Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Pas mus Citynet internetas. Vilnius. Spartus, kokybe liux.
Dabar kaip tik akcija, abonentiniai mazesni. Sutartys metams.
Tik aptarnauja kazkuriuos konkrecius miegamuosius rajonus. Tai ne visiems tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 02 03, 17:11)
Mezon belaidis 4G internetas thumbup.gif .

Labai patogu belaidis, bet greiciu ir rysio kokybe tikrai nusileidzia laidiniui.
Atsakyti
QUOTE(meistras1 @ 2010 02 27, 17:37)
Labai patogu belaidis, bet greiciu ir rysio kokybe tikrai nusileidzia laidiniui.

Kad kitos galimybes nebuvo biggrin.gif .
Atsakyti
Na,pas mus vietinis,bet nesiojamam kompui paeme Bite,letokas,ale naudotis galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meistras1 @ 2010 02 27, 17:37)
Labai patogu belaidis, bet greiciu ir rysio kokybe tikrai nusileidzia laidiniui.



Tikrai taip 4u.gif Belaidis patogu,kai turi kasdienai stacionaru biggrin.gif
Atsakyti
Bites Vodafone Mobile Connect - interneta kaip užsisakai gauni toki USB ane?
user posted image
Ar dar ir modemas reikalingas? Bevieli interneta nesu turėjus tai nežinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 27 kovo 2010 - 00:21
QUOTE(Barby @ 2010 03 27, 00:19)
Ar dar ir modemas reikalingas?

Reikalingas.
Atsakyti
Pasitikikrinau interneto greiti. Raso:
Download Speed: 2479 kbps (309.9 KB/sec transfer rate)
O filmus (per torrentus) siuncia geriausiu atveju 25kb/s.
Daug apie kompiuterius neismanau bet ar neturetu siusti greiciau?
(na tarkim kartais nera 'seederiu' ar pan,bet juk negali visa laika buti taip g.gif Jokiu limitu torent programoje nera irgi..)
Idomiausia kad nakti filmai siunciasi nerealiu greiciu blink.gif Gal kas nors vagia mano neta? g.gif
Buciau tikrai dekinga jei kas nusimanantis galetu padeti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Noriu paklausti protingesniu zmoniu apie belaidi interneta.
Siuo metu naudojuosi ,,laidiniu'', bet kadangi tenka vazineti i studijas ir kitur, reikia interneto daznai, todel noretusi belaidzio.
Drauge rekomendavo mezon.
Gal kas naudojates belaidziu internetu, gal turit kokiu atsiliepimu, o gal patarimu?
Nes as visai zalia ,,santykiuose'' su kompu ir visais tais dalykais blush2.gif
Atsakyti
as naudojuosiu omni conect belaidziu internetu tai esu labai nepatenkinta labai daznai dingsta rysys ,daugelio puslapiu neuzkrauna ir labai letas tad nepatariu
Atsakyti
Iškilo klausimas jeigu noreciau belaidzio interneto porai savaiciu tiktai, paskui gryztu ir man jo nebereik, idomu ar butu galimybe ir kiek tai kainotu, gal kas susirdure su tuo?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 04 22, 08:28)
Iškilo klausimas jeigu noreciau belaidzio interneto porai savaiciu tiktai, paskui gryztu ir man jo nebereik, idomu ar butu galimybe ir kiek tai kainotu, gal kas susirdure su tuo?

Paprasčia , ko gero, jungtis per mob.telefoną. O kaina priklauso nuo operatoriaus planu ir pasirinkto varianto. Čia kaip variantas
Atsakyti