Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

user posted image SKORPIONAS (10.23-11.22)

Skorpiono ženklo žmonės yra ekstremistai, kurie arba visiškai ir galutinai ką nors padaro, arba visai nieko. Jie mėgsta intensyvų gyvenimą ir yra aistringi – viskas sukasi arba apie meilę, arba apie neapykantą. Seksualumas svarbi jų gyvenimo dalis. Bendravime su kitais skorpionai atrodo šalti ir abejingi, tačiau paviršutiniškumas ne jų savybė – priešingai, jie pasižymi smalsumu. Ypatingas Skorpiono talentas yra išsiaiškinti klaidas ir silpnas vietas, kas žinoma suteikia pagrindą pasipūtėliškumui. Tačiau tada, kai patys išskirtinai demaskuojami, Skorpionai kartais tampa agresyvūs. Taip pat turi slaptą talentą įtakoti visuomenę, kuris daro juos aktyviais politikoje. Jie visur, kur reikia atskleisti paslaptis ir/ar eliminuoti kenkėjus, jaučiasi esantys savo stichijoje, pavyzdžiui, kriminalistikoje, psichologijoje, medicinoje.

user posted image Medicininis – astrologinis horoskopas:
Gydytojais dažniausiai nepasitiki, bet su liga grumiasi neįtikėtinai narsiai. Beje, stresas jam pagausina adrenalino ir žadina apetitą (puota maro metu). Visais atvejais gajumas tiesiog stulbina. Puikus objektas medicinos tyrimams.
Šio ženklo atstovų sveikata stipri ir jie turi slaptus jos atstatymo rezervus. Skorpionas itakoja apatinę pilvo dalį, reprodukcinius organus, šlapimo pūslę ir tiesiąją žarną. Šio ženklo žmonėms būdingi gana sunkūs negalavimai: hepatitas, šlapimo pūslės veiklos sutrikimai, išvarža, lytinių organų pažeidimai, venerinės ligos, hemorojus. Skorpionas tarsi traukia laikas nuo laiko kylančias epidemijas ir infekcines ligas. Geriausias būdas apsisaugoti nuo ligų – izoliacija epidemijos metu. Reikėtų vengti žmonių, per daug besirūpinančių Skorpiono sveikatos būkle. Geriausia priemonė nuo negalavimų – ekstrasensorika ir liaudies gydymas. Pagrindinė ligų profilaktika – nuosaikumas visame kame: valgant, geriant ir užsiimant seksu. Reikėtų išmokti atleisti ir užjausti, vengti įtarumo ir pavydo.

user posted image Mitybos horoskopas:
Mažiau cukraus, daugiau prieskonių! Teoriškai apie dietas ir sveiką mitybą žinote viską, bet šiomis žiniomis nesinaudojate. Kodėl? Paprasčiausiai nemėgstate gaminti. Gaila...Būkite atsargūs. Dievinate saldumynus. Daug ką atiduotumėte dėl maišelio guminukų. Be to, jums stinga nuoseklumo - arba nieko neimate į burną ir gyvenate pusbadžiu, arba kemšate be saiko.
Žvaigždės pataria. Norite ko nors saldaus? Sukrimskite moliūgo ar sezamo sėklų, saulėgrąžų ar javainių. Ugningam jūsų temperamentui puikiai tiktų pikantiški patiekalai. Ne mažiau kaip du kartus per dieną valgykite šilto maisto. Retsykiais galite pasilepinti austrėmis bei grybais.
Dėmesio! Galite valgyti viską, bet saikingai. Venkite tik saldumynų! Aktyvus poilsis - tai, ko jums reikia: kopkite į kalnus, leiskitės į turistinius žygius ar plaukiokite baidarėmis.

user posted image Vestuvinis Horoskopas:
Savarankiškos moterys, pasiekiančios didelių laimėjimų savo profesijoje. Reiklios sau ir kitiems, žino ko nori, ir dažniausiai tai išsikovoja. Tačiau, jeigu ne viskas klostosi taip, kaip jos įsivaizduoja, darosi agresyvios.
Vyrai, draugystė ir gyvenimas su tokia moterimi nelengvas, bet įdomus. “Skorpionė” žmona labai reikli savo vyro intelektui, būdui, jausmams. Kandžios pašaipėlės – ne išimtis, bet jeigu vyras bus pakankamai protingas ir jų neprovokuos, žmona greitai nurims. Norint išlaikyti taiką šeimoje, reikia daug meilės, kantrybės ir tarpusavio supratimo.
Skorpionas skiria gausybę energijos kiekvienai sričiai, su kuria susiduria, tad ką jau kalbėti apie vestuves! Joms ruošdamasis, šis ženklas demonstruoja daugybę savo principų. Pavyzdžiui, greičiausiai sugalvos svečius pakviesti į pustamsį paslaptingą baro rūsį. Čia mirgės paslaptinga žvakių šviesa, o svečius aptarnaus vampyrų kostiumais apsirengę padavėjai. Šiukštu – nebandykite kritikuoti tokio keisto jų pasirinkimo. Vis tiek nesuprasite paslaptingos jų sielos! Jeigu jau Skorpionas jus pasikvietė į didžiausią savo gyvenimo šventę – jis tikrai laiko jus savo žmogumi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 19 lapkričio 2008 - 21:02
QUOTE(sachar @ 2008 11 19, 22:23)
Supratau  thumbup.gif  blush2.gif



