Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(Jamiroquai @ 2009 03 23, 14:12)
TEO nesirinkite. Jaučiu visi LT tiekėjai geresnį už jį  biggrin.gif  Pati jame sėdžiu, tai laukiu nesulaukiu kada sutartis baigsis. Kauniečiams siūlau KIS arba MegaNet. Pirmasis berods sparčiausias, o antrąjame pastoviai didina siuntimosi greitį(gal dabar net daugiau už KIS yra) ir nedidina kainos. Visų kaina apie 50lt/mėn. Gal ir nepigiai, bet užtat dainas iš Lietuvos per kokį DC++ galima atsisiųsti per 3sek smile.gif filmus - per kelias minutes. Manau kaina pagrįsta

Nagi nagi ir ką gi pasiūlysi tiems, kurie neturi kitokių tiekėjų pasirinkimo kaip tiktai TEO ?
Atsakyti
QUOTE(Jamiroquai @ 2009 03 23, 14:28)
KIS = Kauno Interneto Sistemos. Na o dėl vedimo tai nežinau  unsure.gif  Pas mane berods kai užsisakinėjome irgi nebuvo nieko be TEO. Po to atsirado Meganet ir berods KIS irgi yra. Šiaip reikia paieškoti ar tikrai neveda į privačius namus, nes pastebėjau kad Meganet yra draugiška kompanija, pastoviai tvarko ir rūpinasi tinklais, atnaujina viska, už tą pačią kainą siūlo didesnį greitį(kelis kartus didesnį nei pas teo)

Su nuosavais namais situacija spartaus interneto poziuriu visada buvo ir manau bus prastesne nei daugiabuciuose, tiesiog jokiam tiekejui neapsimoka tiesti sparcios linijos, optinio kabelio iki kiekvieno individualaus namo, juk tos linijos gale pajungiamas tik vienas vartotojas, o paskaiciavus, kad ir tos pacios sviesolaidines linijos tiesimo kaštus tampa aisku, kad tas vienas vartotojas ja atpirks laaabai negreit, todel ir neveda niekas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panasi: 23 kovo 2009 - 13:52
QUOTE(Palemonas @ 2009 03 23, 14:40)
Nagi nagi ir ką gi pasiūlysi tiems, kurie neturi kitokių tiekėjų pasirinkimo kaip tiktai TEO ?

Aš nesakiau ką daryt ir nežinau, išvis kažkokia nesamonė sad.gif Gal ir neapsimoka tiesti, bet tai su TEO sedėt visą gyvenimą - schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jamiroquai: 23 kovo 2009 - 15:37
QUOTE(Jamiroquai @ 2009 03 23, 16:37)
Aš nesakiau ką daryt ir nežinau, išvis kažkokia nesamonė sad.gif Gal ir neapsimoka tiesti, bet tai su TEO sedėt visą gyvenimą -  schmoll.gif

O aš visai nesiskundžiu, turiu TEO GALA ir tuo patenkytas(kitų variantų nėra), siuntimosi greičiai geri ir t.t. ...
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 03 23, 17:16)
O aš visai nesiskundžiu, turiu TEO GALA ir tuo patenkytas(kitų variantų nėra), siuntimosi greičiai geri ir t.t. ...

Kaip tai nėra. galima keisti gyvenamą vietą (juokauju). Iš ties kiek tereikia to siuntimosi. Nors pats po teo perėjau prie kavos. Skirtumas akivaizdus. O perėjau dėl kainos, kam mokėti už telefoną jeigu jo nereikia ir skambučiai brangesni negu iš mobilaus.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 03 23, 17:16)
O aš visai nesiskundžiu, turiu TEO GALA ir tuo patenkytas(kitų variantų nėra), siuntimosi greičiai geri ir t.t. ...

Tai va, kad pasirinkimo nera... Siaip tai trukineja tas internetas, gala kartais uzstreikuoja, bet man atrodo, kad del to, jog apkrova p3 as mus didele - 2 telikai su Gala ir kompai su internetu, kur vartojimas vyksta pilnu tempu - viename kompe Apex, kitame nuolat zaidziami online zaidimai, o as siaip narsau visur - forumai, zaidimai, kartais taip pat siuntykla pajungiu, tai matyt ner ko stebetis, kad rysys pavedineja g.gif bet nebaisiai, kai pasiklausau is pazistamu ka mikrovisata isdarineja, pasidziaugiu savo TEO ir toliau sedziu rami biggrin.gif
P.S. Maganete teiraujuosi mazdaug kas pusmeti apie galimybe atsivesti interneta i nuosava nama biggrin.gif Vis tikiuosi, kad susimylejo ir pakeite nuomone, bet jie schmoll.gif uzsispyre - tik i daugiabucius ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 23 kovo 2009 - 23:27
QUOTE(Taktas @ 2009 03 23, 21:23)
Kaip tai nėra. galima keisti gyvenamą vietą (juokauju).
biggrin.gif jo jo - pvz.: pas tave į virtuvę lotuliukas.gif .

QUOTE(Taktas @ 2009 03 23, 21:23)
Iš ties kiek tereikia to siuntimosi. Nors pats po teo perėjau prie kavos. Skirtumas akivaizdus. O perėjau dėl kainos, kam mokėti už telefoną jeigu jo nereikia ir skambučiai brangesni negu iš mobilaus.

Taigi vat, tas telefonas tai išviso nereikalingas, na kartais mažoji savo vienai draugei pasiskambina.
Atsakyti
Telekomo žaibolaidžiui nereikia telefono.
O ir šiaip kokybe nesiskundžiam per daug.
Atsakyti
Turėjom sutartį su TEO blink.gif vos saulaukem sutarties termino pabaigos schmoll.gif
dabar draugajam su Cgates
Atsakyti
http://forum.lrytas....21906#pid621906
Rekomenduočiau paskaityti bendram apsišvietimui apie internetą, interneto tiekėjus ir panašiai.
Tiesa parašymas gan senokas, bet iš principo tinka dar puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2009 03 24, 00:50)
Turėjom sutartį su TEO  blink.gif vos saulaukem sutarties termino pabaigos  schmoll.gif
dabar draugajam su Cgates

Aš irgi laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 03 23, 23:43)
Telekomo žaibolaidžiui nereikia telefono.
O ir šiaip kokybe nesiskundžiam per daug.

Na taip, jeigu nėra jokios alternatyvos, telekomas puls į kiekvieną namą optiką vedžioti.
Atsakyti