Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

4u.gif Rekomenduoju MegaNet interneta
http://www.meganet.lt/?sj=1&ac=14
Esu labai patenkinta. Man atejes pasiule vadybininkas.
Atsakyti
Ruosiuosi issigytio Omni conecta. plans 39 lt, nzn kaip seksis, kol kas turiu Meganet su laidu. Visai esu patenkinta. jei ir buna kokie trigziai greit susitvarko. O Omnicoinecta noriu imt del sodybos, planuojam kraustytis tik vat nzn ar ten apskritai koks rysys trauks sad.gif unsure.gif
Atsakyti
Pas mane Meganetas. Pkankamai neblogai veikia, trikdžiai pasitaiko retai, paskambinus, greitai susisiekia. Geriausiai pasijungti, kai būna nuolaidos smile.gif
Atsakyti
Pries 4 metus pasirinkau Meganeta,dar tada ir nebuvo didelio pasirinkimo.Siuo metu tiekeju daug,siulo greita,kokybiska,pigesni vienas uz kita.
Meganeta daug kas kritikuoja,o man jis patinka del aptarnavimo.Jeigu kas nutinka,visada gali susisiekti su technikais.O ir gedimai,jei tokiu buna,nelieka be demesio.Pasaline gedima visada paskambina ir pasiteirauja ar veikia.
Vienu zodziu, demesingi savo klientams thumbup.gif
Atsakyti
as esu labai pasipiktinusi,nezinau is kur moket virs simto kiekviena menesi sumas doh.gif mes negyvename LT,siuo metu nenaudojam nei neti nei TV,praita menesi sumokejo 126lt,dabar vel atejo 110lt.uz ka?reikes skambintis pasiteirauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 06 06, 15:44)
uz ka?

Jei sutartis nėra nutraukta/pasibaigusi, tai nesvarbu, naudojatės ar ne. Reikėjo tuo pasidomėt dar prieš išvykstant.
Atsakyti
splius
neblogas internetas
dar nenusivyliau
Atsakyti
mums ryt turi pajungti bazinį TEO internetą, šiuo metu akcija tokia, jog du metus intikas nekainuos, telefono linija - 10 lt į mėn. Na bet kažkaip nusigąsdinau čia pasiskaitinėjus atisliepimus, nes dabar turim pakankamai normalų internetą (ne visada), tik kad mokam po 59 lt., ne taip jau mažaia,ypač lyginant su tuo,ką dabar teo siūlo g.gif
Atsakyti
Mano anyta norejo isivesti TEO laidini tel ir interneta, kadangi naujas pastatas laidu is seniau jokiu nebuvo, reikia vesti naujus tai pasake kad ivedimas kainuos 5000 lt, truksta zodziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 06 08, 18:39)
Mano anyta norejo isivesti TEO laidini tel ir interneta, kadangi naujas pastatas laidu is seniau jokiu nebuvo, reikia vesti naujus tai pasake kad ivedimas kainuos 5000 lt, truksta zodziu  doh.gif

ar jie isprotejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 06 10, 14:39)
ar jie isprotejo doh.gif


Panasu, kad taip doh.gif Cia uz tokia kaina turbut pusei miesto butu galima tuos kabelius nutiest, o cia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 06 10, 21:47)
Panasu, kad taip  doh.gif  Cia uz tokia kaina turbut pusei miesto butu galima tuos kabelius nutiest, o cia...  doh.gif

Cia turbut jus iprotejot biggrin.gif
Atsakyti