Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

tada reiškia dar ne laikas schmoll.gif kai bus laikas tada niekas netrukdys tiesiog jausti.
Atsakyti
Gali to laiko ir nesulaukti,to aš nenoriu verysad.gif
Atsakyti
leisk tiesiog sau aukti ir stiprėti,nebijok jausti tiesiog gyvenk ir būk laimingas, tegul viskas eina savo vaga.
Atsakyti
Kartais pagalvoju geriau jau mūsų keliai nebūtų susikirtę..Banalu .Bet man nuo to būtų tik geriau.Norėčiau Ją pamiršti bet negaliu.Neišeina.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 17, 22:36)
man daug kas sako,kad laikas antro,o aš nenoriu dar, esu perjauna antram blush2.gif  lotuliukas.gif

Na svarbu noras butu mirksiukas.gif

QUOTE(Roga @ 2008 12 17, 23:00)
reikia daug daugdėmesio,švelnumo,meilumo, daug daug mielų dovanėlių. vien žo pagarbos.

drinks_cheers.gif

Bet tas demesys neturi buti per daug saldus. Man pvz labai patinka tiesiog apkabinimas, mielos smulkmeneles pateikimas (saldainias, obuoliukas, na tai ka as megstu), kai zmmogus parodo, kad pazysta

QUOTE(On call @ 2008 12 17, 23:26)
Jaunuolis 17likos.Nepasitikėjimas savimi trukdo.Mes abu suprantam kad vienas kitam patinkam,bet stengiausi atsiriboti nuo Jos,dėl to kad paprasčiausiai maniau kad mums nieko neišeitų.

Jei taip manai, tai geriau nei nemeginti schmoll.gif Taigi pradedami naujus santykius niekas nezino kas ju laukia. As po 3m draugystes issiskyriau, bet tai netrukdo meginti vel, reikia tiesiog tiketi ir stengtis, kad viskas butu gerai 4u.gif

QUOTE(On call @ 2008 12 17, 23:37)
Kartais pagalvoju geriau jau mūsų keliai nebūtų susikirtę..Banalu .Bet man nuo to būtų tik geriau.Norėčiau Ją pamiršti bet negaliu.Neišeina.

Tai negalvok apie savo nedrasuma, tiesiog pamegink. Nepamegines nesuzinosi. Taigi nebereikalo sakoma "kas nerizikuoja, tas negeria sampano"
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 18, 09:30)
drinks_cheers.gif

Bet tas demesys neturi buti per daug saldus. Man pvz labai patinka tiesiog apkabinimas, mielos smulkmeneles pateikimas (saldainias, obuoliukas, na tai ka as megstu), kai zmmogus parodo, kad pazysta




būtent, svarbiausia, dėmesys ir toks koks turi būti ypatingas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes skorpytes,ziuriu temele vel atsigavusi,plepsit po truputuka mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ziuriu ir as i sarasa papuoliau:)
as toliau "kariauju" su savo skorpionu smile.gif karuna kartas nuo karto dar uzsideda, bet kazkaip reciau daug nei seniau smile.gif nezinau ar taisosi ar ko cia man laukt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 12 19, 13:12)
Sveikutes skorpytes,ziuriu temele vel atsigavusi,plepsit po truputuka mirksiukas.gif

Na po truputuka blush2.gif ax.gif

QUOTE(wit @ 2008 12 19, 13:37)
as toliau "kariauju" su savo skorpionu smile.gif karuna kartas nuo karto dar uzsideda, bet kazkaip reciau daug nei seniau smile.gif nezinau ar taisosi ar ko cia man laukt  lotuliukas.gif

Na gal cia ziemos miegu biski prisnudes hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 19, 14:00)
Na po truputuka  blush2.gif  ax.gif
Na gal cia ziemos miegu biski prisnudes hihihi.gif

sakai kitas variantas neimanomas? biggrin.gif o as tikejausi smile.gif)
Atsakyti
Tai saunumelis kad po truputuka.Na seniau buvau uzsuksi tai dar karteli registruojuos,seu skorpijone,gimusi lapkricio 04 d.
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2008 12 19, 14:05)
sakai kitas variantas neimanomas?  biggrin.gif o as tikejausi smile.gif)

Na manau kad maza tikimybe lotuliukas.gif tiesiog ramybes metas atejo lotuliukas.gif Nors pas mane atvirksciai - paskutiniu metu vis piktesne ir irzlesne hihihi.gif

QUOTE(kamiliuke @ 2008 12 19, 15:29)
Tai saunumelis kad po truputuka.Na seniau buvau uzsuksi tai dar karteli registruojuos,seu skorpijone,gimusi lapkricio 04 d.

Mano brolis lapkricio 4 gimes irgi 4u.gif
Atsakyti