Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

QUOTE(saldute @ 2009 03 13, 10:56)
sveikos, mergaites 4u.gif

labai reikia Jusu pagalbos - nusimato gimtadienio svente - kurios tema - 1979-ieji.


aciu Jums 4u.gif

manau tikrai pataikei thumbup.gif lauksim foto

Ramunka33- manau irgi idomi tema, jauciu tokia kreizy turetu buti thumbup.gif , nes maciau bremeno muzikantus , vaidino keistuoliu teatras tai jegiskai atrodo visi su perukais thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 14 kovo 2009 - 14:51
QUOTE(saldute @ 2009 03 13, 08:56)
sveikos, mergaites 4u.gif

labai reikia Jusu pagalbos - nusimato gimtadienio svente - kurios tema - 1979-ieji.

nes jubiliatas gimes tais metais.

net nzn - visai pasimeciau tarp stiliu - 7-8 desimtmetis hipiu laikai g.gif  vakar dar persisiunciau filma "Tarnybinis romanas" (1977), galvojau paziuresiu madas tu laiku g.gif pasimetus.

as galvoju gal kazka panasaus i geliu vaikus - turiu su platformyte batus, plaukus palikti  palaidus tik virsugalvyje siek tiek  iskelti bei perjuosti kaspinu (ale lankelis) ir suknute, bet iki keliu.
vyrui isnuomavau peruka (elvio preslio stilius), maikute ir dzinsiukai, ar gerai atrodysim g.gif

aciu Jums 4u.gif


Saldute pagelbek ir man blush2.gif

Kita savaitgali einu irgi i toki vakareli "1979-ieji". Buk gera, pasidalink ispudziais apie sveciu apsirengima, pagrindinius akcentus ax.gif .

Labai tau busiu dekinga.
Atsakyti
QUOTE(egle77 @ 2009 03 14, 20:46)
Saldute pagelbek ir man  blush2.gif

Kita savaitgali einu irgi i toki vakareli "1979-ieji". Buk gera, pasidalink ispudziais apie sveciu apsirengima, pagrindinius akcentus  ax.gif .

Labai tau busiu dekinga.

labuka 4u.gif
sventeje maisesi keletas to meto stiliu - hipiai, geliu vaikai. tuoj iklesiu foto. mano vyras isrinktas vakaro stilingiausiu ax.gif

na, as gal buvau per tamsiai apsirengusi. kita moteris buvo panasia sukuosena kaip as tik ryskiai geltona suknute (to meto mados), tai man liuksiskai atrode. panos apsirenge - batai -platformoooos, ir suknute - labai paprasta bet ryskiu spalvu.
user posted image

o cia as profiliu. atsiprasau kad tokios dideles foto, tikiuosi nesutersiau labai temutes blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldute: 15 kovo 2009 - 11:53
QUOTE(egle77 @ 2009 03 16, 16:23)
Mano vyro naturalus panasus plaukai, tai beliks tik virsugalvi pakelti, laku sutvirtinti  biggrin.gif . Na o as tai irgi bandysiu kaip tavo sukuosena islauzti... tik as briunete  verysad.gif , nebus tokio efekto...

aciu blush2.gif

tai tau kaip tik gerai - tik reikia suknutes ryskios - zalios, rozines, o geriausiai tiktu geltona - ir tokios pat spalvos kaspino.ir busi thumbup.gif ir butinai priklijuojamu blakstienu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldute: 16 kovo 2009 - 19:49
va kazkas tokio, tik man gal graziau kai suknute iki keliu, ir tada vietoje ilgu batu galima su batukais, storesne pakulne

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
na va, arteja ir mano kaubojiskas balius. kazkaip labai pergyvenu, neturiu kada juo rupintis, nezinau ar kas nors normalaus gausis. o jei kam prireiks, tai kaubojisku skrybeliu yra pirkti balionu salyje. o gal kas zinot kur gaut visai pigiu peruku? gal kas parduot visai pigiai galetumet juodu ilgu plauku, kad ir koki padeveta... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2009 03 16, 22:30)
na va, arteja ir mano kaubojiskas balius. kazkaip labai pergyvenu, neturiu kada juo rupintis, nezinau ar kas nors normalaus gausis. o jei kam prireiks, tai kaubojisku skrybeliu yra pirkti balionu salyje. o gal kas zinot kur gaut visai pigiu peruku? gal kas parduot visai pigiai galetumet juodu ilgu plauku, kad ir koki padeveta... ax.gif

galima ir issinuomoti - kaune, dauksos g, "karnavalas" salonas (uz senamiescio vynines), pati vyrui ten peruka nuomavau, 20 lt
4u.gif
Atsakyti
Ilindau cia galvodama, kad gal rasiu kazka idomaus RYTIETISKAM vakareliui, visa tema perskaiciau, bet lyg neuzmaciau biggrin.gif

