Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Sveiki noreciau paklaust apie vinita interneta,pries kelis menesius isivedem kabeline,tai kolkas nesiskundziam.Norejau suzinot kuris planas optimaliausias spartos ir kainos atzvilgiu. g.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif neradau temos ,net panasios.
Domina belaidziai internetai smile.gif
siuo metu turiu Omni connect planas su kompiuterio issimokejimu ,kainuoja 99 lt ,dabar paskutinis menesis ,kaip sutartis pasirasyta .Kuris laikas ,kokie 4-5 men saskaitos ateina uz interneta apie 200lt doh.gif
Internetu naudotis negaliu ,kiek noriu : nei siustis filmu,ziureti video,zaisti zaidimus ar siustis muzika,zodziu laisve suvarzyta biggrin.gif
Taigi noreciau labai ,kad patartumet ,koki interneta isigyti ,noreciau ,kad butu :
Neribotas
veiktu rysys ir i kaima nuvaziavus rolleyes.gif
Kaina nera itin svarbi

Omnitelis visumoje patiko,nebudavo per tris metus,kad buciau likus be rysio ir pan, bet su tuo ribojimu schmoll.gif doh.gif
Ismanyti nelabai ,ka ismanau todel prasau jusu patarimo .aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
http://www.bite.lt/l...mobinternet/vmc

bet reikia ziuret ar kaime traukia ...
Atsakyti
Mikrovisata geras, greitas ir nebrangus. thumbup.gif Susakiau taip lyg reklama būtų, bet rimtai tai vienintelis internetas kokį esame turėję namuose... lotuliukas.gif Naudojam jau maždaug 8 metukus jį ir nieko blogo negaliu pasakyt. blush2.gif
Atsakyti
Pasiskambinau i omniteli .
Pasiule uz 49 lt NERIBOTA interneta bigsmile.gif thumbup.gif bevieli rolleyes.gif
Liksiu omniteli be jokiu sutarciu ,nes niekada omnitelis nebuvo pavades ,kad liktume be rysio mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 08 04, 19:41)
Pasiskambinau i omniteli .
Pasiule uz 49 lt NERIBOTA interneta  bigsmile.gif  thumbup.gif  bevieli  rolleyes.gif
Liksiu omniteli be jokiu sutarciu ,nes niekada omnitelis nebuvo pavades ,kad liktume be rysio  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Aš irgi šitą turiu nuo sausio mėnesio, tik moku 39Lt. per mėnesį. Man irgi tokia pati situacija kaip jums buvo su omniteliu.
Atsakyti
pasirašant sutartį pasiskaitykite ar galios jums "draugiško naudojimo taisyklė", nes neribotas taps ribotu.. išnaudojus kokius 3 GB sumažintas greitis iki 256 kbps neleis ne tik kad parsisiųsti duomenų, bet net banko puslapiai neatsidarys, dėl per lėto srauto.. nors gal dabar lojalumui ir nebetaiko tos taisyklės g.gif žodžiu, tiesiog pasitikslinkite mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebus jokiu sutarsciu schmoll.gif kada noriu galiu iseiti kitur rolleyes.gif Kad greitis sumazes sutinku,bet kad net puslapiu anko sunkiai atidarys nu linkusi abejoti .O ,kaip ismeginsiu atsakysiu tiksliai tongue.gif
Atsakyti
Tikrai ant tiek nesumazeja, kad net puslapiu visiskai nevarto. Taip, tikrai leciau dirba, bet puslapius tikrai varto. Bent jau man.
Atsakyti
Sveiki,

nelabai as ka suprantu apie tuos internetus ir spartas ju, bet man reikalingas internetas ir kabeline tv Vilniuje, taigi norejau paklausti, gal kas pasiulys koki optimalu varianta? pvz pas mano tevus yra cgate, menesinis mokestis 49 lt uz interneta ir kabeline, man atrodo visai padori kaina, ar yra kitu tinklu, kurie siulo kazka geriau? ir kokie atsiliepimai apie cgate? aciu labai uz informacija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiss @ 2011 08 19, 16:42)
Sveiki,

nelabai as ka suprantu apie tuos internetus ir spartas ju, bet man reikalingas internetas ir kabeline tv Vilniuje, taigi norejau paklausti, gal kas pasiulys koki optimalu varianta? pvz pas mano tevus yra cgate, menesinis mokestis 49 lt uz interneta ir kabeline, man atrodo visai padori kaina, ar yra kitu tinklu, kurie siulo kazka geriau? ir kokie atsiliepimai apie Interneto paslaugų tiekėjai? aciu labai uz informacija wink.gif

aš dabar t.p. ieškau interneto+kabelinės, dabar turim Cgate, tai dėl interneto nieko negaliu pasakyt blogo jei jums reikia patikrint paštą, SM pabūt, bet filmus siūst jau tragiška, reikia įjungt pompavimą ir eit nuo kompo, nes kitaip internetas stringa doh.gif
Va koks dabar (čia tik SM įjungta) user posted image
tai dabar norėčiau greitesnio interneto, be to už dviejų sav. baigiasi šį sutartis karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 08 04, 17:41)
Pasiskambinau i omniteli .
Pasiule uz 49 lt NERIBOTA interneta  bigsmile.gif  thumbup.gif  bevieli  rolleyes.gif
Liksiu omniteli be jokiu sutarciu ,nes niekada omnitelis nebuvo pavades ,kad liktume be rysio  mirksiukas.gif  thumbup.gif

man jie irgi paskambino, atrodo visai gundančiai:49Lt/mėn, 7.2Mbps ir svarbiausia be apribojimų thumbup.gif
O kur jus naudojot internetą(kad nestriginėjo)?
Tik vieni yra nelabai patenkinti, kiti patenkinti Omni paslaugomis, dėl to butu labai svarbi visu nuomonė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 20 rugpjūčio 2011 - 08:38
QUOTE(nataliuncik @ 2011 08 20, 08:20)

man jie irgi paskambino, atrodo visai gundančiai:49Lt/mėn, 7.2Mbps ir svarbiausia be apribojimų  thumbup.gif 
O kur jus naudojot internetą(kad nestriginėjo)?
Tik vieni yra nelabai patenkinti, kiti patenkinti Omni paslaugomis, dėl to butu labai svarbi visu nuomonė  blush2.gif


jei pasiimsit omnitel biggrin.gif tai turesit letesni negu dabar turit wink.gif

Atsakyti