Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(Ingeb @ 2009 03 31, 22:26)
Tiesą sakant atėjau čia su visai kitu klausimu. Gal kas iš jūsų ar jūsų draugų/pažystamų/giminaičių naudojasi "Erdvių" internetu? Kokie atsiliepimai? Greitis, ryšio kokybė, ar nedinginėja nuo stipresnio vėjo/lietaus/sniego? Žodžiu pasidalinkit prašau patirtim  4u.gif

pas broli buvo Raseiniuose, internetas per satelita, greitis kosmariskai letas, rysys nestabilus... pasiaiskinimai neaiskus ir apskritai panaikino tam mieste isvis atstovybe, tai kad nutrauktu paslaugos teikima siunciau laiska is Klaipedos, kitaip nesusisieksi ir tai neaisku ar nutrauke sutarti doh.gif zodziu atvaziuoja, iveda, o toliau kapstykis ir saskaitas mokek doh.gif cia tokie ispudziai, kitur gal geresniu atsiliepimu galima isgirsti
Atsakyti
Naudojames TEO internetu per LAN (be telefono linijos), mokam 59lt per menesi, bet kokybe, kuo toliau, tuo baisiau.. strigineja, dingineja.. laikas keisti matyt.. Tuo metu, kai jungemes, niekas kitas nejunge i musu nama.. Tikiuos dabar jau bus daugiau tiekeju.. g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galesite padeti patarimu.
Gyvenu Vilniuje, Olandu gatveje, ir nerandu nei vieno tiekejo, kuris vestu i musu nama interneta (kabelines TV nereikia). zebra irgi nenoriu, nes siulo pirma pusmeti nemokama o po to brangokai, t.y. ir uz telefono linija moketi, ko man nereikia. ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Neaiste @ 2009 05 13, 14:50)
Sveiki, gal kas galesite padeti patarimu.
Gyvenu Vilniuje, Olandu gatveje, ir nerandu nei vieno tiekejo, kuris vestu i musu nama interneta (kabelines TV nereikia). zebra irgi nenoriu, nes siulo pirma pusmeti nemokama o po to brangokai, t.y. ir uz telefono linija moketi, ko man nereikia. ka daryti?


Pabandyk C-gate uzklausti, jie neperseniausiai reklaminius bukletus apie interneta mete.
Atsakyti
be C-gate ir Teo dar gali b4net pabandyti. Kolkas šiam rajone man jis geriausas.
Atsakyti
Labas.

Noriu bėgt iš teo į MEZON.LT , mano gyv. vietoj ryšys yra stiprus.

Kokios nuomonės apie tą mezon? Kas tas 4G ryšys? Kokia sparta?

Ar yra išbandžiusiųjų tai? O gal yra geresnių patarimų (neturiu didelio supračio apie tai, kaip įvestas tas TEO, taip ir yra iš po senovės, tik man tos telefono ryšio linijos nereikia, o už ją reikia mokėti...). Erdvės nesiekia. Žiūrinėjau tą KAVA, nelabai ką supratau blush2.gif

Čia KLP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 22 gegužės 2009 - 19:47
Naudojau TEO, neblogas toks buvo, tik failus labai jau ilgai siųsdavo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2008 11 03, 18:12)
mes naudojames ZEBRA, bet labai jau letas. Sutartis baigiasi, noretume keisti! Kokiu naudojates jus, koki rekomenduotumet? Musu name galimas sviesolaidinis ar  kas naudojates? Idomu butu isgirsti atsiliepimus!  O kaip kava?

Mane taipat domina,koks Vilniuje-Naujininkuose internetas gali buti prijungiamas be papildomu paslaugu?Tai yra be telefono ar kabelines?
Gal kas turit patirties siuo klausimu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2009 06 18, 15:40)
Mane taipat domina,koks Vilniuje-Naujininkuose internetas gali buti prijungiamas be papildomu paslaugu?Tai yra be telefono ar kabelines?
Gal kas turit patirties siuo klausimu? ax.gif

turim siek tiek smile.gif
jei nenorit ar nera nei telefonu nei kabeliniais tinklais, tai bandyk tuos bevielius - pradedant mobiliuju operatoriu paslaugomis (bite, omnitel) baigiant wi-fi, palydovine smile.gif variantai ne is pigiuju ir ne is greituju, bet alternatyva kabeliams rolleyes.gif
Atsakyti
Pasikeitem zebra i kava! thumbup.gif Labai dziaugiames! thumbup.gif Tik gal ne visuose miestuose kava yra? g.gif O siaip ir greitas, ir nebrangus!
Atsakyti
sveikos mamytes ir joms prijauciancios smile.gif
man labai reikia pagalbos... naudojausi Skynet internetu ir tikrai labai juo dziaugiausi, bet teko pakeisti gyvenamaja vieta, ir deja ten Skynet savo paslaugu neteikia, todel turiu dvi iseitis:
1. nutraukti sutarti ir sumoketi ~600 Lt, turbut suprantat, kad siais laikais tokia pinigu suma yra labai didele...
2. perrasyti sutarti kitam asmeniui.
Deja niekur nerandu gero zmogaus, kuris perrimtu mano sutarti cray.gif
Gal Jus zinote, kam reikia interneto?

Skynet - Sky Silver
Greitis užsienyje, kbps - 3072
(nuo 10:00 iki 24:00)

Greitis užsienyje, kbps - 10240
(nuo 24:00 iki 10:00)

Greitis Lietuvoje, Mbps - 10 (!)

Dar tris menesius reiketu moketi po 24,50 Lt/men., po to po 49 lt/men.
Uz sutarties perkelima sumokeciau as.
Atsakyti
pas mane buvo vinita, b4net'as ir skynet. Rinkčiausi dabar pagal kainą. Skynet ir b4net ka turėt nereikia jokių priedų, tik ne visur jie yra smile.gif Bevielio neimčiau, nesąmonė, jei nesiruoši niekur kompo nešioti. Beje, aš tam turiu mobilų telefoną su wlan'u.
Atsakyti