Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

http://www.speedtest.../1518905431.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astasx: 05 spalio 2011 - 22:26
QUOTE(astasx @ 2011 10 05, 22:24)

user posted image
Čia Teo? bigsmile.gif
Atsakyti
Teo. Užtenka SM naršyti biggrin.gif Netolimoje ateityje reikės pasirinkti geresnį planą smile.gif
user posted image
Atsakyti
http://speedtest.net.../1538669221.png

skyneto pigiausias planas
kažkada dar visa laiptine maitinau
per akis ...
Atsakyti
Ar Bitės , tele2 ir eurokomo salonuose galima nusipirkti usb jungtį , leidžiančią naudotis mobiliuoju internetu planšetiniame kompiuteryje - " fleškutę " ?
Atsakyti
kažkas klausė dėl TEO televizijos.
Mes šiandien pasijungėm tą interaktyvią GALA ir ZEBRA internetą. Kol kas esu labai patenkinta paslaugų ir aptarnavimo kokybe. Pajungė labai greitai, viską paaaiškino, parodė, išsprendė kilusias problemas. Televizija rodo puikiai (anksčiau turėjom kabelinę), naudojantis belaidžiu namuose filmą parsisiunčiau per nepilnai 3 min.
va ką rodo speedtest kai įjungtas skype, torrentai, keli interneto puslapiai ir televizija.

user posted image

Nežinau ar čia gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 30 sausio 2012 - 18:11
QUOTE(Rose Prick @ 2012 01 30, 18:10)
Mes šiandien pasijungėm tą interaktyvią GALA ir ZEBRA internetą.

O koks mėn. mokestis?
QUOTE(Rose Prick @ 2012 01 30, 18:10)

Jei bazinis, tai labai gerai smile.gif
Atsakyti
ne, optimalus blush2.gif su viskuo 54lt/mėn, nereikėjo jokio pajungimo mokesčio mokėt.
Dar atkreipiau dėmesį, kad su speedtest reikia pažaisti, aš pvz kai provincijoj gyvenu tai man siunčia iš Vilniaus arba Kauno serverių, t.y. ~ 90km nuo manęs, ir pakaitaliojus serverius skirtingai rodo.

va ką dar pavyko "išlaužti" user posted image

reikės pabandyt prijungus laidą paskaičiuot, bent su ankstesniu tiekėju tai gerokai greitesnis su laidu būdavo.
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 01 30, 18:32)
ne, optimalus  blush2.gif  su viskuo 54lt/mėn, nereikėjo jokio pajungimo mokesčio mokėt.


Bet užtat kokia kaina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 01 30, 18:10)
kažkas klausė dėl TEO televizijos.
Mes šiandien pasijungėm tą interaktyvią GALA ir ZEBRA internetą. Kol kas esu labai patenkinta paslaugų ir aptarnavimo kokybe. Pajungė labai greitai, viską paaaiškino, parodė, išsprendė kilusias problemas. Televizija rodo puikiai (anksčiau turėjom kabelinę), naudojantis belaidžiu namuose filmą parsisiunčiau per nepilnai 3 min.
va ką rodo speedtest kai įjungtas skype, torrentai, keli interneto puslapiai ir televizija.

user posted image

Nežinau ar čia gerai biggrin.gif


ir kas gi ijungus torentus matuoja interneto greiti ? biggrin.gif
seip tai kas turit optika tas galit pasiimti gala, priesingu atveju nerekomenduoju, nes galite po to gailetis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(terminatorius @ 2012 01 30, 22:06)
ir kas gi  ijungus torentus matuoja interneto greiti ? biggrin.gif
seip tai kas turit optika tas galit pasiimti gala, priesingu atveju nerekomenduoju, nes galite po to gailetis smile.gif


tai nieko rimto nesiunčiau tuo metu blush2.gif
prašyčiau plačiau paaiškinti, lietuviškais žodžiais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 31 sausio 2012 - 15:02
Sveiki 4u.gif

ieskau mob interneto. Ir galva plysta nuo info ir ieskojimo. Svarstau tarp omni, bites, ir tele2. Kas man patiko su omni kad per 14 dienu gali grazinti ir nutraukti sutarti. (gal taip yra visuose salonuose) . Bet manau jei blogai trauktu nebutu bedos grazinti.

Tad noriu jusu pasiteirauti gal yra kokie atsiliepimai apie viena ar kita interneta ax.gif
Atsakyti