Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

nu as kaip sugalvojusi esu: tai, kai ateina sveciai, tai gauna tekilos su citrina ir druska visi, o paskui sauti i skarbonke: kas pataiko tas gauna priza, kas nepataiko, tas irgi gauna paguodos priza. prizai is cia, tipo ala skalbiankes, nesiojami kompai, indaploves ir pan. pagrindinis prizas automobilis. mano baliuje prastu prizu nebus lotuliukas.gif o paguodos prizai, tai spa centrai ir monotoniniai nervu slopintuvai. supakuot zadu i dezutes, ant kuriu ir bus parasyta, koks tai prizas. o isvyniosim visi kartu veliau, kai jau bus ikause visi. karstam irgi galvojau, kad geriausiai koks kepsnys, vos ne su krauju g.gif dar cia jums parasiusi, ieskojau kokiu nors plakatu. nelabai ka idomaus suradau, kur kaip filmuose, tokiais parudavusiais krastais butu, na bet radau kitokiu, tai galvoju potosopu idet i juos baliauninku veidus lotuliukas.gif bet va to ieskomojo tai noreciau tokio senovinio, kaip sakaiu, parudavusiais krastais, kur po apacia milijonas butu dideliais skaiciais uzrasytas. ir dar beieskodama atradau, kad nuomoja tuos rodeo bulius, tai uzklausiau, kiek kainuotu, laukiu atsakymo. bet itariu, kad bus laaaabaaaaai brangu doh.gif ot, cia tai atrakcija butu, nereiketu jokiu grupiniu zaidimu bigsmile.gif dar galvoju, kad ant kokio plakato ir uzrasyt, kad bus rodeo, bet ji ivardint kaip rodeo nakti tarp poru smileysex.gif lotuliukas.gif nu kiek tik tesugalvojau... visos jusu idejos laukiamos vis dar wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 26 vasario 2009 - 19:55
Jei nieko nerasi, plakatų kraštus gali apdeginti, o tekstą gali parašyti pati, va čia gal rasi kokių tinkamų šriftų mirksiukas.gif http://www.dafont.com/
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2009 02 26, 18:42)
labas visoms wink.gif perskaiciau visus jusu patarimus teminiu vakareliu sventimui. . va kiek man kilo klausimu jums doh.gif  aciu uz kiekviena atsakyma wub.gif

LABUKAS LIUKS IDEJA MAN PATIKO VISKAS KA TU RASEI, DEL ZAIDIMU TAI TIKRAI GALI PADARYTI KOKIOS VIRVES TAUKIMA JUK TUOS ZAIDIMUS GALIMA TEMAI PRITAIKYTI VISI JUK TINKA.
YRA TOKIA PROGRAMELE http://www.frameshow.com/gallery.php GALI PARSISIUTI KAIP BANDOMAJA PROGRAMA JI NIEKO NEKAINUOJA GALIOJA MENESY MANU TOKS REMELIS SU TAVO FOTKE TIKRAI TIKS http://www.frameshow.com/gallery.php PATS PIRMAS
ARBA KAZKA GALI PADRYTI SU PAPRASCIAUSIU WORDU KAZKA PANASAUS.
MES KAZKAKDA DAREM SIMTADIENI TAI ARKLIAI BUVO PADARYTI TOKIE KAIP PAGALIS IR IS KARTONO ARKLIU GALVOS PRIKLIJUOTOS.
PANASU ZAIDIMA DARIAU PER SAVO GITMADIENI SU TOKIAI PRIZAIS. PARINKAU KLAUSYMUSPAGAL SAVO VAKARELIO TEMA IR REIKEJO I JUOS ATSAKYTI. KAS ANTRA KARTA IS SVECIU ATSAKYDVO SAVO ATSAKYMA GALEJO PRADUOTI, TAIP VISI SVECIAI GAVO SAVO PRIZUS
VALGIAI MANAU TIKTU KAD IR TIE TRADICISKI ARBE PASKAITYK APIE MENIU CIA http://www.meniu.lt/...=1079&id=293076
SODYBA GAL KARTAIS BAGRENZARIS VADINASI ? TEN IRGI YRA KUBILAS IR PIRTIS FAINA SODYBELE. TOKIA SENOVINIOS TILIAUS. SU MEDINIAI BALDAIS
GAL IPADARYTI TIPO TA SALE YRA LAUKINIS SALUNAS "GIRTAS ARKLYS ' AR DAR KAIP NORS. STALUS USTATYTI ALE BARAS, PADARYTI KAUBOJIS KU PINIGU PRIES TAI SVECIAMS ISDALINTI KAD GALETU PIKRTI KOKIAS PUPU SALOTAS IR ALU AR KEPTA DUONA .
PASIKAITYK CIA BUTEN APIE TEMINI VAKARELI GAL KAS BUS IDOMAUS http://www.kaveikti....details&id=7724

