Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(nataliuncik @ 2011 08 20, 09:20)
\
man jie irgi paskambino, atrodo visai gundančiai:49Lt/mėn, 7.2Mbps ir svarbiausia be apribojimų  thumbup.gif 
O kur jus naudojot internetą(kad nestriginėjo)?
Tik vieni yra nelabai patenkinti, kiti patenkinti Omni paslaugomis, dėl to butu labai svarbi visu nuomonė  blush2.gif

Naudojau omnitel connect interneta bevieli beveik visoje Marijampoles apskrityje tiek mieste,miesteliuose ir kaimeliuose mirksiukas.gif 3 metus ji turiu ,nei dienos nebuvo ,kad man jis neveiktu smile.gif 4u.gif Visa buvo beda ribotas internetas. Dabar jie suteikia neribota thumbup.gif tikiuosi ,kad viskas bus gerai. Tikrai niekada manes omnitelis per tuos tris metus nenuvyle,patikrintas visame kame ax.gif
Buvau ir prie rusijos pasienio,vat ten tikrai labai blogas rysys buvo ir beveik neimanoma naudotis,na as tiek kantrybes jau neturejau lotuliukas.gif Bet dabar ten nenusimato jau niekada interneto poreikio ir paciame tame pasienyje neveikia praktiskai bites rysys ,telefonu susikalbeti ir budavo dideliu problemu...Tai manau ir del interneto visai zmogiska ir suprantama toje situacijoje.
As esu toks zmogus isklausau visada visu postus 4u.gif Pasveriu,uz ir pries. Bet visada darau pagal save smile.gif Jeigu suklyiu pasirinkdama omnitel connect bevieli interneta ir liksiu juo nepatinka iseisiu is jo i kita nors ir ta pacia diena ax.gif O kol kas nieko neprarandu isbandydama 4u.gif
Atsakyti


man jie irgi paskambino, atrodo visai gundančiai:49Lt/mėn, 7.2Mbps ir svarbiausia be apribojimų thumbup.gif
O kur jus naudojot internetą(kad nestriginėjo)?
Tik vieni yra nelabai patenkinti, kiti patenkinti Omni paslaugomis, dėl to butu labai svarbi visu nuomonė blush2.gif
[/quote]


Kaip tai be apribojimų.Planui „Internetas kompiuteryje 10 GB" taikoma sąžiningo naudojimosi taisyklė:
- viršijus 10 GB per mėnesį dienos metu (nuo 8:00 - 00:00), interneto sparta ribojama iki 120 Kbps.
Atsakyti
QUOTE(terminatorius @ 2011 08 20, 10:13)
jei pasiimsit omnitel biggrin.gif tai turesit letesni negu dabar turit wink.gif

blush2.gif na kiekvienas suprato, suklydau rašydama blush2.gif

QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 08 21, 14:45)

As esu toks zmogus isklausau visada visu postus  4u.gif  Pasveriu,uz ir pries. Bet visada darau pagal save  smile.gif  Jeigu suklyiu pasirinkdama omnitel connect bevieli interneta ir liksiu juo nepatinka iseisiu is jo i kita nors ir ta pacia diena  ax.gif  O kol kas nieko neprarandu isbandydama  4u.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(WyWa @ 2011 08 22, 06:55)

Kaip tai be apribojimų.Planui „Internetas kompiuteryje 10 GB" taikoma sąžiningo naudojimosi taisyklė:
  - viršijus 10 GB per mėnesį dienos metu (nuo 8:00 - 00:00), interneto sparta ribojama iki 120 Kbps.


šio plano nėra interneto svetainėj, man skambino iš ... skyriaus, ir pasiūlė lojalėm klientam, nes man jau labai senai esam jų klientai 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, ciaas gal truputy ne y tema, bet noreciau paklausti mes turim gala ,jei sutartis y gala ir jos atsisakau tai priedelis lieka mum?ar kaip cia?
Atsakyti
QUOTE(arijandas @ 2011 08 23, 15:01)
jos atsisakau tai priedelis lieka mum?ar kaip cia?

