Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Gal kas galėtumėte pasiūlyti kokį nors belaidį internetą vasarai, nes teks nemažai keliauti. Žiūrėjau ominitelio pay and go, taip pat tele2 internetą. Gal kas nors ką nors pasiūlys iš patirties?
Atsakyti
kaip sakoma aš biškį ne į temą, bet gal kas žinot, kokia tvarka norint atsisakyt laidinio telefono paslaugų? telefonas vieno šeimos nario vardu, o butas kito..
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2010 07 08, 08:47)
kokia tvarka norint atsisakyt laidinio telefono paslaugų?

Reikia kreiptis raštu - žr. taisyklių 37-38 p.
Atsakyti
O ka manot apie siuo metu siuloma Vinita nemokama (kabelines TV klientams)interneta? ax.gif Kazin ar 128 Kbps greitisd optimaus,ne per smarkiai letas? g.gif
Atsakyti
Norėčiau išgirsti atsiliepimų, kas naudojamės Kauno interneto sistemų internetu? http://www.k-sistemo...page/bb9ba9fdc4 gundantys pasiūlymai akcijos smile.gif nežinau ar imt su sutartim ar be.. greičių man užteks, idomu ar dažnai jis "dingsta", kaip greitai reaguojama ir pataisoma? Jei kažkas negerai nesinori isipareigoti trims metams smile.gif Patarkit smile.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Kauno interneto sistemas?
http://www.k-sistemo...page/826f4a26cf
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2010 08 07, 13:21)
O ka manot apie siuo metu siuloma Vinita nemokama (kabelines TV klientams)interneta? ax.gif Kazin ar 128 Kbps greitisd optimaus,ne per smarkiai letas? g.gif

Naršyti WWW ir pasitikrinti email užteks, bet filmų tai neprisisiųsite...
Atsakyti
siuo metu naudojames kava internetu. greitis super, ir dar skaitmenine televizija nemokamai (per akcija pasiemem.)
Atsakyti
QUOTE(sunny_smile @ 2010 08 17, 16:06)
Norėčiau išgirsti atsiliepimų, kas naudojamės Kauno interneto sistemų internetu? http://www.k-sistemo...page/bb9ba9fdc4 gundantys pasiūlymai akcijos smile.gif nežinau ar imt su sutartim ar be.. greičių man užteks, idomu ar dažnai jis "dingsta", kaip greitai reaguojama ir pataisoma? Jei kažkas negerai nesinori isipareigoti trims metams smile.gif Patarkit smile.gif



Dėl KIS tai teko girdėti, kad nelabai kokybiškas internetas, labai dažnai dinginėjantis, tūkinėjantis. oir klientu aptarnavimas, bei gedimų šalinimas nėra operatyvus. paprasčiausiai dėl to, kad KIS yra labai maža įmonė, mažai klientų, mažai darbuotojų. smile.gif seniau teko girdėt kad gedimai buvo registruojami autoatsakiklio pagalba, dabar gal jau pasikeitė, tai garantuot kad dabar tas pats yra - negaliu. smile.gif O šiaip tai dėl to jie ir paleidžia tokias mažas kainas, nes pats internetas nėra labai kokybiškas.
aš pati naudoju Mikrovisatą ir esu labai patenkinta 30mgb/s greičiu. ir duomenys pakankamai greitai siunčias, ir nestriginėja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maumukas @ 2010 08 19, 22:43)
siuo metu naudojames kava internetu. greitis super, ir dar skaitmenine televizija nemokamai (per akcija pasiemem.)

pas mus irgi tas pats. Tik mes labai nepatenkinti tv kanalais. Gerai kad vinitos neatsisakem, tai kitam kambary ziurim vinita tv. o internetas puikus, bet po metu nezinau ar pratesim sutarti...
Atsakyti
QUOTE(Misigule @ 2010 08 21, 10:30)
Dėl KIS tai teko girdėti, kad nelabai kokybiškas internetas, labai dažnai dinginėjantis, tūkinėjantis. oir klientu aptarnavimas, bei gedimų šalinimas nėra operatyvus....


Ačiū už ats. Ir pati dvejoju, nes atsiliepimų mažai yra..
Atsakyti
pas mane telekomo internetas ir užtenka jo...
Atsakyti