Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(muosee @ 2012 02 04, 02:56)
Sveiki  4u.gif

ieskau mob interneto. Ir galva plysta nuo info ir ieskojimo. Svarstau tarp omni, bites, ir tele2.  Kas man patiko su omni kad per 14 dienu gali grazinti ir nutraukti sutarti. (gal taip yra visuose salonuose) . Bet manau jei blogai trauktu nebutu bedos grazinti.

Tad noriu jusu pasiteirauti gal  yra kokie atsiliepimai apie viena  ar kita interneta  ax.gif


pasidomekite ar nera bandymo laikotarpis, ne nevisur internetas traukia plius gali buti perdaug letas kur tada busite labai nepatenkinti(priklauso nuo namo sienu ir kur yra interneto mazgas smile.gif )
gerai isiskaitykite ar galima nutraukti sutarti ir kokios pasekmes

as siulau bite
Rose Prick>>>>telefono laidas neatlaiko didelio pralaidumo, kai kur prasideda paketu praradimas to pasekoje jums strigines televizija, plius priklauso kur gyvenate(jei daugiabutis greiciausiai bus optika)

o optika(sviesolaidis) tai stiklo giju plonas kabelis, kuriuo internetas sklinda zverisku greiciu (100 Tb /s bet galiu ir klysti, o gretis gali buti didesnis)biggrin.gif

tai noriu paklausti ar internetas yra atvestas tuo paciu kabeliu kaip telefono linija ar ne ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terminatorius: 05 vasario 2012 - 18:27
QUOTE(terminatorius @ 2012 02 05, 18:23)

Rose Prick>>>>telefono laidas neatlaiko didelio pralaidumo, kai kur prasideda paketu praradimas to pasekoje jums strigines televizija, plius priklauso kur gyvenate(jei daugiabutis greiciausiai bus optika)

o optika(sviesolaidis) tai stiklo giju plonas kabelis, kuriuo internetas sklinda zverisku greiciu (100 Tb /s bet galiu ir klysti, o gretis gali buti didesnis)biggrin.gif

tai noriu paklausti ar internetas yra atvestas tuo paciu kabeliu kaip telefono linija ar ne ?

reikės vyro klausti, bet man rodosi, kad kitais laidais negu telefono linija, nes meistrai kalbėjo, kad visai laiptinei buvo tik 7 atšakos ir jei kaimynai būtų neatsisakę, būtų reikėję kažką vesti papildomai, jei būtų telefono linija tai gal tada tokių problemų nebūtų g.gif

laidą kažkokį spec. vedė, kurio lankstyt negalima, reikėjo laiptinėj kažkokio papildomo el. lizdo.
gyvenu daugiabutyje smile.gif
Atsakyti
tai siesolaidis- optika, tada manau neturetu but problemu su gala smile.gif tik atsiminkit viena, jei interneto nebus, nebus ir galos
Atsakyti
tai tiek net ir aš suprantu blush2.gif bet kiek teko girdėti (bent mano mieste) tai nebuvo problemų su interneto tiekimo, o jei ką tai įspėja iš anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 06, 22:23)
tai tiek net ir aš suprantu  blush2.gif bet kiek teko girdėti (bent mano mieste) tai nebuvo problemų su interneto tiekimo, o jei ką tai įspėja iš anksto  smile.gif

tai gala turetu vaziuoti be problemu smile.gif

o koks jusu routeris ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terminatorius: 07 vasario 2012 - 23:52
QUOTE(terminatorius @ 2012 02 07, 23:48)
tai gala turetu vaziuoti be problemu smile.gif

o koks jusu routeris ?

mes turėjom savo Canyon, bet jie davė kitą, nes tas lyg televizijai netiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 09, 17:46)
mes turėjom savo Canyon, bet jie davė kitą, nes tas lyg televizijai netiko  smile.gif


COMTREND WAP 5813n sis ?
Atsakyti
QUOTE(terminatorius @ 2012 02 10, 19:11)
COMTREND WAP 5813n sis ?

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 10, 21:37)

tai atlaikys ta gala be problemu smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite MIKROVISATOS sviesolaidini interneta ? Ar pasijungus namie per WI-FI labai sumazeja greitis ?
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2012 03 05, 13:32)
Gal kas turite MIKROVISATOS sviesolaidini interneta ? Ar pasijungus namie per WI-FI labai sumazeja greitis ?


802.11g - 54 Mbit/s
802.11n - 600 Mbit/s

laidu (100) apie 100 Mbit/s
laidu (1000) apie 1000 Mbit/s

tai realiai apie 50 proc prarandate su wi-fi
Atsakyti
QUOTE(terminatorius @ 2012 03 05, 20:04)
802.11g - 54 Mbit/s
802.11n - 600 Mbit/s

laidu (100) apie 100 Mbit/s
laidu (1000) apie 1000 Mbit/s

tai realiai apie 50 proc prarandate su wi-fi


o ka reiskia 802.11 g ir n ? 4u.gif ir koki marsrutizatoriu naudojate ?
Atsakyti