Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(Saulius Naujokas @ 2010 11 29, 15:01)
Viskas priklauso kur testuojamas internetas. Uždarame tinkle Lietuvoje greitis gali būti iki 80Mb/s, tačiau jeigu serveris kuriame testuojate greitį turi prastą sujungimą ar interneto tiekimą, jūsų greitį gali rodyti ir 1mb/s.
Iš patirties sakau, kad speedtest.net rodo 50mb/s, o torrent siunčia 11mB/s (100 mb/s


as greti matavau per zebros kazkokia matuokle, tada ir rode 13Mb/s. o torrrent siuncia 1.6 Mb/s doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 13:45)
Nekuriant naujos temos jusu paklausiu.

Man pajunge TEO sviesolaidni interneta (optimalus) raso kad greitis Lietuvoje turi buti iki 80Mb/s, uzsienyje 20MB/s.

Taciau pamatavus su greicio matuokle rodo kad greitis tera 13MB/s.

Gal zinote kodel?  ax.gif


13MB/s šiaip jau yra 104Mb/s... Sakyčiau, kad net daugiau, nei numato planas.

Pradžiai tarp matavimo vienetų išsiaiškinkite smile.gif B (baitas) nuo b (bitas) skiriasi, 1B=8b
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 11 29, 16:22)
13MB/s šiaip jau yra 104Mb/s... Sakyčiau, kad net daugiau, nei numato planas.

Pradžiai tarp matavimo vienetų išsiaiškinkite smile.gif B (baitas) nuo b (bitas) skiriasi, 1B=8b


Na gerai, grizus namo dar karta pamatuosiu ta greti ir jums parasysiu.
Bet dristu abejoti ar tai bus 104Mb/s , nes net nepastebejau kad jis greiciau internetinius puslapius vartytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 18:38)
Na gerai, grizus namo dar karta pamatuosiu ta greti ir jums parasysiu.
Bet dristu abejoti ar tai bus 104Mb/s , nes net  nepastebejau kad jis greiciau internetinius puslapius vartytu  blush2.gif



Na stai ka tik pamatavau greiti per speedtest.net raso download 14.17 Mb/s schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 22:18)
Na stai ka tik pamatavau greiti per speedtest.net raso download 14.17 Mb/s  schmoll.gif

Na su bekoju Zebra visada taip... Nėra ko stebėtis... Sutartyje 40 mbps, siunčia max ant 20 mbps. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulius Naujokas @ 2010 11 29, 22:53)
Na su bekoju Zebra visada taip... Nėra ko stebėtis... Sutartyje 40 mbps, siunčia max ant 20 mbps. smile.gif



o negali letai veikti del to kad pas mane pajungta per bevieli? dabar bandziau per koki nors laida pajungti , bet kad nera atliekamu laidu kuriuos galeciau i kompa ikisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 22:56)
o negali letai veikti del to kad pas mane pajungta per bevieli? dabar bandziau per koki nors laida pajungti , bet kad nera atliekamu laidu kuriuos galeciau i kompa ikisti  biggrin.gif

Gali. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 21:56)
o negali letai veikti del to kad pas mane pajungta per bevieli?

Kaip tik dėl to lėtai ir veikia. Tas WiFi pas jus greičiausiai netgi ne n. Atitinkami ir "greičiai".
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 11 29, 22:32)
Kaip tik dėl to lėtai ir veikia. Tas WiFi pas jus greičiausiai netgi ne n. Atitinkami ir "greičiai".

Tai turbūt dėl tos priežasties ir aš savo internetą kartais pakeiksnoju blush2.gif Net nebuvau susimąsčiusi ,kad tai gali turėti įtakos.
Atsakyti
stai pagooglinus ka radau apie teo sviesolaidini :
Maksimali interneto greitaveika naudojant šį įrenginį:
- prijungus kompiuterį laidu iki 66 Mb/s,
- prijungus kompiuterį per belaidį prievadą iki 17 Mb/s.
Tai dabar klausimas yra kaip su tuo laidu pajungti? Neveikia netas kai pajungiu su laidu. Manau be meistru neapsesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 22:53)
stai pagooglinus ka radau apie teo sviesolaidini :
Maksimali interneto greitaveika naudojant šį įrenginį:
- prijungus kompiuterį laidu iki 66 Mb/s,
- prijungus kompiuterį per belaidį prievadą iki 17 Mb/s.
Tai dabar klausimas yra kaip su tuo laidu pajungti? Neveikia netas kai pajungiu su laidu. Manau be meistru neapsesiu  g.gif

Pala, tai telekomas pardavė jums interneto planą 80Mb/s ir davė įrangą, kuri patempia maksimum 66Mb/s? Man čia panašu į elementarų išdūrinėjimą ir Jūsų vietoje aš eičiau su jais aiškintis kokias nesąmones jie ten daro.
Atsakyti
user posted image
Pas mane dabar toks greitis....na kol vienas kompas įjungtas tai visai nieko tas greitis,bet kai susijungia du ir kartais 3 kompai tada būna ne kas unsure.gif
Atsakyti