Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Downooad- 87/94 Mb/s
Upload 30/87 Mb/s

parsisiuncia:

Mp3 5Mb per 1s.
Video klipas 35 Mb per 4 s.
Filmas 800Mb per 1 min. net ir greiciau.
Mokam 40 lt.
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 09, 09:31)
Downooad- 87/94 Mb/s
Upload 30/87 Mb/s

parsisiuncia:

Mp3 5Mb per 1s.
Video klipas  35 Mb per 4 s.
Filmas 800Mb per 1 min. net ir greiciau.
Mokam 40 lt.

Koks internetas? Ir kokiame mieste?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 11 09, 11:29)
Koks internetas? Ir kokiame mieste?

balticum
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 09, 13:37)

Aciu, gaila kad geras internetas ir vel ne Kaune...
Atsakyti
..o pas mus problema tik ta, kad vienintelis tiekejas TEO (sodu rajonai Vilniaus apskrity). Ir net planas-tik Optimalus (maximum), kadangi nenutiestas optinis sviesolaidis -tai ir kamuojames su 1Mb :unsure:Vyras bande kreiptis del plano keitimo: ne, ner techniniu galimybiu...Na ir grybaukit toliau,TEO,-civilizcija ne jusu prerogatyva... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 09 lapkričio 2009 - 16:10
as tai meganetu naudojuos uz 40Lt thumbup.gif ir esu patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 11 09, 16:01)
Aciu, gaila kad geras internetas ir vel ne Kaune...


cia belaidis internetas
http://www.balticum.lt/?lt=1245149995
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 09, 19:59)

Tai, greičiai tragiški.
Labiausiai pribloškė "akcija" -Įsigykite TV priedėlį (DVB-T) PIGIAU - tik 299 199 Lt ir
šias skaitmenines antžemines TV programas žiūrėkite NEMOKAMAI!

Pasiūlymas galioja belaidžio interneto WiMAX abonentams pasirašantiems terminuotą sutartį (ne mažiau 12 mėn.).

Tai kad parduotuvėje priedėlis pigiau kainuoja, ir nereikia jokių terminuotų sutarčių neaišku kokiam internetui pasirašinėti
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2009 11 09, 21:32)
Tai, greičiai tragiški.

drinks_cheers.gif
Turėjom Balticum ir TV ir internetą,tai siaubas,intikas vos vilko,nors nebuvo planas pats pigiausias,nors nebepamenu kiek mokėjom smile.gif ,na o TV,tai normaliai rodė...

Dabar esam TEO klientai,tai irgi nieko gero,kažkaip nežinau kokie ryšio tiekėjai mano kaime bėra hihihi.gif o bliūdo statytis nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Kaunas. Pas mus KISS. Greitis 10 Mb/s mokam 40 lt. Veikia 3 kompai , daznai vienu metu - pakankamai greitas internetas (greitis, zinoma ir nuo kompo priklauso. Tas kompas, kuris lietesnis - stebuklu nerodo.)
Reikia pigiasnio vienam studenciokui. Girdejau, kad pabandimui duoda interneta, (nemokamai) kazkuriam laikui. Gal zinot kas tokias akcijas suo metu siulo Kaune.
Atsakyti
Aš gyvenu Vilniuje, sodo bendrijoje, kur nėra laidų, reikia rinktis internetą palydovinį, turim operatorių, bet man per brangu. Gal kas žino kokie dar operatoriai treikia panašias paslaugas nebrangiai ir kokybiškai?
Atsakyti
pas mane tai toks
user posted image

neparašiau kad pas mane TEO premium plius su linija moku 130lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linmauric: 30 lapkričio 2009 - 14:33