Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Naudojuosi Mikrovisatos internetu, paprasčiausiu planu, moku 30Lt/men, greitis nėra ypatingas, bet man užtenka.. o šeip jokių nusikundimų dėl jų teikiamų paslaugų neturiu..

Dabar reiks interneto kitame bute, pasirinkimas arba TEO arba flynet.. gal kas patartų ar apsimoka imti flynet interneta? nes daugiau pasirinkimo nėra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunny_smile: 17 rugsėjo 2009 - 13:52
Mes turime Teo Zebra Optimalu plana ~50lt/men. nusiskundimu jokiu neturime. 4u.gif
Atsakyti
Man kovą baigėsi sutartis su TEO dėl Zebros interneto. Ir ačiū D. doh.gif Jau toks lėtas buvo, nu kad nėra žodžių, ir mokėjom 50 per mėnesį, bet nieko neįmanoma daryt buvo. 5 minutes vos ne vieną tinklapį atvertinėjo doh.gif O ką kalbėt apie siuntimus pvz filmų. Anksčiau siūsdavo filmus maždaug valandą, ar dvi, o dabar pasikeitus internetą į Kauno Interneto Sistemos, filmus, muziką per keletą sekundžių pargabena. Ir mokam tiek pat kiek už Zebrą, bet tikrai turim gerą internetą. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 09 19, 12:20)
5 minutes vos ne vieną tinklapį atvertinėjo  doh.gif  O ką kalbėt apie siuntimus pvz filmų. Anksčiau siūsdavo filmus maždaug valandą, ar dvi


Mhmm, jeigu filmas siunčiamas valandą tai puslapio tikrai negali versti 5min blink.gif
Aš dabar turiu zebrą, visai gerai, kadangi jokių online žaidimų nežaidžiu tai užtenka. Greičio į užsienį norėtųsi geresnio, bet kiek moki tai tą ir gauni. (Bazinis plius)
Nžn, kaip kiti tiekėjai bet TEO labai rūpinas tik naujais vartotojais (dabar nauja akcija kad metus po 1Lt/mėn), o senus užmiršta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2009 08 25, 14:01)
Girdejau apie ji, bet nieko tiksliau negaliu pasakyti. Kai rinkausi bevieli, man sitas netiko, nes bevielio modema gali laikyti tik namuose, t.y. ten, iki kur atvestas laidas ir pastatytas modemas. Uztat ir emiau Bites VMC - modemas jungiasi tiesiai i kompiuteri, tad gali interneta naudoti kur tik nori - mieste, sode, kur tik reikia. Man tai buvo pagrindinis dalykas renkantis, plius girdejus buvau labai daug geru atsiliepimu, o ir akcija su 50 procentu nuolaidom galiausiai nuleme sprendima.  thumbup.gif

Labai idomu butu suzinoti kiek mokat i menesi g.gif dekui
Ieskau varijanto, nes tevai gyvena nuosavoj sodyboj,del to tinka tik mobilus rysys ir nelabai norisi, kad jie moketu nezmoniska suma uz vos keliu minuciu panarsyma nete. bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus Teo Zebra internetas. Veikia viskas gerai tik esi priverstas papildomai 23 Lt uz linija moketi g.gif Kitokiu pasirinkimu nelabai ir yra. Bevielis paprastai leciau ir brangiau bus.

Atsakyti
Pas mus TEO. Mokam nemazai, su linija iseina virs 70 lt verysad.gif
Bet kaip pasimatavau greiti, tai apsalau doh.gif reiktu keistis, tik i koki...
user posted image


Tikrai, parasykite, kiek uz bites bevieli mokate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F=ma @ 2009 09 19, 21:32)
Mhmm, jeigu filmas siunčiamas valandą tai puslapio tikrai negali versti 5min blink.gif 
Aš dabar turiu zebrą, visai gerai, kadangi jokių online žaidimų nežaidžiu tai užtenka. Greičio į užsienį norėtųsi geresnio, bet kiek moki tai tą ir gauni. (Bazinis plius)
Nžn, kaip kiti tiekėjai bet TEO labai rūpinas tik naujais vartotojais (dabar nauja akcija kad metus po 1Lt/mėn), o senus užmiršta verysad.gif



Burna, kad ir filmus siuncia greitai, bet patys puslapiai letai vartosi. Priklauso labai ir nuo paciu puslapiu.
Atsakyti
Pas mus irgi Zebra, tai jeigu tenka siųstis filma per kokius torrentus, tai po neta vaikščiojimus jau galima pamiršti verysad.gif Kartu su netu prisijungėm ir Gala televiziją, dėl televizijos priekaištų neturiu, tik kartais būna trugdžių. O deja sutarties nutraukimas su TEO labai skausmingas doh.gif Turi laukti kol pasibaigs sutarties terminas..
Atsakyti
Meganetu naudojames jau ~5 metai labai patenkinti tiek rysio kokybe tiek kaina smile.gif
Atsakyti
user posted image

skynet 34 lt.
Atsakyti
naudojuos Meganet, neturiu dideliu problemu. Jie tik gan greitai ima mazinti interneto greiti, priklausomai nuo issiustu/gautu duomenu kiekio (na kazkur po 1-2 GB ima mazinti), bet siaip ta daro visi interneto tiekejai.... smile.gif

Kaina 40 LT per menesi, siandien darytas testas:

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 24 rugsėjo 2009 - 12:11