nors tiek gerai,tai kelk tada lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sachar...................219 first.gif
Roga.....................205 second.gif
Aniukes mama.......46 third.gif
Zunkelis................41
Mild......................31
skorpionė..............21
gerdute50..............5
Nari.......................4
ŠOKOLADĖ9............3
svajoju...................3
wanila....................3
ramune82..............2
ssanta...................2
Simulcika...............1
Sigita23.................1
evelinki.................1
cookiller................1
CherryLips.............1
emiliuxas..............1
Filllla.....................1
saulala..................1
wit........................1
Akfak...................1
Jeta.....................1
Akutore................1
skarpionuke..........1
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 19, 22:29)
sachar...................219  first.gif
Roga.....................205  second.gif
Aniukes mama.......46    third.gif



nu tu dėjai bigsmile.gif liuks thumbup.gif ir tave sveikinu bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 19, 22:33)
nu tu dėjai bigsmile.gif liuks thumbup.gif ir tave sveikinu bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Tai taip ir reikia lotuliukas.gif Ziurek, nedaug atsilieki, kita karta man gali buti riesta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 19, 21:17)
man MB sakė, kad niekada nesuaauksiu visada liksiu vaikiška
o man nepatinka vestuvės blush2.gif ypač tos lietuviškos su visomis tradicijomus trijų dienų pjenkė, ir kažkokiais šokiais kurių nesuprantu  blush2.gif ups atsiprašau biggrin.gif


O man tokios vestuvės svetimos patinka. Savas kitaip atšokau biggrin.gif. O pačiai sudalyvauti tose didelėse vestuvėse man smagu.

QUOTE(sachar @ 2008 11 19, 21:23)
1. Na kolkas ir as nieko labai blogo nepamaciau  isskyrus jo poziuri, kad nera cia ko prisirisineti, jei isvaziuoja  kvailiukas

2. isivaizdavau tave kaip tikra vestuviu kosmara 


1. o kaip dabar čia neprisirišti prie savo žmogaus g.gif Nesugebėčiau schmoll.gif tongue.gif
2. jaučiu gerai save apibūdinau, kad tokį įspūdį sudariau lotuliukas.gif

QUOTE(sachar @ 2008 11 19, 22:29)
sachar...................219  first.gif
Roga.....................205  second.gif
Aniukes mama.......46    third.gif



Oooooo.... ir aš prizinę vietą gavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 19, 22:53)
Tai taip ir reikia  lotuliukas.gif Ziurek, nedaug atsilieki, kita karta man gali buti riesta  doh.gif  lotuliukas.gif




nugi nugi, jau tikrai nepralenksiu tavęs tongue.gif blush2.gif


QUOTE(Aniukes mama @ 2008 11 19, 23:08)
O man tokios vestuvės svetimos patinka. Savas kitaip atšokau biggrin.gif. O pačiai sudalyvauti tose didelėse vestuvėse man smagu.




o man nepatinka blush2.gif schmoll.gif
na nebent nebuvau tokiose vestuvės, įpatingose, kad patiktų biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 11 20, 20:04)
nugi nugi, jau tikrai nepralenksiu tavęs tongue.gif  blush2.gif
o man nepatinka blush2.gif  schmoll.gif
na nebent nebuvau tokiose vestuvės, įpatingose, kad patiktų biggrin.gif  g.gif


nebent smile.gif o šiaip ir mano principas toks: nelauk kol tave palinksmins, linksminkis pats. Tai kol negyvenau pagal tą principą, tai daugumą švenčių, balių ir vakarėlių vadindavau nevykuriais, "lievais" ir pan. O dabar man visur patinka. Patinka šokt ir pagal Yva ir pagal Ciciną, ir popsą, ir roką. Žodžiu, ką gros, pagal tai ir šoksiu. Nors realiai visiškai neklausau tokios muzikos. Klausau toką, pagal kurią baliuose nelabai šokama wink.gif Tačiau dabar man bet koks pasibuvimas tarp draugų, bet koks vakarėlis ir bet kurios vestuvės yra superinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aniukes mama @ 2008 11 19, 23:08)
o kaip dabar čia neprisirišti prie savo žmogaus  g.gif  Nesugebėčiau  schmoll.gif  tongue.gif

Paaiskinkit tai jam g.gif

O siandien labai pikta ir nusivykus MB unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 20, 21:55)
Paaiskinkit tai jam  g.gif

O siandien labai pikta ir nusivykus MB  unsure.gif  verysad.gif


Ateis laikas ir supras wink.gif aiškinti nieko nereikia, vis tiek dabar nepriims informacijos smile.gif Ir aš labai ilgai laukiau kol išgirdau "myliu". Žinojau, kad myli, jaučiau, kad myli, ale niekad to nesakė. O pirmą kartą paskė tada, kai jau ir vakelį supavom smile.gif ir tai per miegus tai pasakė doh.gif arba apsimetė, kad per miegus lotuliukas.gif Čia daugiau žaidė ta baimė būt atstumtam. Skaudi praeitis neleido žmogui atsipalaiduot smile.gif

O tai ko tu dabar taip supykai?
Atsakyti
QUOTE(Aniukes mama @ 2008 11 20, 21:54)
nebent smile.gif o šiaip ir mano principas toks: nelauk kol tave palinksmins, linksminkis pats. Tai kol negyvenau pagal tą principą, tai daugumą švenčių, balių ir vakarėlių vadindavau nevykuriais, "lievais" ir pan. O dabar man visur patinka. Patinka šokt ir pagal Yva ir pagal Ciciną, ir popsą, ir roką. Žodžiu, ką gros, pagal tai ir šoksiu. Nors realiai visiškai neklausau tokios muzikos. Klausau toką, pagal kurią baliuose nelabai šokama wink.gif Tačiau dabar man bet koks pasibuvimas tarp draugų, bet koks vakarėlis ir bet kurios vestuvės yra superinės smile.gif

Mes drauges drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 11 20, 21:58)
Mes drauges  drinks_cheers.gif


thumbup.gif
Atsakyti