Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Planuoju pirkti laptopa, todel noreciau suzinoti, koki mobilu interneta pasirinkti? Gal kas analizavo, kuris tiekejas patikimiausias/pigiausias/ekonomiskiausias? Gal galit parasyti, kuri naudojat ir kodel?
Aciu is anksto 4u.gif
Siaip tai kompiuteris bus skirtas ne darbui, o laisvalaikiui, mokslui, zaidimams, nuotrauku redagavimui.
Atsakyti
mobilus inetas yra pati lėviausia ryšio priemonė
Atsakyti
kas naudojates telelanu, reikia info.
Atsakyti
Tai niekas negalit apibudinti savo mobilaus interneto pasirinkimo priezasciu?
Atsakyti
mano situacijoje buvo bite ir omnitelis
kadangi leido išbandyti pasirinkau omniteli
Atsakyti
QUOTE(fikuse @ 2010 11 26, 00:22)
Tai niekas negalit apibudinti savo mobilaus interneto pasirinkimo priezasciu?

O jūs gyvenate ten, kur jokio kito ineto nėra galimybės įsivesti?
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 06, 22:19)
Na gal kas nors koki nors atsiliepima apie KAUNO INTERNETO SISTEMAS?
4u.gif

Pas mane KIS smile.gif Na nesiskundziu wink.gif Greitis normalus, o svarbiausia iskilusias problemas labai greitai ir operatyviai issprendzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 11 26, 10:41)
O jūs gyvenate ten, kur jokio kito ineto nėra galimybės įsivesti?

gyvenu Kaune, yra visokiu galimybiu, bet laptopui naudoti stacionaru ineta nelabai yra prasmes, ane?
Atsakyti
Sveiki smile.gif atsibodo tos didelės TEO sąskaitos. Gal galėtumėte padėti surasti interneto tiekėjus siūlančius paslaugas Kauno mikrorajone, Rokuose, Sabalkalnio gatvėje?
Atsakyti
Sveikute!
Reike patarymo turim pasiulimo is Vinitos ir VDnet del skaitmen televizijos ir interneta. Vinita siula sutartys ant 3 metu (1 metas - 41 lt, 2m. - 39 lt, 3 m. 36 lt) a VDnet ant 2 metu po 39 lt bet + 190 lt uz modema.Dabar naudojam VDnet internetas esam patenkinti bet koks planas geriau paimti g.gif Koki atselepimai apie Vinitos internet. g.gif Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Nekuriant naujos temos jusu paklausiu.

Man pajunge TEO sviesolaidni interneta (optimalus) raso kad greitis Lietuvoje turi buti iki 80Mb/s, uzsienyje 20MB/s.

Taciau pamatavus su greicio matuokle rodo kad greitis tera 13MB/s.

Gal zinote kodel? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2010 11 29, 12:45)
Nekuriant naujos temos jusu paklausiu.

Man pajunge TEO sviesolaidni interneta (optimalus) raso kad greitis Lietuvoje turi buti iki 80Mb/s, uzsienyje 20MB/s.

Taciau pamatavus su greicio matuokle rodo kad greitis tera 13MB/s.

Gal zinote kodel?  ax.gif

Viskas priklauso kur testuojamas internetas. Uždarame tinkle Lietuvoje greitis gali būti iki 80Mb/s, tačiau jeigu serveris kuriame testuojate greitį turi prastą sujungimą ar interneto tiekimą, jūsų greitį gali rodyti ir 1mb/s.
Iš patirties sakau, kad speedtest.net rodo 50mb/s, o torrent siunčia 11mB/s (100 mb/s).

Na, o į temą apie geriausius ISP, tai manau mikrovisata, skynet ir balticum'as geriausi ISP. smile.gif
Na, o ponia Zebra tai arklys be kojų.
Atsakyti