Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

tai vis tik tas naujas Teo naujas šviesolaidis geras, ar apgaulė, kaina vis tik 49 litai per mėn., kai kitur pigiau, ar verta? Man jau paskambino, turiu apsispręst per 10 dienų, patarkit, kas susigaudot šituose reikaluose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivita: 08 liepos 2009 - 18:23
naudoju zebbra su nauju modemu moku, 52 lt/men, esu labai patenkinta, sparta super greita thumbup.gif
Atsakyti
as teo geras
Atsakyti
geriausia butu perrasyt kam nors sutarti g.gif tarkim giminem?draugam?
Atsakyti
Naudojam telelano internetinį ryšį, nėra super greitas bet sakyčiua geras, smile.gif prieš tai turėjom omniconect tai ji buvau 100kat ir daugiau schmoll.gif prakeikusi doh.gif strigdavo, lėtas, galėdavau kavos pasidaryt kol kita puslapį atversdavo
Atsakyti
Naudojau balticum internete,tai viskas gerai,bet labai jau letas buvo...o dabar tai teo ir nesiskundziu thumbup.gif
Atsakyti
Neturiu jokiu bedu su Dokedos meganetu thumbup.gif labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit, aš čia su tokiu klausimu, gal kuri naudojatės OMNI CONECT internetu?
Noreciau suzinoti visus trūkumus ir privalumus ax.gif
Atsakyti
SPLIUS optinis,35lt/mėn ,Šiauliai,planas oa1 megabaitu skaičius 80000,
greitaveika iki 15mb, mes labai petenkinti
Atsakyti
QUOTE(Violetuke @ 2009 07 21, 14:06)
Sakykit, aš čia su tokiu klausimu, gal kuri naudojatės OMNI CONECT internetu?
Noreciau suzinoti visus trūkumus ir privalumus ax.gif

Ziurint su kuo lyginsi. Kaip ir visi bevieliai mobilus internetai, jis yra pakankamai letas, lyginant su normaliu laidiniu internetu (TEO, mikrovisatos, Dokedos ir pan). nuosalesnese vietovese rysys trukineja, kaip ir mobilus rysys, nu ir pan. Jei nori greito gero interneto, Omni connecto nesirink. O jei tik panarsymui po interneta, kad paskaityti informacija, el.pasta, tada tiks. Jei tik turi kantrybes laukti kol uzkraus puslapius, nes krauna letai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 07 21, 13:37)
Ziurint su kuo lyginsi. Kaip ir visi bevieliai mobilus internetai, jis yra pakankamai letas, lyginant su normaliu laidiniu internetu (TEO, mikrovisatos, Dokedos ir pan). nuosalesnese vietovese rysys trukineja, kaip ir mobilus rysys, nu ir pan. Jei nori greito gero interneto, Omni connecto nesirink. O jei tik panarsymui po interneta, kad paskaityti informacija, el.pasta, tada tiks. Jei tik turi kantrybes laukti kol uzkraus puslapius, nes krauna letai smile.gif

Nu aisku mazdaug smile.gif Ačiūkas
O sakykit gal kas turite ir galite idėti OMNI CONECT neto greiti , nu kur per www.matuok.lt rodo
Man kompas reikalingas tik panarsymui SM, Skypui ir el.pastui ax.gif
Pas mus namie ir letas tai as pripratus prie kol atvers puslapius ax.gif
Šendien kaip tik matavau, tai naršymo greitis tik ~500mb/s Tačiau negaliu juo skūstis, puslapius verčia gan normaliai- per 2-3sek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violetuke: 21 liepos 2009 - 18:33
QUOTE(Violetuke @ 2009 07 21, 19:28)
Šendien kaip tik matavau, tai naršymo greitis tik ~500mb/s

lotuliukas.gif Tikrai, kad "lėtas" lotuliukas.gif Gal ne ~500mb/s, o ~500kb/s?
Atsakyti