Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 11 30, 01:09)
Pala, tai telekomas pardavė jums interneto planą 80Mb/s ir davė įrangą, kuri patempia maksimum 66Mb/s? Man čia panašu į elementarų išdūrinėjimą ir Jūsų vietoje aš eičiau su jais aiškintis kokias nesąmones jie ten daro.


Ta iranga (modema) as jau turejau, man ji dave kai dar pas mane buvo placiajuostis. Kai pervedinejo sviesolaidini sake nereikia naujo modemo.
Papildyta:
QUOTE(Skadi @ 2010 11 30, 01:32)
user posted image
Pas mane dabar toks greitis....na kol vienas kompas įjungtas tai visai nieko tas greitis,bet kai susijungia du ir kartais 3 kompai tada būna ne kas  unsure.gif


o koks cia pas tave teo internetas?
Atsakyti
Pas mane irgi teo sviesolaidinis, tai sutartyje raso., kad turi buti 80/20 greitis, o kai pajungiu per wifi tai istraukia tik iki 17... su kabeliu iki 34! pasikvieciau meistra, tas ikiso kabeli i savo kompa, pas ji parode 80... nu ir prasidejo: tipo tinklo plokste mano pigi!!! CHA!!! paskui kompas prastas, galiausiai windowsai 7 negeri... o paskui perinstaliuoti daiverius pasiule ir isejo... susinervijau nes su tuo paciu kompu kitame mieste per wifi istraukia dvigubai daugiau tai cia jau tikrai kompas ne prie ko... tai ka daryti? O jie su manim i kalbas nesileidzia, nes parodo kad pas juos per kompa tai iki 80 istraukia... taip ir nesuprantu kame cia beda? o modemas ju tai naujas, sake iki 80 patraukia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogiuke: 03 gruodžio 2010 - 16:32
susitvarkiau pagaliau ta teo interneta. Pasirodo ,kad reikejo pajungti per kabeli jog gretis pakiltu, dabar apie 60Mb/s siekia . thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau paklausti, gal kuri turit tokį internetą? g.gif Galvoju imti tą "NO LIMIT" planą, tik įdomu kaip jis, nes jau atsikankinom su Omni Connect'u 3 metus, nesinori vėl į tą patį š... lysti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 12 30, 19:29)
Sveikos, norėčiau paklausti, gal kuri turit tokį internetą?  g.gif Galvoju imti tą "NO LIMIT" planą, tik įdomu kaip jis, nes jau atsikankinom su Omni Connect'u 3 metus, nesinori vėl į tą patį š... lysti. doh.gif


jei bitės ryšio zona geresnė (3G) nei omnitelio tavo vietovėje, tada bus geriau. priešingu atveju bus tas pats (EDGE arba GPRS). http://www.bite.lt/l...etwork/coverage bet manau ir bitė duoda išbandyti ar tave tenkins toks greitis
Atsakyti
QUOTE(kavoliuko24 @ 2010 12 31, 11:53)
jei bitės ryšio zona geresnė (3G) nei omnitelio tavo vietovėje, tada bus geriau. priešingu atveju bus tas pats (EDGE arba GPRS). http://www.bite.lt/l...etwork/coverage bet manau ir bitė duoda išbandyti ar tave tenkins toks greitis

Pas mane tiek omnitelio, tiek bitės geras ryšys, visada 3G, tai su tuo nebus problemos. Aha, jau susiskambinau, sakė duos išbandyt. smile.gif
Atsakyti
Tai štai, po ilgų ieškojimų, skambinimų, važinėjimų ir t.t. paiėmiau šį internetą, planą "Connect Optimum". Turiu jau vieną parą ir esu labai patenkinta. Kaip jau seniau rašiau, ankščiau taip pat turėjau Omni Connect, tik planas buvo žiaurus, tik 3Gb per menesį ir 99Lt. (tiesa mes kai ėmėm tą planą tai kartu ir kompą ėmėm, tai dėl to tiek daug mokėt reikėjo), o dabar šitas planas labai geras, neribotas, nebrangus. Norėjau paklausti gal kuri taip pat naudojatės šiuo planu? 4u.gif
Atsakyti
Meganetas, neseniai planą pakeitėm, mokėdavom 60, buvo du kompai prijungti . Dabar mokam 30 lt, vaikui truputį žaidimus apribojom. Aišku, pasijautė greitis, bet skųstis nėra kuo: puslapius verčia greitai, siunčia viską irgi pakankamai greitai, jokių striginėjimų. O dar ir TV už tą pačią kainą per kompą žiūrėti galima. Čia jau kai nepasidalinam televizoriais lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 13, 18:55)
Tai štai, po ilgų ieškojimų, skambinimų, važinėjimų ir t.t. paiėmiau šį internetą, planą "Connect Optimum". Turiu jau vieną parą ir esu labai patenkinta. Kaip jau seniau rašiau, ankščiau taip pat turėjau Omni Connect, tik planas buvo žiaurus, tik 3Gb per menesį ir 99Lt. (tiesa mes kai ėmėm tą planą tai kartu ir kompą ėmėm, tai dėl to tiek daug mokėt reikėjo), o dabar šitas planas labai geras, neribotas, nebrangus. Norėjau paklausti gal kuri taip pat naudojatės šiuo planu? 4u.gif

man dar keletas mėnesių liko ir tada tikrai atsisveikinsiu su Omni Connect. tiesa, man 4 GB per mėnesį, bet negana to, kad ribotas, tai ir lėtas doh.gif
tik dar neįsivaizduoju, kokį imti. norėtųsi belaidžio g.gif
Atsakyti
mmmm jei nori, kad butu namie belaidis tai imk bet koki koks yra mieste, tarkim teo....
po to duos tau routeri(gali ir neduoti, tai jis kainuoja nuo 150-250 lt), kuris turi wi-fi (bevieli) ir galesi naudos internetu visame bute/name wink.gif
pliusas tas, kad gali prijungti daug kompiuteriu prie interneto
minusas, neturesi interneto, tarkim parke wink.gif

o jei labai jau nori mobilaus interneto, tai siulyciau bite arba mezon smile.gif
Papildyta:
ai uzmirsau dar parasyti, kad mobilus internetas labai priklauso nuo vietoves, jei gyvenate kaime ... ar mazam miesteli - nerekomenduoju imti mobilaus interneto....
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 30, 14:53)
o koks cia pas tave teo internetas?

Taip,TEO 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimu apie Tele2 interneta?
Atsakyti