Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

user posted image

VDnet thumbup.gif
Atsakyti
PASIŪLYMAS KETINANTIEMS PASIRAŠYTI SUTARTĮ SU TELEKOMU DĖL INTERNETO IR TELEVIZIJOS (Vilnius)

Siūlau perkėlti jūsų vardu savo sutartis: bevielio interneto planas "Optimalus plus" mėnėsio mokestis 32,71 LTL, televizijos Gala -- 14,70 LTL (nuo sausio 30 LTL).
Privalumai: nemokamas pajungimas ir metais trumpesnis įsipareigojimų Telekomui laikotarpis (sutartys galioja iki 2012 m. sausio mėnesio).

Prašau rašyti el.paštu myska [at] talk21.com book.gif
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti. siuo metu man veda sviesolaidini neta. as maniau kad jis ir taip belaidis, tad kodel sako kad man dar reiks pirkti routeri?
Atsakyti
Svieolaidis- tai kaip super greita telefono linija. Jai reikia routerio, kad butu galima name padaryti belaide zona
Atsakyti
QUOTE(ASN @ 2009 08 19, 11:00)
Sveikos.Va as zadu pirkti laptopa ir noriu kad jame visada butu internetas.Patarkit koki,gal pacios naudojates.Nes kur siulo dabar bite tai tikrai nespesiu dar jo uzsisakyt.


O kada zadi pirkti kompiuteri? Nes gali uzsisakyti dabar Bites (ten Vodafone Mobile Connect vadinas) ir naudoti ji su stacionariu kompiuteriu pries tai - modemas su usb jungtimi. O veliau galesi prisijungti prie laptopo ir su kompu vaikstinet kur tik nori. As virtuvej kartais pasistatau saviski laptopa ir, kol verda kas nors, plepu skaipu arba filmus ziuriu, jei renkos uzimtos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2009 08 19, 17:59)
O kada zadi pirkti kompiuteri? Nes gali uzsisakyti dabar Bites (ten Vodafone Mobile Connect vadinas) ir naudoti ji su stacionariu kompiuteriu pries tai - modemas su usb jungtimi. O veliau galesi prisijungti prie laptopo ir su kompu vaikstinet kur tik nori. As virtuvej kartais pasistatau saviski laptopa ir, kol verda kas nors, plepu skaipu arba filmus ziuriu, jei renkos uzimtos smile.gif


Nu dar nelabai greit,bet dairytis jau pradedu.O pati ka naudoji?Ir kokiu dar tu inernetu yra be vodafone ir omni connect?
Atsakyti
o kaip dabar yra su teo internetu. Ar tebeegzistuoja ta pati problema, kad jei nori imti interneta, turi butinai pasiimti ir telefono linija ir uz ja moketi abonentini mokesti?
Atsakyti
sveiko mergaites,
gal kas galetu patart ka jungtis kaune z. sanciuose? tikriausiai be teo ten nieko nera?

Teko naudotis zebra... laaaaaaaaaabai letas buvo. meganetas toks puse velnio, bet siuo metu moket 40lt uz 40mb/s neverta, dabar turim mikrovisatos neta ir kabeline thumbup.gif interneto greitis iki 100mb/s, siunties kiek nori, ka nori, filmai per pora min, kabeline irgi thumbup.gif jau beveik metus naudojames, jokiu gedimu, jokiu problemu, niekada nebuvo dinges internetas. ACIU MIKROVISATAI! 100proc. patenkinti.
gaila greitai teks atsisveikinti su mikrovisata.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
argentas, tai priklauso nuo name esančių komunikacijų, apie savo buto galimybes gali sužinoti paskambinus i teo ir užsakius techninių galimybių patikrinimo paslaugą. Man atrodo jie per savaite turi atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(argentas @ 2009 08 20, 10:27)
o kaip dabar yra su teo internetu. Ar tebeegzistuoja ta pati problema, kad jei nori imti interneta, turi butinai pasiimti ir telefono linija ir uz ja moketi abonentini mokesti?

Taip turi.
Atsakyti
QUOTE(ASN @ 2009 08 19, 22:02)
Nu dar nelabai greit,bet dairytis jau pradedu.O pati ka naudoji?Ir kokiu dar tu inernetu yra be vodafone ir omni connect?



As naudojau keleta, bet pasiemiau ir Bites Vodafone, nes dirbu papildomai namuose arba sode, tai labai pravercia. Siaip kol kas man sitas pasiulymas buvo priimtiniausias, o ir rysys geriausias mano sodo plotmeje.
Atsakyti
QUOTE(Justytė @ 2009 08 20, 16:26)
Taip turi.


Nebūtinai. Jei name yra įvestas FTTH, tuomet telefono linija nėra būtina.
Atsakyti