Tai dar viena gera tema mergvakariams, arba gimtadieniams - Rytietiskas vakarelis 4u.gif

As ryt busiu inde, apsivyniojusi su sariu biggrin.gif
Kitos zinau, kad pilvo soki ruosia su tom skarutem, kurios buna apsiutos tais zvambaliukais, monetelem.
Ir tikrai zinau, kad ryt bus daug pagalveliu, ir zinoma kaljanas thumbup.gif
O daugiau nelabai ka zinau, nes ne as organizuoju, bet po vakarelio galesiu parasyt kas dar idomaus buvo mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karpeace @ 2009 03 19, 19:00)
Ilindau cia galvodama, kad gal rasiu kazka idomaus RYTIETISKAM vakareliui, visa

reikejo 2 temas perskaityti pries tai ten lyg kazkurioje buvo apie rytietiska vakarely
bet lauksim tavo pasakojimo is vakareliu aisku fokyciu,
Atsakyti
4u.gif Laba,
Aš turiu klausimėlį....Gal esate darusios laikraštuką suaugusiam žmogui jubiliejaus proga? Na, norėčiau tiražą biggrin.gif išleisti pagal dalyvaujančiųjų žmonių skaičių. Galvoju, ką gi čia į jį sudėti g.gif reikia kažkokios info, juokelių ar pan.
Gal kokiomis mintimis galėtumėte pasidalinti?
Broliui "gręsia" 30-metis, tad sumaniau, kad ir laikraštis nepamaišytų. Jis pas mus, toks prie bajario, tad ką pasiūlytumėte viskas tiktų. Norėčiau padaryti 10 - 14 puslapių. Aišku, kuo daugiau, tuo fainiau būtų, bet kagi į jį sudėti??? rolleyes.gif
Baliuko apsirengimo tema: raudona, juoda. Pasirodysim biggrin.gif (jei gerai atrodysim)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 21 kovo 2009 - 11:53
galetum sudeti horoskopus juokingus, tarkim is ciahttp://www.dienoshoroskopas.lt/gaires/humoristinis-erotinis-horoskopas
anekdotus apie gimtadieni http://www.ve.lt/?da...p;id=1058800784
tos dienos prognoze tarkim siandien bus karsta nusimato truputelis slapdribos, turputelis lietucio su daug zaibu ir daug trenksmu. na kazka panasaus pabandyk laikrastuka prisitaikyti is krikstynu ten daug ju yra .
daleiskim kirminalai juodai raudoni- tai tai siandien vardas pavarde, svesim gimtadieni su truputelis triuksmo. nu kazka dar paglvoti rieketu.
galima tv antena tai sudeti jusu gimtadienio programa.
skelbimai tarkim siandien dingo ieskomas toks ir toks
surasta- jubiliajoto batai
keiciama- tuscios taros i pilnas
daleiskim sveikinimai sveikiname jubiliaja toky ir toky
ideti grazius sveikinimo zodzius . http://www.supermama...php/t96437.html kazka panasau pasiziurek

daleiskim laikrastruko pavadinimas Gimciukas
jubuiliejinis
nu kazkas panasaus
cia vestuviu laikrastukas kazkas panasaus pritaikysi
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 03 21, 11:52)
4u.gif Laba,
Aš turiu klausimėlį....Gal esate darusios laikraštuką suaugusiam žmogui jubiliejaus proga? Na, norėčiau tiražą  biggrin.gif išleisti pagal dalyvaujančiųjų žmonių skaičių. Galvoju, ką gi čia į jį sudėti  g.gif reikia kažkokios info, juokelių ar pan.
Gal kokiomis mintimis galėtumėte pasidalinti?
Broliui "gręsia" 30-metis, tad sumaniau, kad ir laikraštis nepamaišytų. Jis pas mus, toks prie bajario, tad ką pasiūlytumėte viskas tiktų. Norėčiau padaryti 10 - 14 puslapių. Aišku, kuo daugiau, tuo fainiau būtų, bet kagi į jį sudėti??? rolleyes.gif
Baliuko apsirengimo tema: raudona, juoda. Pasirodysim  biggrin.gif (jei gerai atrodysim)


Vyrui padariau jubiliejaus proga : tai prikėliau daug foto... nuo pat vaikystės, apie svarbiausius įvykius su komentarais, aišku horoskopas, reklama , Jubiliato pamąstymai (juokingi) padaraiu kryžiažodį, kurį išsprendę sužinos jubiliato vardą tongue.gif aišku juokeliai.... rubrika gimtadienio šventimo ypatumai irgi su įvairiom fotkėm tarp jų ir svečių (su komentarais juokingais) žodžiu man patinka, o kaip kiti reaguos sužinosim šį penktadienį blush2.gif beje, pavadinimas 'Solinezantas'

Baliaus aprangos kodas irgi juoda-raudona mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 25 kovo 2009 - 20:08