Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

lotuliukas.gif truputis offtopico: Karts nuo karto paskaitineju ir parasineju viename IT forume, jo lankytoju dauguma, kaip zinia- vyrai, tai jie gyrimasi interneto sparta, arba kompiuterio parametrais vadina špagavimusi arba matavimusi e-peniais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panasi: 27 kovo 2009 - 10:06
cia nesispaguojam, o sakom koki greiti turim is kokio tiekejo biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas bandėt Teo truputį apmaut su akcijom; atsisakyt ir tada kito žmogaus vardu sutartį sudaryt? blush2.gif
Nepasakokit kaip blogai TEO, kol kas tik 1 kartą dingęs internetas buvo, online negame'inu, serverio irgi kurt nežadu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panasi @ 2009 03 27, 10:05)
lotuliukas.gif  truputis offtopico: Karts nuo karto paskaitineju ir parasineju viename IT forume, jo lankytoju dauguma, kaip zinia- vyrai, tai jie gyrimasi interneto sparta, arba kompiuterio parametrais vadina špagavimusi arba matavimusi e-peniais  biggrin.gif


lotuliukas.gif Jei ne gėda parodyti ką turi, kodėl nepasimatavus. lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Mda... Jaučiuosi truputį stabdis su savo greičiais... VDNET...
user posted image

Tiesą sakant atėjau čia su visai kitu klausimu. Gal kas iš jūsų ar jūsų draugų/pažystamų/giminaičių naudojasi "Erdvių" internetu? Kokie atsiliepimai? Greitis, ryšio kokybė, ar nedinginėja nuo stipresnio vėjo/lietaus/sniego? Žodžiu pasidalinkit prašau patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 23, 23:43)
Telekomo žaibolaidžiui nereikia telefono.
O ir šiaip kokybe nesiskundžiam per daug.

Pritariu. Tiesiog reikia gyventi "teisingame" name biggrin.gif
Mes jau keli metai naudojamės KIS (Kaune). Pradžioje viskas buvo nerealu, tačiau prisijungiant vis daugiau klientų bendras greitis krito, ypač piko metu. Noriu išbandyti nemokamą šviesolaidinį Zebrą ir palyginti... Bus matyti kas geriau.
Atsakyti
As naudojuosi intu ir nematau vargo. Turiu ir kabeline ir intera.
Atsakyti
Siaip as nesiskundziau TEO kokybe, gal nesu labai reikli biggrin.gif
Bet, deja, turim atsisakyt ju paslaugu, nes persikraustem ir nera galimybes perkelti sad.gif Gal kam reikia TEO?
http://www.supermama...howtopic=435553
bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti

Tiesą sakant atėjau čia su visai kitu klausimu. Gal kas iš jūsų ar jūsų draugų/pažystamų/giminaičių naudojasi "Erdvių" internetu? Kokie atsiliepimai? Greitis, ryšio kokybė, ar nedinginėja nuo stipresnio vėjo/lietaus/sniego? Žodžiu pasidalinkit prašau patirtim 4u.gif
[/quote]
aš turiu erdves jau 4 meatai. smile.gif . moku 47 lt per mėn. už:
duomenu gavimas ~1200 kbps doh.gif
duomenų siuntimas ~1200 kbps doh.gif
naršymo sparta ~290kbps doh.gif
ir tai šita sparta gavom po 3 mętų kai pagrasinom nutraukti sutartį. O tai visada turėjom 128 kbps. doh.gif
Daugiau niekada nesirinkciau erdviu vien dėl spartos. Ryšio kokybė OK, netrūkinėja ir nedingsta. 4u.gif ]. naršymas neribotas 4u.gif .
Įsivedėm vien todėl kad gyvenam užmiesty kur nėra nei kabeliniu nei telekomo.
Internetas ateina oro antena. Mielai pakesciau savo tiekėją, bet vėl reikia mokėti už įranga ir įvedimą ~360Lt., bet tokią spartą gauciau už 30 Lt.(čia iš vietinių tiekėjų) rolleyes.gif ]
Dabar truputį gaila 47 lt. mokėt už labai lėta internetą.
Atsakyti
as turiu teo jau nzn tiksliai bet gana daug metu, tai problemu su interneto nuluzimu buvo pacioi pradzioi daba nepamenu tokio dalyko kad jo nebutu. Mano planas pats pigiausiais tai yra bazinis, prie to pacio yra`gala televizija, modemas ar marsrutizatorius tiksliai nzn kaip vadint yra su antenele, smile.gif tai prisijunges papildomai laptopa. vienu zodziu viskas liuks veikia, ir is torrentu pumpuoja labai gerai. tai nezinau kokia prasme moket ten 100lt i menesi vien uz intika, ir nauda tik kad filma ne per 45min atsius o per 10min.
cia mano nuomone tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidis @ 2009 04 16, 12:07)
as turiu teo jau nzn tiksliai bet gana daug metu, tai problemu su interneto nuluzimu buvo pacioi pradzioi daba nepamenu tokio dalyko kad jo nebutu. Mano planas pats pigiausiais tai yra bazinis, prie to pacio yra`gala televizija, modemas ar marsrutizatorius tiksliai nzn kaip vadint yra su antenele,  smile.gif  tai prisijunges  papildomai laptopa. vienu zodziu viskas liuks veikia, ir is torrentu pumpuoja labai gerai. tai nezinau kokia prasme moket ten 100lt i menesi vien uz intika, ir nauda tik kad filma ne per 45min atsius o per 10min.
cia mano nuomone  tongue.gif

Viskas susiveda į pasirinkimą. O kodėl nesumokėjus 30-50 lt, kai filmas ''pareina'' per 4-6min.Prisirišti prie vieno tiekėjo, kai yra galimybė rinktis, manau, neverta.
Atsakyti
as naudojuos vietiniu interneto tiekėju. kiek žinau jis perka iš TEO, bet man kaina normali 36 lt, ir naudojuos kiek noriu
Atsakyti