Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(linmauric @ 2009 11 30, 15:32)
pas mane tai toks
user posted image

neparašiau kad pas mane TEO premium plius su linija moku 130lt


Didesnio košmaro nesu mates bijau.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linmauric @ 2009 11 30, 14:32)
pas mane tai toks
user posted image

neparašiau kad pas mane TEO premium plius su linija moku 130lt

Cia toks letas?
Atsakyti
Anksciau turejom Dokeda , o dabar teo sviesolaidiny interneta
Atsakyti
O gal ka szinot ka apie naujus tiekejus kauno informacines technologijos?? g.gif g.gif
Atsakyti
naudojomes kelis metus ir tuo ir kitu tai rinkciausi tik balticum nes su teo vieni nervai budavo, ypac televizija pastoviai striginedavo doh.gif
Atsakyti
Teo internetas
Atsakyti
Teo manyciau visai nieko
Atsakyti
tik balticuma, i nieka nekeisciau, naudojuos ju paslaugomis daug metu esu labai patenkinta ir kaina ir kokybe
Atsakyti
kas galit pasakyti, turint namie stacionara prie jo prijungtas laidinis internetas, norint kad internetas butu ir prie laptopo, kaip galima pajungti? Ar nuo stacionaro, per marsrutizatoriu?
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 12 21, 09:41)
kas galit pasakyti, turint namie stacionara prie jo prijungtas laidinis internetas, norint kad internetas butu ir prie laptopo, kaip galima pajungti? Ar nuo stacionaro, per marsrutizatoriu?

Galima prie stacionaraus prijungti wireless adapterį už ~50Lt ir per jį duoti internetą nešiojamam, bet žymiai paprasčiau ir patogiau būtų naudot maršrutizatorių.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 12 21, 11:31)
Galima prie stacionaraus prijungti wireless adapterį už ~50Lt ir per jį duoti internetą nešiojamam, bet žymiai paprasčiau ir patogiau būtų naudot maršrutizatorių.

dekui 4u.gif
Atsakyti
Mes turime vietini interento tiekeja ir Bites interneta.Nei vieno labai peikti negaliu biggrin.gif
Atsakyti