Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 12 17, 21:54)
Man tas "ir tt" patiko ax.gif noriu ir as to "ir tt"  lotuliukas.gif  blush2.gif




geriau išsifruok ką reiškia tas t.t. biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 17, 21:55)
geriau išsifruok ką reiškia tas t.t. biggrin.gif  lotuliukas.gif

Tai apie ka tu pagalvojai hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 17, 22:00)
Tai apie ka tu pagalvojai hihihi.gif  lotuliukas.gif




meilė, seksas, laimė, mylimas žmogus šalia, aišku, ir kad pagaliau vaikas užaugtų ir viskas būtų gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 17, 22:16)
meilė, seksas, laimė, mylimas žmogus šalia, aišku, ir kad pagaliau vaikas užaugtų ir viskas būtų gerai biggrin.gif

Butent, tik pas mane kolkas dar minciu apie vaika nera hihihi.gif Siandien ginekologe sake kad jau laikas butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 17, 22:18)
Butent, tik pas mane kolkas dar minciu apie vaika nera hihihi.gif Siandien ginekologe sake kad jau laikas butu  lotuliukas.gif




bus laikas bus ir vaikas bigsmile.gif

man daug kas sako,kad laikas antro,o aš nenoriu dar, esu perjauna antram blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiprasysiu,siokį tokį klausimą ne i temą turiu.Gal galit patarti kaip sužavėti panelę Skorpioniukę,bo jaučiam vienas kitam simpatiją,bet nieko daugiau kaip ir nesigauna. blush2.gif
Atsakyti
reikia daug daugdėmesio,švelnumo,meilumo, daug daug mielų dovanėlių. vien žo pagarbos.
Atsakyti
Na nežinau,nesinori likti kvailio vietoje.
Atsakyti
jai nerizikuosi, tai ir nežinosi ar tikra meilė, o paskui galiesiesi visa gyvenima,kad nesurizikavai. meilė nėra kvailystė, meilė pats nuostabiausias dalykas, kad ir suklysi,betbūsi tikras ir galėsi sakyti aš mylėjau ir nesvarbu kad dabar man skauda,bet juk buvau laimingas,štai kas svarbiausia.
Atsakyti
Žinokit man atrodo aš tai suprantu kas tai yra ,nes kankinuosi taip jau ketvirtus metus nuo labai ankstyvos januystės bet nesiryžtu žengti pormą žingsnį.Sunku.Tikrai.
Atsakyti
QUOTE(On call @ 2008 12 17, 23:16)
Žinokit man atrodo aš tai suprantu kas tai yra ,nes kankinuosi taip jau ketvirtus metus nuo labai ankstyvos januystės bet nesiryžtu žengti pormą žingsnį.Sunku.Tikrai.



ir kiek tau metų?



ir kodėl kankiniesi, ar todėl kad nesiryšti, ar todėl tiesiog abejoji?

manau jai būtumei tikras eitum ir pasakytumei,kad myli, ar bent jau kad patinka mergina.
Atsakyti
Jaunuolis 17likos.Nepasitikėjimas savimi trukdo.Mes abu suprantam kad vienas kitam patinkam,bet stengiausi atsiriboti nuo Jos,dėl to kad paprasčiausiai maniau kad mums nieko neišeitų.
Atsakyti