Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

smile.gif ech... cia toks tarnybinis zaidimelis biggrin.gif
Papildyta:
net paciai juokinga tos uzuominos biggrin.gif metomes sypsenelem, zvilgsniukais, komplimenteliais... O negalima
Atsakyti
Tarnybinis? blush2.gif Kodel negalima? blush2.gif Jei vyras nevedes, tai viskas galima lotuliukas.gif Bent as taip manau tongue.gif
Atsakyti
na jis uz mane dar ir 15meteliu vyresnis
Atsakyti
Tada tikriausia tokia cia ir simpatija, bendradarbis su kuriuo isdykaujat ir tiek hihihi.gif o as maniau cia meile kvepia blush2.gif wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif nu joa, toks smagus zaidimelis... meiliu man dabar maziausiai reikia... oi ne biggrin.gif
Atsakyti
Kodel gi taip priesiskai nusiteikus? blush2.gif ax.gif

As tai noriu meiles, is vieno berniuko topsecret.gif
Atsakyti
Del to kad su dabartiniu savo berniuku riejames, kaip tik galim... Nu nebutu avinas
Atsakyti
Su tais nesutarimais tikrai sunku unsure.gif As 3m gyvenau su buvusiu savo berniuku tokiame karo stovyje unsure.gif Sunku buvo viska nutraukti, bet dabar vel noriu myleti ir kad mane myletu blush2.gif Jau net turiu kaika nusiziurejus hihihi.gif Tik kad tas berniukas vis nori pabegti, bet ne per toli, kad as nedingciau is jo akiracio doh.gif
Papildyta:
Jau beveik nebematau raidziu doh.gif Vadinas laiaks jungti kompa lauk unsure.gif

Labanaktukas 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Oi jus meiles kaip seiles
pretty.black.kitty-sveika prisijungus mirksiukas.gif
o katinai ir suniukai,su savo ligom kaipir zmones doh.gif mes irgi turim kaciuka
user posted image
aunutis musiskis dar labai,bet irgi su maistu beds,nuo jaunu dienu valgo tik spec,maisteli o pieno negeria visai,net specialaus katinam,,kitket,,.Tai pripeneo vaikai per kaledas visokaiusio maisto nuo stalo tai susividuriavo vargsiukas.
Kai gyvenom LT turejom kaskoki egiptietiska kaip semo tik ilgaplauki verysad.gif Grazi katyte ir protinga buvo,daug metu ji pas mus gyveno,o kai sulauke 12metu,truko zarnynas ir numire,tai gaila ziureti buvo,kaip stipo is visu galu varveo zarnyno turinys verysad.gif .tai teko uzmigdyti verysad.gif

sachar-kodel sakai kad mums sunkus metai sie?Taip ir neteko isigilinus paskaityti horoskopo siems metams.
Bet jau jauciasi kad bulius savo radus rodo,mano MB nauu nakti praleido policios nuovadoi,nes su draugu girti masina sudauze....Maze mano sunkai sirgo ir t.t.
Na mamules labos nakties mirksiukas.gif
Atsakyti
Skorpione smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2009 01 06, 03:03)
1. lotuliukas.gif Oi jus meiles kaip seiles

2. mes irgi turim kaciuka (...)

3. Kai gyvenom LT turejom kaskoki egiptietiska kaip semo tik ilgaplauki  :verysad(...) tai teko uzmigdyti verysad.gif

4. sachar-kodel sakai kad mums sunkus metai sie? Taip ir neteko isigilinus paskaityti horoskopo siems metams.

1. Na as dar gan jauna, tai man meiles reikia blush2.gif Vat duokit patarima, kaip suvystiti vaikina hihihi.gif

2. Koks grazuoliukas wub.gif Matosi, kad dar jaunutis biggrin.gif beje, manau, kad labai gerai, jog negeria pieno 4u.gif Roga pasakojo, kad pieniski produktai nesuderinami su sausu maistu unsure.gif Ir siaip pagalvojus, galiu tai patvirtinti verysad.gif

3. O Dievuleliau verysad.gif Tikiu, kad labai skaudu ir sunku buvo unsure.gif verysad.gif Man tai kackiukas musu kaip dydziausias seimos narys buvo, daug kas nesupranta kodel man taip sunku, kad jis mire verysad.gif Sako: "taigi tik gyvunas", nesupranta jie verysad.gif

4. Na kiek pamenu, tai piniginiai reikalai nekokie laukia, negalima labai islaidauti, uzdirbti nors ir bus galimybiu, bet kazkokia gresme jis nesa ar pan doh.gif (tikiuosi cia nepriburiau lotuliukas.gif ) Bet meileje viskas labai gerai wub.gif

QUOTE(pakalnuciu.grozis @ 2009 01 06, 06:49)
Skorpione  smile.gif

Sveikute 4u.gif Galejai ir daugiau pasipasakoti hihihi.gif
Atsakyti
smile.gif palmira sake, kad mums skorpionams, kanciu reikia labiau nei maisto, tad siuo atzvilgiu "seksis" biggrin.gif
Man tai reiktu patarimo kaip nutempt i lova biggrin.gif
Atsakyti