Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Pas mus Meganet thumbup.gif
ispradziu metus mokejom 40 Lt/men, baigesi sutartis, sakau norim atsijungt, tada pasiule ta pati plana metams uz puse kainos thumbup.gif
anksciau pusmeti isbandinejom Zebra doh.gif nerekomenduoju jo schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
Gerai, kad galite isivesti Meganeta. Mums tai nera is ko rinktis, TEO
geriausias" variantas ax.gif

user posted image sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 31 rugpjūčio 2009 - 12:55
QUOTE(cult @ 2009 08 25, 14:01)
Girdejau apie ji, bet nieko tiksliau negaliu pasakyti. Kai rinkausi bevieli, man sitas netiko, nes bevielio modema gali laikyti tik namuose, t.y. ten, iki kur atvestas laidas ir pastatytas modemas. Uztat ir emiau Bites VMC - modemas jungiasi tiesiai i kompiuteri, tad gali interneta naudoti kur tik nori - mieste, sode, kur tik reikia. Man tai buvo pagrindinis dalykas renkantis, plius girdejus buvau labai daug geru atsiliepimu, o ir akcija su 50 procentu nuolaidom galiausiai nuleme sprendima.  thumbup.gif

O kiek tas džiaugsmas kainuoja mėnesiui g.gif
Atsakyti
Laba diena, as irgi noreciau pasikonsultuoti...Mes gyvename Neringoje. Naudojames TEO paslaugomis tai tuo paciu ir ju interneto paslaugomis. Zodziu norisi kazko geriau, bet cia Balticum neimanoma isivesti. Sakom gal tada reiktu pameginti bevieli ta interneta Omnitel ar dar koki, net neisvaizduojam...patarkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 08 31, 19:47)
Laba diena, as irgi noreciau pasikonsultuoti...Mes gyvename Neringoje. Naudojames TEO paslaugomis tai tuo paciu ir ju interneto paslaugomis. Zodziu norisi kazko geriau, bet cia Balticum neimanoma isivesti. Sakom gal tada reiktu pameginti bevieli ta interneta Omnitel ar dar koki, net neisvaizduojam...patarkite 4u.gif

Bevielis nera geresnis uz laidini. Ar perskaitei tema nuo pradziu? Jau buvo apie tai kalbeta, jei neklystu.
Atsakyti
na jei rinktis internetą tai žinoma teo, bet kas liečia kabelinę televiziją tai Gala nė už ką doh.gif Balticum tikrai geresnė, nors teo labiau reklamuojasi.
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2009 06 19, 20:54)
Pasikeitem zebra i kava! thumbup.gif Labai dziaugiames! thumbup.gif Tik gal ne visuose miestuose kava yra? g.gif O siaip ir greitas, ir nebrangus!


Girdejau, kad KAVA'i nekoks metas, arti bankroto. Bet tik girdejau, nezinau kaip istikruju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Give2Get @ 2009 09 07, 16:46)
Girdejau, kad KAVA'i nekoks metas, arti bankroto. Bet tik girdejau, nezinau kaip istikruju.  smile.gif


doh.gif o as tik isivedziau Kava doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jedute @ 2009 09 07, 16:16)
doh.gif  o as tik isivedziau Kava  doh.gif


Ir koks pirminis ispudis isivedus KAVA?
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2009 06 19, 20:54)
Pasikeitem zebra i kava! thumbup.gif Labai dziaugiames! thumbup.gif Tik gal ne visuose miestuose kava yra? g.gif O siaip ir greitas, ir nebrangus!

Gyvenu alytuje tai pas jus kavos interneto nėra, manasis infoseka, tai prastokas, laba jau daznai dingsta jis, y savaite bent po karta , na bet pigus ;] ir greitas
Atsakyti
reiktu pasikeisti interneto paslaugu teikejus ir man g.gif
dabar mokamų 60 Lt/men,jau kazkaip gaila.
Kokios rekomendacijos kaune? Gal kas nors apie Mikrovisatos neta ka gali pasakyti ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš naudojuosi TEO Zebra internetu, taip pat turiu ir jų televiziją GALA. abi paslaugos man veikia kokybiškai priekaištų neturiu. tiesa, vieną kartą buvo dingęs ryšys, bet paskambinus į TEO servisą meistrai atvyko tą pačią dieną smile.gif beje, atvykimo laiką priderino prie manęs, t.y. kai aš jau buvau namuose, o tai tikrai vėliau nei 17 val.
man Zebra patinka, todėl galiu rekomenduoti ir jums.
Atsakyti