Sutartį žiūrėkit - turi būti nurodyta.
Atsakyti
QUOTE(arijandas @ 2011 08 23, 14:01)
sveikutes, ciaas gal truputy ne y tema, bet noreciau paklausti mes turim gala ,jei sutartis y gala ir jos atsisakau tai priedelis lieka mum?ar kaip cia?

jei sutartį nutraukiate tai ir priedėlį jie pasiima ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiki.

kreipiuosi į jus dar kartą doh.gif Mat jau rugsėjį reiks keisti internetą.

Buvau nusprendusi imti kavą, bet sužinojau, kad nepabaigti kažkokie darbai (ir jų niekas nežada baigti) ten kur gyvenu, taigi, šiuo internetu naudotis negalėsiu. Taigi, dabar ieškau kokios alternatyvos.. Norėčiau belaidžio ir neriboto. Bei, žinoma, kad nebūtų lėtas.

Gal kas naudojatės Bitė Vodafone?
Ir gal galit pasakyti, ar 512Kbps yra labai lėtas ar ne? (rašo, kad toks bus, peržengus 15 Gb ribą).

Nes daugiau ką rinktis, nežinau. Tele 2 nieko gero nesiūlo, Mezon'as netraukia, o omnitel, kad ir 10 Gb, bet nemanau, kad net online kokį filmą leis pažiūrėti nestrigdamas kokius penkiasdešimt kartų doh.gif na, nežinau, gal čia nuo vietovės priklauso, bet aš daugiau su omnitel internetu reikalų turėti nenoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 27 rugpjūčio 2011 - 16:26
Sveiki, TEO siulo 1 men. nemokamai isbandyti interaktyviaja Gala televizija, kuri jungiama per interneta (pas mane TEO). Ar del to nenukentes interneto kokybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 08 28, 21:22)
Sveiki, TEO siulo 1 men. nemokamai isbandyti interaktyviaja Gala televizija, kuri jungiama per interneta (pas mane TEO). Ar del to nenukentes interneto  kokybe?  g.gif

na šiek tiek sulėtės internetas na kaip pav jei interneto siuntimo greitis 10mb tai pasijungus Gala jis bus tik 6mb 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijolė1972 @ 2011 08 28, 22:27)
na šiek tiek sulėtės internetas na kaip pav jei interneto siuntimo greitis 10mb tai pasijungus Gala jis bus tik 6mb  4u.gif


Teo teigia, kad del Galos nenukentes internetas. Meluodami bruka savo paslaugas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 08 28, 22:22)
Sveiki, TEO siulo 1 men. nemokamai isbandyti interaktyviaja Gala televizija, kuri jungiama per interneta (pas mane TEO). Ar del to nenukentes interneto  kokybe?  g.gif

Pabandykite ir suzinosite mirksiukas.gif Svarbiausia nedarykite sutarciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 08 20, 08:20)
aš dabar t.p. ieškau interneto+kabelinės, dabar turim Cgate, tai dėl interneto nieko negaliu pasakyt blogo jei jums reikia patikrint paštą, SM pabūt, bet filmus siūst jau tragiška, reikia įjungt pompavimą ir eit nuo kompo, nes kitaip internetas stringa  doh.gif
Va koks dabar (čia tik SM įjungta) user posted image
tai dabar norėčiau greitesnio interneto, be to už dviejų sav. baigiasi šį sutartis karsta.gif


Nu ką, artėdavo mano sutarties pabaiga, jau planavau pereit į Omnitel, net sutartį sudarėm, bet...atvežė man kurjeris modemą...ir jis nepajungtas, paskambinom, pralaukėm trys dienas ir taip ir likom nepajungti doh.gif nesitikėjom tokio iš jų, tai nunešėm viską į saloną, nutraukėm sutartį(o ir tai dar buvo problematiška, nes sutartis buvo neįvesta doh.gif )
bet ar nujautė ar pagal planą, bet Cgates pertvarkė internetą ir dabar filmai siunčiasi per pora min thumbup.gif
paliginimui koks buvo(aukščiau) ir dabar (įjungti torentai, SM) user posted image
Atsakyti