AS PER SAVO DARIAU DIPLOMUS HUMORISTINIUS SAUNIAUSIOS BUTYBES RINKIMUS TU PVZ GAL ISRINKTI SAUNIAUSIA SERIFA, JO PADEJEJA IR .T..T PADARYTI IS KARTONO CENKLIUKUS IR ITEIKTI SVECIAMS. PRISEGTI

PVZ GALI KOKI PIESTA BULIUKA PARDAVINETI TIPO ALE AUCIONAS ...

http://images.google...ttp...l=lt&sa=N

VA TOKIUS PINIGUS PASIDARYTI PADARIAI IRASYTI PAVEIKSLIUKA I KELI I I WORDA IR KOPIJUOJI IR ATSIPIRINTINI http://images.google...ttp...l=lt&sa=X
http://coolest-kid-b...ay-party-02.jpg

MAN TA IDEJA KAD ANT POPIERIUAS PADARYTI IR KRASTU APDEGINTI PLAKATA TAI LIUKS thumbup.gif

CIA FOTKYTE GERA PAMACIUA lotuliukas.gif http://www.efoto.lt/.....tai 024_0.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 01 kovo 2009 - 21:16
aciu Ritperliukui uz geras mintis thumbup.gif siandien persimaliau per keleta padevalkiu, nu kaubojisku skrybeliu ne kvapo... kazint kur galima rasti ju?. zinau kad pries naujaka tai pilnos pardos ir pigiu buvo, o dabar ne su ziburiu nerasti... verysad.gif mano sodyba "Laukysta"

ai, dar gavau atsakyma del radeo buliaus, tai kaina 2000 + PVM ax.gif man brangoka blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 02 kovo 2009 - 16:27
aciu uz pagyrimus 4u.gif blush2.gif nz is kur esi bet jei kauniete tai as nuvaryciau pirmiasuia i baze pasiieskociau. tai va kad tose padevetose buna visokiu skrybeliu tik pries kaledas galetu is tisus metus prekiauti. aisku dar gali pabandyti ir laisves alejoje persikosti ten is babuliu nusipirkti bet bus jau brankoka kokiu 50 lt pakloti reikes jei ne daugiau.
zinau ta pirti netoli mano kaimas biggrin.gif o i ja varai pirma karta?, parasyk apie sodyba atsileipimus gal kada jamsiu ja savo baliukams. bigsmile.gif

dar ideju tavo vakareliui juk ne butinai kaubojumi gali gi buti kokia saluno mergaite
http://images.google...q...=1&ct=title
gal irgi kils ideja kokia
pasakosiu biski is simtadienio kuri dareme lyg tai vadinisi kelione i laukinius vakarus.
taiva pacioje pradzioje buvo tipo bankas 12 toku klaseje ir pinigus atsviestus dalinome skakem kad imtu daugiua prireiks ar alui (girai) ar mergaitem)' tai va. pakskui tuos visus dvylikotkus suriso i viena virve tipo traukinys buvo nu ir tampe juos per 3 mokyklos aukstus. taiva buvo padarytas sisiojantis bernikas tipo statula vaikas su plafkemis pastatytas i bliuda ir dvyliktokus saude su vandens sautuvu. visi grozejosi ta statula, paskui 12- toku lauke tamsus tunelis. prie laiptus buvo stipriai prisirstas juodas berniukas kuris buvo nugrimuotas tipo siksnosparnis. paskui dvyliktokai vare i negaros krioklius tau buvo ant tuliko uzrasdyta niogaros krioklaiaia ir kai durys tasidarydavo girdedavisi nuleidziamo vandens snioksitmas.(vienu zodziu stovejo vaikinukas kuris nuleisdavo vandeni) paskui buvo padaryta spec klase. kurioje sesuo barbara mokino anglu kalbos. nu ten gal pamenat per tele 3 tas pamokeles. klausyti, girdeti ir t.t.
aiku buvo ant lentos uzrayta angliski pavadinimai.
paskui tuos 12tokus vel veze (nuaisku jie ejo patys suristi) i indenu stovykla.
tokioje dideleje foje buvo irengtaindenu stovykla, su tikru lauzu aisku malkomis ir prozekturius buvo idetas ale lauzas padaryta, tikra palapine indeniska su visokiai piesinukais.
sedejo ten daug indenu prie lauzo ir muse bugnais paskui jie soko, ir aukojo viena is saviskiu nu jam isplese sirdy (sirdis buvo tortas sirdeles forma) ir dave turistams (12 tokams ) paragauti. paskui indenu stovykla buvo pasidarius toky marmala kuri liepe turistams gerti. nz kas .ten buvo. o jau is indenu stovyklos vaziavo visi i ta bara saluna , (aktu saleje viskas vyko) kas man labai patiko kad sales duris iseme o idejo tuos tikurs vartelius kaip per filmus rodo. prie sales buvo sukalta tvoryte ir padeta tikro sieno ir arkliai atremti ( tokie ant lazdu ir arklio galvos) vir sales duru plaaktas didelis. uzrasas laukinis arklys ir nupiesti 2 arkliai tokie kvaili su dieliais dantim ir zvengia, o saleje buvo irengta taip: pastatytas tikras pijaninas, is medinio tikro rato padarytra zvakide. venam gale irengtas baras prisimenu dar kakzas su reguliavo statine tikroviska medine tai buvo neriali dekoracija . baras prekiavo pupomis gira ir kepta duona ir dar kazkuom, nepamenu. prinesta daug stalu sedeti grupelemis. po slale sklaidesi saluno mergaites prie stalu zaide kaubojai. kortomus. ten tam salune buvo programele merginos soko kankana, buvo suregtos varzybos rankos lauzime zinau kad visi kiti galejo tuos pinigus arbe barui panaudoti arbe, statyti uz savo zaideja. lazybose, dabar jau nebepamenu kas buvo ten dar. biggrin.gif
smile.gif
gal tau tiks kokios idejos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 03 kovo 2009 - 10:08
kam idomu filmukas is gimciuko mano biggrin.gif http://www.youtube.c...h?v=JFkgjC63uc4
Atsakyti
Parasiau Ritperliukui az wink.gif . oi, ivedusi i google angliskai wanted zodi is karto pasipyle tai ko man reikia wink.gif . po biskeli reikia ruostis darytis, kad speciau. dabar darbu is visu pusiu: ir cia kruva ir moksluose... doh.gif sedziu prie kompo nuo ryto iki vakaro, vaikai jau mano ir egzistavima turbut pamirso.. blush2.gif

