Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 13:15)
Man tai reiktu patarimo kaip nutempt i lova biggrin.gif

Iskart klausimas kyla - KA TEMPSI? bigsmile.gif
Atsakyti
ta pati wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 13:59)

Na man net idomu pasidare g.gif

Bendradarbi ar savo drauga blink.gif blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Na jau drauga tempti pavargau... Kas lieka biggrin.gif mmm...
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 14:05)
Na jau drauga tempti pavargau... Kas lieka biggrin.gif mmm...

Tau ji dar reikia tempti? blink.gif blink.gif blink.gif O jei, neapsikesciau doh.gif Man patinka, kai mane tempias blush2.gif tongue.gif Stai turiu ta drauga toki, kuri apsivinioti noriu, nes i lova tai greit sutinka jis, o stai kas daugiau, tai prasideda atsikalbinejimai, pasakojimai ir diskusijos doh.gif
Atsakyti
Vat kad reikia, neapsikenciau ir nusprendziau, kad jau gana. sexualinio bado streikas smile.gif vsio... Na tik jam wink.gif
Hzm... idomu ar apie skorpioniu sexualuma ir nora nuolat myletis, sneka tiesa?
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 14:14)
Hzm... idomu ar apie skorpioniu sexualuma ir nora nuolat myletis, sneka tiesa?

Na su BMB sito noro as neturejau, bet stai dabartini berniuka seniai maciau, tai jau ne karta apoie tai pagalvojau hihihi.gif noriu...patinka blush2.gif

O del bado streiko, ismeginta, tik kartais tai man paciai patikdavo, nes iniciatyva berniukas daugiau rodydavo lotuliukas.gif
Atsakyti
ech... Bandysiu skaityt "moteris is veneros, vyrai is marso" prisake maniskis, tipo "santykius taisysim" biggrin.gif bet kad jau nebenoriu net
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 01 06, 15:57)
ech... Bandysiu skaityt "moteris is veneros, vyrai is marso" prisake maniskis, tipo "santykius taisysim" biggrin.gif bet kad jau nebenoriu net

Jei nebenori, tai nieko gero ir nebus unsure.gif bet knyga paskaityti verta, patikek 4u.gif
Atsakyti
Nu va, pasakiau mamai, kad katinukas mire unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 05, 22:51)
Na ingormacijos tikrai nedaug, bet turint omeny, kad mes ji nesiojom ne karta pas veterinoriu, tai savigrauza tikrai nepades  unsure.gif o maisteli pirkom ten pat, is veterinarijos parduotuves g.gif



va tas ir baisiausia, kai viska darai, o daktarai ne, jie tau viska turėjo papasakoti, ir dėl maisto patarti unsure.gif



QUOTE(sachar @ 2009 01 06, 22:21)
Nu va, pasakiau mamai, kad katinukas mire  unsure.gif




kaip suregavo unsure.gif
Atsakyti
Che, na vat smile.gif pasiule man gi MB susirasti kita smile.gif (jau ne pirma karta)
Vat taip ir padarysiu
Atsakyti