Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 12 19, 15:35)
Na manau kad maza tikimybe  lotuliukas.gif tiesiog ramybes metas atejo  lotuliukas.gif Nors pas mane atvirksciai - paskutiniu metu vis piktesne ir irzlesne hihihi.gif
Mano brolis lapkricio 4 gimes irgi 4u.gif

sachar, nu as save tik taip guodziu lotuliukas.gif zinau kad laikina ta ramybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2008 12 19, 15:39)
sachar, nu as save tik taip guodziu  lotuliukas.gif zinau kad laikina ta ramybe smile.gif

Na svajoti yra gerai, bet reikia blaiviai mastyti visada lotuliukas.gif Tolab tokiu atveju, dar isisvajosi, patikesi kad amziams hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 19, 15:40)
Na svajoti yra gerai, bet reikia blaiviai mastyti visada  lotuliukas.gif Tolab tokiu atveju, dar isisvajosi, patikesi kad amziams hihihi.gif

baik tu lotuliukas.gif per ilgai jau kartu, kad tokiom pasakom patikeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas skorpionuikai, kaip laikomes? Kaledu laukiate, o dovanu ko noretumete?
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2008 12 19, 18:37)
Labas skorpionuikai, kaip laikomes? Kaledu laukiate, o dovanu ko noretumete?

Nei nezinau ar laukiu, jos pacios ateis g.gif unsure.gif o siap dovanos jau paruostos ax.gif
Atsakyti
skorpionams dabar metas kai dovanas reikia sugalvoti, stai ir ramybe ir pas mus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 19, 19:28)
skorpionams dabar metas kai dovanas reikia sugalvoti, stai ir ramybe ir pas mus hihihi.gif

Siandien supakuoju paskutine dovana ir ramiai laukiu Kaledu biggrin.gif Dar reiktu zele paruosti ax.gif vakar piraga sutepiau tai lauksiu tevelius i svecius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 23, 11:54)
Siandien supakuoju paskutine dovana ir ramiai laukiu Kaledu  biggrin.gif Dar reiktu zele paruosti  ax.gif vakar piraga sutepiau tai lauksiu tevelius i svecius  wub.gif




net užpavydėjau blush2.gif nu čiotka čiotka.

o kaip tu pati kaip kalėdų ar lauki, man šiemet nu į na, beveik švenčių nebus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 23, 21:46)
net užpavydėjau blush2.gif nu čiotka čiotka.

o kaip tu pati kaip kalėdų ar lauki, man šiemet nu į na, beveik švenčių nebus schmoll.gif

Tai uzlek, pavaisinsiu mirksiukas.gif Dar liko ir uogu ir zeles, po svenciu vel darysiuos thumbup.gif

Na as ju visai nejauciu. Snd dirbu 2 pamainas iki vakaro 9-10 unsure.gif penktadieni vel i darba doh.gif o pasiruosti ir nera kada padoriai, tik lekiu, lekiu unsure.gif

Vakar su berniuku buvau susitikus, pakalbejom biski apie tai, kad nenori jis isipareigoti iki isvaziavimo, ilgai dabar mastysiu apie jo atsakyma, kai pasakiau, kad noriu daugiau nei tiesiog buti draugais...pasake "Lauk" unsure.gif Sako, kad nenori isvaziuojant isipareigoti, nenori bunant ten pergyventi ka as cia darau, jei zmonos su vaikais per toki laika pabega pas meiluzius, tai nepasitiki niekuo unsure.gif ..."Lauk"... ech, ir ka man galvoti, ka daryti unsure.gif
Atsakyti
Atsipalaiduok ir džiaukis kol yra šalia, o tada kai ateis laikas ir pagalvosi mirksiukas.gif
Su šventėmis visas ir visus mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Su SVENTEM! Tegul jos buna kupinos dziaugsmo, silumos ir meiles 4u.gif

user posted image

QUOTE(Roga @ 2008 12 25, 21:32)
Atsipalaiduok ir džiaukis kol yra šalia, o tada kai ateis laikas ir pagalvosi mirksiukas.gif

Na reiks pameginti, nors nesigauna vien dziaugtis, nes jis ta dziaugsma atima savo vengimu, kai pajaucia, kad per daug prisirisa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 26, 11:37)
Na reiks pameginti, nors nesigauna vien dziaugtis, nes jis ta dziaugsma atima savo vengimu, kai pajaucia, kad per daug prisirisa doh.gif



žinau, kad sunku, bet jai vien tik apie jį suksi galva,o kada tu,kada tu save lepinsi,kada būsi laiminga.
Atsakyti