Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

Kokie atsiliepimai apei Kava? Anksciau "Alpha komunikacijos" lyg vadinosi..
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2009 08 23, 20:26)
Kokie atsiliepimai apei Kava? Anksciau "Alpha komunikacijos" lyg vadinosi..


Girdejau apie ji, bet nieko tiksliau negaliu pasakyti. Kai rinkausi bevieli, man sitas netiko, nes bevielio modema gali laikyti tik namuose, t.y. ten, iki kur atvestas laidas ir pastatytas modemas. Uztat ir emiau Bites VMC - modemas jungiasi tiesiai i kompiuteri, tad gali interneta naudoti kur tik nori - mieste, sode, kur tik reikia. Man tai buvo pagrindinis dalykas renkantis, plius girdejus buvau labai daug geru atsiliepimu, o ir akcija su 50 procentu nuolaidom galiausiai nuleme sprendima. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2009 06 19, 19:54)
Pasikeitem zebra i kava! thumbup.gif Labai dziaugiames! thumbup.gif Tik gal ne visuose miestuose kava yra? g.gif O siaip ir greitas, ir nebrangus!



o koki turejote Zebros interneto plana? sviesolaidini?
Atsakyti
Ryt zebros šviesolaidinį įves man.
Lietuvoj neblogą greitį žada, o va su užsieniu panašus liks verysad.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasidalint info apie Rubinet?Cia Kauno raj.
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2009 08 25, 14:01)
Girdejau apie ji, bet nieko tiksliau negaliu pasakyti. Kai rinkausi bevieli, man sitas netiko, nes bevielio modema gali laikyti tik namuose, t.y. ten, iki kur atvestas laidas ir pastatytas modemas. Uztat ir emiau Bites VMC - modemas jungiasi tiesiai i kompiuteri, tad gali interneta naudoti kur tik nori - mieste, sode, kur tik reikia. Man tai buvo pagrindinis dalykas renkantis, plius girdejus buvau labai daug geru atsiliepimu, o ir akcija su 50 procentu nuolaidom galiausiai nuleme sprendima.  thumbup.gif



As del panasiu priezasciu galvoju dar pasinaudoti tuo pasiulymu. Siuo metu labai reikia interneto - gyvename uzmiestyje, laidinio kol kas nezada ivesti, kaimynai rekomendavo Bites Vodafone, nes jie patys turi. Be to, daznai bunu mieste, pasiimu su savimi kompiuteri, tai bus labai patogu, galesiu visur prisijungti, kur noresiu smile.gif Ryt jau ir patrauksiu i Bites salona, kol dar akcija nesibaige.
Atsakyti
Na va, ne as viena tokia protinga visokiom akcijom naudotis 4u.gif Gerai tau veikia internetas? As tai labai dziaugiuosi is tiesu saviskiu VMC, tikrai negaliu atsidziaugti, o labiausiai tai del kainos dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2009 08 30, 23:52)
Na va, ne as viena tokia protinga visokiom akcijom naudotis  4u.gif Gerai tau veikia internetas? As tai labai dziaugiuosi is tiesu saviskiu VMC, tikrai negaliu atsidziaugti, o labiausiai tai del kainos dziaugiuosi  thumbup.gif



As jau labai seniai naudoju Bites interneta, tai dabar uzpavydesiu jumi tu nuolaideliu. Bet ka as cia is tiesu - esu visiskai patenkinta, nes ir siaip tai bene pigiausias tokio tipo variantas.
Atsakyti
O, cia jau visa Bites VMC kluba galesime suburti biggrin.gif Tai pasirodo visai nemazai zmoniu naudoja mobiluji interneta, puiku, kazkodel isivaizdavau, kad vos vienas kitas.
Atsakyti
Siulau pasiimti Bites Vodafone Mobile Connect. Labai patogus - neseniai isigijau, pasinaudojau akcija (50 proc pigesnis menesinis mokestis). Didziausi pliusai - internetas bevielis, o modemas jungiasi tiesiai i kompiuteri, tad veikia ne tik namu erdvej, o visur, kur reikia (namie, kaime, mieste, darbe). Greitis labai geras, rysys stabilus.
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2009 08 31, 10:09)
O, cia jau visa Bites VMC kluba galesime suburti  biggrin.gif Tai pasirodo visai nemazai zmoniu naudoja mobiluji interneta, puiku, kazkodel isivaizdavau, kad vos vienas kitas.


Chi chi, tikrai galesime mirksiukas.gif Kai geras internetas, tai daug ir vartotoju. Idomu, ar bus dar tokiu akciju, kokia dabar buvo (idomu, kiek dar tesis?). Siandien is pat ryto pasiraseme sutarti, o parejusia savaite buvau pasiemusi pabandymui - tikrai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Archemide @ 2009 08 31, 09:53)
Siulau pasiimti Bites Vodafone Mobile Connect. Labai patogus - neseniai isigijau, pasinaudojau akcija (50 proc pigesnis menesinis mokestis). Didziausi pliusai - internetas bevielis, o modemas jungiasi tiesiai i kompiuteri, tad veikia ne tik namu erdvej, o visur, kur reikia (namie, kaime, mieste, darbe). Greitis labai geras, rysys stabilus.


Bet kiek zinau sis internetas turi viena labai dideli pliusa, bent jau tie senieji planai, t.y. ribojamas duomenu srautas.
Atsakyti