Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(Alina81 @ 2010 08 24, 14:48)
pas mane telekomo internetas ir užtenka jo...

thumbup.gif pas mane tas pats. Greitis geras, tik kaina siek tiek mazesne buti galetu;) Filmus parsipumpuojam per 5 min.
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors galite pasiulyti interneto tiekeja Nemezyje? TEO atsisake, Erdves ir Balticum siulo belaidi interneta, bet brangu ir labai prastos kokybes. Gal cia yra zmoniu is Nemezio, kurie jau issprende sia problema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny_smile @ 2010 08 17, 13:15)
Kokie atsiliepimai apie Kauno interneto sistemas?
http://www.k-sistemo...page/826f4a26cf


Įdomu būtų išgirsti atsiliepimų, nes jų kainos ir siūlomas greitis turbūt geriausi šiuo metu Kaune. Įdomu, ar jei dar nepradėjo siūlyti paslaugos IPTV, kaip Mikrovisata?
Atsakyti
Pas mus taip pat telekomo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2010 05 12, 09:11)
Pas mane Meganetas. Pkankamai neblogai veikia, trikdžiai pasitaiko retai, paskambinus, greitai susisiekia. Geriausiai pasijungti, kai būna nuolaidos smile.gif

drinks_cheers.gif greit bus du metai kai ji turiu.jokiu nusiskundimu neturiu.
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2010 03 12, 10:01)
Na,pas mus vietinis,bet nesiojamam kompui paeme Bite,letokas,ale naudotis galima biggrin.gif



MEs irgi tik vodafone turim, tai is pradziu visai netrauke, bet del to, kad ant 3G nustatytas buvo. Kai padarem i Edge'a, veikia super. Na gal savaitgalio vakarais kiek letokai ax.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kas Kaune turit TEO optiką, ar dažnai dinginėja ryšys?
Atsakyti
pas mus Teo internetas thumbup.gif
Atsakyti
tik ne TEO doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SaulesSmiltys @ 2010 09 10, 10:29)
tik ne TEO  doh.gif

Kodėl ne? unsure.gif Ką siūlot? g.gif
Atsakyti
Na, aš jau ilgokai naudojuosi Zebra internetu namie, turiu optimalų planą ir viskas super. Jei einu kur iš namu, turiu ir Zebra bevielį, mieste visur traukia, tad ir dėl to jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2010 08 26, 14:55)
Įdomu būtų išgirsti atsiliepimų, nes jų kainos ir siūlomas greitis turbūt geriausi šiuo metu Kaune. Įdomu, ar jei dar nepradėjo siūlyti paslaugos IPTV, kaip Mikrovisata?

www.k-sistemos.lt
man irgi įdomu būtų atsiliepimai g.gif
Atsakyti