doh.gif

Vat ir as gera, kol manes niekas neliecia hihihi.gif Manau cia daugumai zmoniu budinga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 08, 22:45)
kuo toliau, tuo labiau MB pradedu nekest... Bet vis dar turiu vilciu, kad pasikeis kazkas... atrodo atsiranda kazkokia propersa.. Jau viskas pykciams, o vat ima ir iskrecia kokia kiaulyste

Man taip su BMB buvo, bet vis tikedavaus, kad kas pasikeis, lyg ir pasitaisydavo kazkas, gincu apmazedavo, bet pastebejau, kad taip budavo tik tada, kai abu gyvendavom savo gyvenimui ir tik lovoj pries miega susitikdavom, o kai pamastydavau vel per naujo viskas doh.gif Ir taip 3 metai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 08, 22:48)
Na manau nuotaika ir mane itakoja daznai  lotuliukas.gif Jei tikrai ne nuotaikoj, tai niekas nepades, tik dar labiau susierzinsiu  doh.gif

Vat ir as gera, kol manes niekas neliecia hihihi.gif Manau cia daugumai zmoniu budinga  biggrin.gif




o aš kai nuotaikos neturiu tai man tiks seksas pataiso biggrin.gif blush2.gif
aišku kiekvienas ginasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 09, 21:05)
o aš kai nuotaikos neturiu tai man tiks seksas pataiso biggrin.gif  blush2.gif

Tai tikiu biggrin.gif o jaukokia gera pagalba, kai pyksti ant antrosios puses hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 10, 13:29)
Tai tikiu  biggrin.gif o jaukokia gera pagalba, kai pyksti ant antrosios puses hihihi.gif




kai pykstu aš arba tyliu, arba pro ašaras viska išrėkiu doh.gif lotuliukas.gif o tada jau jis rėkia, paskui susitaikome paskui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 10, 14:38)
kai pykstu aš arba tyliu, arba pro ašaras viska išrėkiu doh.gif  lotuliukas.gif o tada jau jis rėkia, paskui susitaikome paskui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

As tai dazniausiai tyliu doh.gif manes klausia kas yra o as sakau nieko... Nors tikrai ne nieko doh.gif nors su laiku susigyvenom, ir maniskis jau nelaukia mestelna ka nors kad issisiepiu iki ausu, ir viska issakau rolleyes.gif
Atsakyti