Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Initu naudojames jau kokie 4-5 metai.
dabar dar pasiule akcija internetas + televizija = 29 Lt.
esame patenkinti ir televizija ir internetu ...

Atsakyti
QUOTE(BigMama @ 2009 09 24, 13:13)
Initu naudojames jau kokie 4-5 metai.
dabar dar pasiule akcija internetas + televizija = 29 Lt.
esame patenkinti ir televizija ir internetu ...

Koks internetas?
Atsakyti
Pas mus Vodafone internetas (Kaune). Nerekomenduočiau net didžiausiam priešui. schmoll.gif schmoll.gif Kiek jis man nervų prigadino, tai nemoku apsakyti. Kai "užeina" (o tai būna itin dažnai) išmetinėja iš tinklo kas 10minučių doh.gif doh.gif . Nesvarbu diena ar naktis. O jau greitis greitis.....Reikia gal į kokias vartotojų teises kreiptis ar ką. Ne paslaugos tiekimas, o košmaras kažkoks!!
Atsakyti
Meganetas
Su skype
user posted image
Be skype
user posted image

Mokam 40 lt

Tiesa gal kas žinote kokį tiekėją Kauno m. Palemone. Apart Teo wink.gif
Atsakyti
user posted image

Vinita doh.gif doh.gif doh.gif

Moku 41 Lt. verysad.gif Mačiau dabar "akcija" yra Zebra šviesolaidinis netas, 3 metams pasirašai sutartį, greitis 10 mb's + kažkoks kompas. Nežinau net ką ir daryt, nes Vinita esu nepatenkinta, bet mūsų name nieko nėra verysad.gif (nei skynet, meganeto ir t.t.)
Parašykit kas dar naudojatės Zebra, paskaitinėjau Skunduose, tai visokiausių atsiliepimų yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuokata: 30 rugsėjo 2009 - 14:59
Pasirinkimas būna sunkus, ypač kai nėra iš ko rinktis. Pastaruoju metu naudojuosi kava, kolkas problemų neturėjau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2009 09 30, 15:54)
user posted image

Vinita  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Moku 41 Lt.  verysad.gif  Mačiau dabar "akcija" yra Zebra šviesolaidinis netas, 3 metams pasirašai sutartį, greitis 10 mb's + kažkoks kompas. Nežinau net ką ir daryt, nes Vinita esu nepatenkinta, bet mūsų name nieko nėra  verysad.gif  (nei skynet, meganeto ir t.t.)
Parašykit kas dar naudojatės Zebra, paskaitinėjau Skunduose, tai visokiausių atsiliepimų yra  g.gif

Paziurekite mano auksciau zinute... Mano zebra, moku virs 70 lt, o greitis siaubingas... verysad.gif verysad.gif i ka keistis?? pas mus irgi nera jokiu meganetu, kavu, vdnet'u...

Paziurejau i Takto rezultatus, tai net pavydu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 10 01, 23:54)
Paziurejau i Takto rezultatus, tai net pavydu blush2.gif

drinks_cheers.gif man irgi pavydas ima...kai pas mane apie 10 Mb/s doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skintė @ 2009 10 02, 08:24)
drinks_cheers.gif  man irgi pavydas ima...kai pas mane apie 10 Mb/s  doh.gif

Pas mane 1 doh.gif kartais ir to nesiekia... vis laukiu, gal kas naujo atsiras...
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 10 01, 23:54)
Paziurekite mano auksciau zinute... Mano zebra, moku virs 70 lt, o greitis siaubingas... verysad.gif  verysad.gif i ka keistis?? pas mus irgi nera jokiu meganetu, kavu, vdnet'u...

Paziurejau i Takto rezultatus, tai net pavydu blush2.gif

Joa, pažiūrėjau verysad.gif Vaizdelis nekoks g.gif Pasiskambinau i kavą, meganetą, vdnetą, skynetą- tai net planuose nėra mano gatvės verysad.gif Tai turiu pasirinkimą - arba likt Vinitoj, arba Zebra, arba C gates smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 10 02, 13:59)
Pas mane 1 doh.gif kartais ir to nesiekia... vis laukiu, gal kas naujo atsiras...

siaip smalsu, o kokie interneto poreikiai, kad 1 megabitas yra labai jau letai?
turejau zebra 1 megabita, dabar 4 Praktiskai jokio skirtumo. Delfi taip pat atidaro ir tas ir kitas, o torentai man dzin, mniekada neziuriu "iskarto" tai ar per pusvalandi atsisiuncia ar per 2 val ;] darbe bandziau ant 512 - ir o stebukle! internetas veikia, ir delfi ir supermama varto gerai biggrin.gif ir youtubas nestringa
dar turiu ir mezon 10 megu, tik kad ner ju kur naudot, vistiek nesisiunciu kazko labai masiskai.
ir apskritai ne taip seniai visi ssu 256-512 sedejo ir labai gerai buvo, dabar jau ir po 100megu duoda ir vis maza :/
ka jus darot su tuo internetu? pumpuojates 24 val per para filmus?
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2009 10 03, 14:47)
ka jus darot su tuo internetu? pumpuojates 24 val per para filmus?

O ką blogai blink.gif g.gif
Atsakyti