o tas kauboju restoranas vilniuje, pasirodo mano klasioko, bent jau pagal varda ir pavarde thumbup.gif isejo jaunutis is mokyklos vireju mokintis, niekas netikejo juo... ir pamirso. o va kaip isaugo smile.gif saunuolis!!!
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2009 02 19, 23:07)
nz ar noreciau, kad man kokia firma darytu vakarely,  jei turi fantazijos ir noro kodel nepasidarius patiems kai darai pati tiesiog viska kruopsciau ir geriau apgalvoji.. kam ismesti pinigus i bala- nuomai ir organizavimui. seip man paciai smagiau darytis drabuzius, nei nuomuotis. na kita vertus jei neturi fantazijis - tai ka jau be padarysi - tenka i nuoma krieptis.
beje fary i domi tema noreciau tokioje sudalyvauti.  biggrin.gif  butinai nuotraukytes imesk  smile.gif

agnuzeb
aciukas uz pagyrimus  blush2.gif

sutinku su tavo nuomone laiko reikia tam skirti , tikrai bet kaip pats organizuoji ir kuri juk smagu , jau mazdaug deliojas kas per vakara tuti buti, kaip uzimsi svecius , ka veiksit tema pasirinkes, juk smagu paciam pasidaro smile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,

Po kelių mėnesių darysiu savo gimtadienį 30-mečio proga... labai daug idėjų prisišaudžiau čia, google taip pat radau ne mažai...

tema kaip ir žinoma visiems puikiausiai, bet kai aš iš miestelio mažo, tai pas mus teminiai vakarėliai aplamai nepopuliarūs, tiesa pasakius jokiam net ir nebuvau - todėl bus mums pirmas kartas thumbup.gif o tema - MAFIJA

darysim kartu su drauge, kad finansiškai pigiau gautųsi, o ir draugai mūsų visi bendri...

pradėjau ruošti pakvietimus... įdedu dar nepabaigtą variantą...

user posted image

paskui galvoju užsisakyti tortą-rultetę - kažkas panašaus...

user posted image

arba

user posted image

apsirengimas aišku individualus, pasirinkimas didelis, bet galvojam akcentas, kad būtų juoda balta raudona...

muzika aišku atitinkama...

dabar tik žaidimų įdomių reiks pasiieškoti ir atributikos pasigaminti aplinkai paįvairinti... nuotr įmesiu jei ką nors naujo sugalvosiu...

fotografą jau irgi prisiprašiau rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(MamiČiukas @ 2009 03 05, 21:47)
user posted image



Viskas saunu thumbup.gif Tik nedidelis pastebejimas ax.gif Kvietime zodelyje nary yra klaida ax.gif Kadangi tai sauksmininko linksnis, tai galune turetu buti ne į, bet y. Labai ta klaidele is karto krenta i akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuzeb: 05 kovo 2009 - 21:49
Patarkite gabiosios mamytes ir ne tik 4u.gif


reikia apsirengti temai Pasakos mamai, teciui ir berniukui g.gif

Būtų gražu ir idomiau iš vienos pasakos, Kokia rinktis pasaka? g.gif
Atsakyti
Gal dar turite mielosiso idėju dėl zaidimų siaip temai?

Arklys su popierine galva tiks, pritaikysim kokiom lenktynem, o kas dar? g.gif
Atsakyti