Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2008 12 26, 15:14)
žinau, kad sunku, bet jai vien tik apie jį suksi galva,o kada tu,kada tu save lepinsi,kada būsi laiminga.

Na ne visada gaunas negalvoti, bet save lepinti stengiuos nepamirsti mirksiukas.gif

o kokia vakar laiminga buvau blush2.gif wub.gif atidare jis pirma dovanele, tai kokiu ovaciju sulaukiau, kad pasimetes, susijaudines, niekad niera nieko panasays gaves, kaip jisuzavejo mintis, pastangos, ismyslas blush2.gif cia man buvo geriausia dovana nuo jo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 26, 16:03)
Na ne visada gaunas negalvoti, bet save lepinti stengiuos nepamirsti  mirksiukas.gif

o kokia vakar laiminga buvau  blush2.gif  wub.gif atidare jis pirma dovanele, tai kokiu ovaciju sulaukiau, kad pasimetes, susijaudines, niekad niera nieko panasays gaves, kaip jisuzavejo mintis, pastangos, ismyslas  blush2.gif cia man buvo geriausia dovana nuo jo  blush2.gif  ax.gif



niu va kaip gerai bigsmile.gif džiugu girdėti, kad per šventes esi laiminga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 26, 22:39)
niu va kaip gerai bigsmile.gif džiugu girdėti, kad per šventes esi laiminga mirksiukas.gif

Kolkas tokia ir jauciuos, labai laukiu tuos dienos kada apatinius issiims hihihi.gif blush2.gif Ir dar smalsu kaip reaguos, kai pagalves uzvalkalus issitrauks, nes ten buvo ideta daugiausia triuso ir sirdies blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 26, 23:16)
Kolkas tokia ir jauciuos, labai laukiu tuos dienos kada apatinius issiims hihihi.gif  blush2.gif Ir dar smalsu kaip reaguos, kai pagalves uzvalkalus issitrauks, nes ten buvo ideta daugiausia triuso ir sirdies  blush2.gif




patikėk, kai ištrauks tai tu ir sužinosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 27, 12:54)
patikėk, kai ištrauks tai tu ir sužinosi bigsmile.gif

Nei neabejoju, laukiu pirmadienio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 27, 16:25)
Nei neabejoju, laukiu pirmadienio  lotuliukas.gif



kaip šiandiena jautiesi povisų švenčių, ar vis dar šventi g.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu ka, sveikos po svenciu 4u.gif

Pagaliau baigesi maratonas lotuliukas.gif thumbup.gif

Vakar islydejau mama, ji i zusieni isvaziavo dirbti 3men verysad.gif is tikro as ir tetis pikti ant jos del to, kad ji taip nusprende mad.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 04, 14:51)
Nu ka, sveikos po svenciu  4u.gif

Pagaliau baigesi maratonas  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Vakar islydejau mama, ji i zusieni isvaziavo dirbti 3men  verysad.gif is tikro as ir tetis pikti ant jos del to, kad ji taip nusprende mad.gif




sveikute,
nepyk mirksiukas.gif ir žinai kodėl, ogi todėl,kad ji jau savo padarė jus užaugino, viska sukūrė,ir jai ji nori tegul važiuoja, tegul gyvena dėl savęs mirksiukas.gif pagalvok ir atsirask jos kailyje ji pagaliau gali daryti taikonori ir apie ką svajoje. tu esi dabar jaunutė, o vien įsivaizduok vaikų auginimas, darbas, namai ir taip visa gyvenima, o dabar tegul gyvena taip kaip nori. aš taipmanau blush2.gif
Atsakyti
Tai kad nesigauna nepykti blush2.gif Man labiausiai apmaudu, kad tetis liko vienas, stai kame didziausia problema doh.gif As tai uzaugau, galiu ir be mamos pabuti ilgesni laika, bet stai mane atsakomybes jausmas ir nerimas del tecio ima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 04, 17:56)
Tai kad nesigauna nepykti  blush2.gif Man labiausiai apmaudu, kad tetis liko vienas, stai kame didziausia problema  doh.gif As tai uzaugau, galiu ir be mamos pabuti ilgesni laika, bet stai mane atsakomybes jausmas ir nerimas del tecio ima  unsure.gif




o tu atsipalaiduok juk tavo tėtis suaugęs žmogus, ir jie su tavo mama pasikalbėjo, ir esu tikra,kad viskas bus gerai. vien pagalvokką jie patyrė visa gyvenima gyvendami. viskas bus gerai su tavo tėčiu mirksiukas.gif o ką veikia tavo tėtis, ar dirba?
Atsakyti
Vat tame ir beda, kad tetis buvo labai pries, dabar vaiksto piktas kaip sirse ir nezino kuo uzsiimti doh.gif

Dirba jis, bet kai tokie orai, tai papildomo darbo, uzmusti laika, nelabai ir rasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 04, 18:06)
Vat tame ir beda, kad tetis buvo labai pries, dabar vaiksto piktas kaip sirse ir nezino kuo uzsiimti  doh.gif

Dirba jis, bet kai tokie orai, tai papildomo darbo, uzmusti laika, nelabai ir rasi  g.gif




vat to nesuprantu,kam pykti juk nieko nepakeisi biggrin.gif o reikia tiesiog gyventi, jai gali tegul keliauja, tegul džiaugiasi, juk gyvenimas toks gražus. aš bent taip daryčiau blush2.gif

ar daug metų turi tavo tėvai?
Atsakyti