Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

būtent,o kai dar kalėdos artėja reikia ramybės.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 16, 22:38)
būtent,o kai dar kalėdos artėja reikia ramybės.

drinks_cheers.gif

Man jos kaip tik truksta - ramybes ir poilsio lotuliukas.gif
Atsakyti
kartais norėtusi sėsti įmašina ir išvažiuoti kur akys mato ir nuo visko atitrūkti biggrin.gif arba tiesiog lovoje pagulėti ax.gif
Atsakyti
As noriu lovoj paguleti biggrin.gif vairuoti nemoku, tai kas belieka tongue.gif trule ramybes nerasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 16, 22:57)
As noriu lovoj paguleti  biggrin.gif vairuoti nemoku, tai kas belieka  tongue.gif trule ramybes nerasi  lotuliukas.gif



nieko pats laikas mokytis biggrin.gif
aš ir nemoku turiu MB tegul veža mane,bet baisiai ant senatvės panorėjau teisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 16, 22:58)
aš ir nemoku turiu MB tegul veža mane,bet baisiai ant senatvės panorėjau teisiu blush2.gif

O as manau, kad niekad nepanoresiu schmoll.gif BMB siule pamokinti tai tokia isterija sukeliau kad baisu doh.gif lotuliukas.gif na negaliu as prie vairo sedeti schmoll.gif Ir zmoniu gaila ir saves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 16, 23:00)
O as manau, kad niekad nepanoresiu  schmoll.gif BMB siule pamokinti tai tokia isterija sukeliau kad baisu  doh.gif  lotuliukas.gif na negaliu as prie vairo sedeti  schmoll.gif Ir zmoniu gaila ir saves  lotuliukas.gif



o man kuo tolyn tuo labiau patinka vairuoti ax.gif MB mylima mašina pakankinu, tai tas nabagas tik už galvos susiima,kaiužgestu aš ant sankryžos biggrin.gif
Atsakyti
Smagu, jei yra ryzto ir noro, o mane niekas neprivers unsure.gif nebent ant senatves stogas pavaziuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 16, 23:04)
Smagu, jei yra ryzto ir noro, o mane niekas neprivers  unsure.gif nebent ant senatves stogas pavaziuos  lotuliukas.gif



kaip man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 16, 23:16)

Na tau dar ne senatve tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 16, 23:36)
Na tau dar ne senatve  tongue.gif  ax.gif




aha pats jėgų žydėjimas bigsmile.gif lotuliukas.gif ir esu viskam besotė ir maistui ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 17, 21:53)
aha pats jėgų žydėjimas bigsmile.gif  lotuliukas.gif ir esu viskam besotė ir maistui ir t.t. ax.gif

Man tas "ir tt" patiko ax.gif noriu ir as to "ir tt" lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti