Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

sutinku ka sakai tik isreiskiua savo nuomone,bet prikalauso ir nuo tavo sveciu jei atvaziuoja stikliuku vien pakiloti ir viskas tipo juos tik linksmink, tai nu ka as zinau, ir geriausi vedantieji nepades, nes jiems paprasciausiai nebus idomu.o jei pats zmogus nusiteikes linksmintis tai ir linksminsis.
Atsakyti
na įdėsim dar visa savaitė iki jo wink.gif
taj va dbr iškilo klausimėlis, o kaip tokia tema papuošti salę... g.gif
Atsakyti
balbetka
aciukas
fary net nz kokiais piesinukais su ateitimi, na ten skaraidanciomis masinomis.
kokiomis kaledinemis zybiojanciomis lemputemis, kompaktais, na net nz kas pas tave bus tokie kaip personazai. butu galima kazka panasaus dekoracijas kabinti pagal sveciu apranga g.gif
na tarkim tu stuardese tai koky piesinuka su lektuvu boingu pakabinti. arbe padaryti galima foto montaza tu apisrengus kaip stuardese prie lektuvo. kokiu bilietu atsipauzdinti lektuvo nu tipo nereikalingu prikabineti. nu as pagal tavo apranga sakau nes tik zinau kad tu stuardese busi.

Atsakyti
mano mintis tokia..
kadangi aš stiuardesė, taj visas gimtadienis bus tarsi skrydis biggrin.gif
ir salę padaryt tarsi lėktuvą.. biggrin.gif
iš popriesiau išlankstyt lėktuvėlius prikabint visur, padaryt ant sienos iš agro lėvelės tarsi debesis, dangų.. ir reisas būtų "kelionė į pilnametystę" ax.gif gal turit dar kokių įdėjų..? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fary @ 2009 02 21, 20:21)
mano mintis tokia..
kadangi aš stiuardesė, taj visas gimtadienis bus tarsi skrydis biggrin.gif
ir salę padaryt tarsi lėktuvą.. biggrin.gif
iš popriesiau išlankstyt lėktuvėlius prikabint visur, padaryt ant sienos iš agro lėvelės tarsi debesis, dangų.. ir reisas būtų "kelionė į pilnametystę"  ax.gif  gal turit dar kokių įdėjų..? g.gif  4u.gif


super thumbup.gif

dar gali pasidaryti tokius kaip lėktuvo langus, o juose nuotraukos tavo ir tavo draugų
Atsakyti
Labuka smile.gif
gal ir man padesite, nes matau, labai turit lakia fantazija.
Svesiu 25 gimtadieni, nuomoju sale su pirtimi ir baseinu, gimtadienis kovo pradzioje, todel tema bus pavasaris (nenorejau labai sudetinga, nes nemanau, kad tada visi draugai bus pasipuose). Paprasiau, kad geles butu tulpes, todel paruosiau kelis stiklainius (pavasariskia jas nuspalvinom), bus linksmosios vazos stalo dekoravimui. O daugiau idejos ir isbleso
Noretusi ir paciai pasipuosti, kad is sveciu issiskirti ir zaidimus kokius pavasariskus susigalvoti
Atsakyti
QUOTE(fary @ 2009 02 21, 21:21)
mano mintis tokia..
kadangi aš stiuardesė, taj visas gimtadienis bus tarsi skrydis biggrin.gif
ir salę padaryt tarsi lėktuvą.. biggrin.gif
iš popriesiau išlankstyt lėktuvėlius prikabint visur, padaryt ant sienos iš agro lėvelės tarsi debesis, dangų.. ir reisas būtų "kelionė į pilnametystę"  ax.gif  gal turit dar kokių įdėjų..? g.gif  4u.gif

aga but fainei su tais langais eg0iste parase, paskui dar toky vezimaiti padaryti arbe gauti is kur nors tipo zakuske pardavineti vienkartine sriuba. arbe gali buti jie kaip prizai uz kokais nors uzduoteles. dirbtina sriuba , kose , sumustiakai. biggrin.gif aga dar padaryti tipo tie kaip islenda kaukes prikabineti saleje.
Papildyta:
QUOTE(Sasha @ 2009 02 22, 18:01)
Labuka smile.gif
gal ir man padesite, nes matau, labai turit lakia fantazija.
Svesiu 25 gimtadieni, nuomoju sale su pirtimi ir baseinu, gimtadienis kovo pradzioje, todel tema bus pavasaris (nenorejau labai sudetinga, nes nemanau, kad tada visi draugai bus pasipuose). Paprasiau, kad geles butu tulpes, todel paruosiau kelis stiklainius (pavasariskia jas nuspalvinom), bus linksmosios vazos stalo dekoravimui. O daugiau idejos ir isbleso
Noretusi ir paciai pasipuosti, kad is sveciu issiskirti ir zaidimus kokius pavasariskus susigalvoti

siulau pirma dvi temukes praversti ir paskaitineti gal kokiu minciu kils. nz renkis zaliai nuspinsi vainikeli is dirbtinu tulpiu manau i tema bus.
tiesa paskius man cia kaip tik is sunkesniu temu pavasaris g.gif nz gal koky pasirasyk scenariuka kad ir pagal donelaicio "metus"
http://www.lietuviai...p?data=20080320
http://www.muziejai....a/jore_2002.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 22 vasario 2009 - 21:30
sveikos:)

turiu galvosuki - darom vakareli tema "karnavalas". gal pagelbesit?
zodziu taip bus - kas kaip nori, taip apsirengs. svarbu, kad neiprastai kaip nors...
bet kokia sugalvoti apvienijancia vakaro tema zaidimams, dekoracijoms - visai programai?
galvoju gal daryti VIP vakareli - ant duru uzrasyti VIP, visiem issiuntinet kvietimus - iejimas - tik su kvietimais... o toliau...(su namu puosyba nebeturiu fantazijos... padaryti dideli plakata su logo (prie tokiu kur fotografuojasi zvaigdzes, raudonas kilimas...).
galvoju gal paskui susipazinimui daryti a la interviu su kiekvienu - taip vakaro pradzia galetu butu... pafilmuot, pafotkint, kad autorgrafa paliktu...
ir zinoma, musu jubiliatas pasirodo - perkerpa juostele ten kur bus svenciama, paskelbia sventes pradzia.
pavalgom pavalgom, atsigeriam atsigeriam.
tada karaoke vakaras a la zvaigzdiu duetai...

jei kas turit fantazijos ir noro pagelbet buciau labai labai dekinga:)

p.s. gal patarsit kaip pasidaryt Mardzes is Simpsonu plaukus?
Atsakyti
nusivelti is vilnos arbe daug melynu vilnonius siulu ir klijuoti viena prie kito nu kazkka panasaus daryti kaip perukas klijuoti tai nz gal su skiesu lipalu
Atsakyti
o....gera ideja su siuliais...kad ir is nuosavu plauku pasidaryti "boksta" ir apsukti su melynais siulais storais...tik kazin kiek atlaikys toks grozis g.gif

gal kokiu ideju del sveciu registracijos - sugalvojau toki dalyka. kiekvienas atejes turetu prisiregistruoti - specialaus gerimo isgert? man kazkaip geriau atrodytu kokia uzduoti atlikti...bet kokia?smile.gif kazka tokio linksmo, netiketo...
kaip jums mintis jei susirinkti visu sveciu smaikscias nuotraukas ir jie, kad prisiregistruotu, turi tokia pat mimika ar poza atlikti kaip nuotraukoj...?






QUOTE(VikiPiki @ 2009 02 25, 22:18)
sveikos:)

turiu galvosuki - darom vakareli tema "karnavalas". gal pagelbesit?
zodziu taip bus - kas kaip nori, taip apsirengs. svarbu, kad neiprastai kaip nors...
bet kokia sugalvoti apvienijancia vakaro tema zaidimams, dekoracijoms - visai programai?
galvoju gal daryti VIP vakareli - ant duru uzrasyti VIP, visiem issiuntinet kvietimus - iejimas - tik su kvietimais... o toliau...(su namu puosyba nebeturiu fantazijos... padaryti dideli plakata su logo (prie tokiu kur fotografuojasi zvaigdzes, raudonas kilimas...).
galvoju gal paskui susipazinimui daryti a la interviu su kiekvienu - taip vakaro pradzia galetu butu... pafilmuot, pafotkint, kad autorgrafa paliktu...
ir zinoma, musu jubiliatas pasirodo - perkerpa juostele ten kur bus svenciama, paskelbia sventes pradzia.
pavalgom pavalgom, atsigeriam atsigeriam.
tada karaoke vakaras a la zvaigzdiu duetai...

jei kas turit fantazijos ir noro pagelbet buciau labai labai dekinga:)

p.s. gal patarsit kaip pasidaryt Mardzes is Simpsonu plaukus?

Atsakyti
labas visoms wink.gif perskaiciau visus jusu patarimus teminiu vakareliu sventimui. arteja ir mano gimtadienis. pradejus ieskoti sodybos, kazkaip atejo i galva mintis daryti temini vakareli " kaubojai". apie kostiumus jau lyg ir aisku, o kaip puosti sale. sale tokia medinio tipo su mediniais stalais ir suolais radau. spec tokios ieskojau. bus su pirtim ir kubilu. taigi kaip papuosti sale. del indenu skalpu jau zinau. kas dar? gal kokiu plakatu su ieskomais kokiais nusikalteliais kur duoda milijonus ar pan. kaip filmuose buna. patarkit 4u.gif ir del maisto ir gerimu galvoju. siaip tai turbut labai tiktu tekila. butelius zadu puosti kaubojiskai. o ka del maisto pacio.? kokius patiekalus, kaip stala dengti ir puosti? ir dar: kokie zaidimai spec kaubojams? daug visokiu juokingu prisiskaiciau, gal ir butu smagu pritaikyti, bet noretusi grynai i tema. turim pora orinuku sautuvu tai gal i kokias skarbonkes pasaudyti? g.gif oi ir dar(klausimu visa kruva pas mane lotuliukas.gif ) noretusi supazindinimui kokiu zaidimu grupiniu. ta prasme ne vardus ten pasisakinet, bet kad kazkaip komandomis susikirstyt kad bezaisdami vieni su kitais susibandrautu. va kiek man kilo klausimu jums doh.gif aciu uz kiekviena atsakyma wub.gif
Atsakyti
O, kaubojai atrodo dar nenuvalkiota tema thumbup.gif Aš daryčiau ale tokį "laukinių vakarų salūną", bariuką kur visi šaudosi, kortuoja ir geria tekilą biggrin.gif tie nusikaltėlių plakatai tai liuks idėja, galima taip sukabinti visų svečių nuotraukas su trumpu aprašymu, tai bus kaip ir jų pristatymas. Dar į galvą šovė žaidimas - vyrai galėtų merginas su lasais gaudyti, laimi pagavęs daugiausia biggrin.gif arba galima ir atvirkščiai, merginos gaudo vyrukus tongue.gif Taip pat šaudymas į taikinį, geriausio barmeno rinkimai, eikliausi žirgai ir pan biggrin.gif
o dėl maisto.. net nežinau, ką kaubojai valgo, turbūt daug mėsos tiktų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(VikiPiki @ 2009 02 26, 10:52)
gal kokiu ideju del sveciu registracijos - sugalvojau toki dalyka. kiekvienas atejes turetu prisiregistruoti - specialaus gerimo isgert? man kazkaip geriau atrodytu kokia uzduoti atlikti...bet kokia?smile.gif kazka tokio linksmo, netiketo...
kaip jums mintis jei susirinkti visu sveciu smaikscias nuotraukas ir jie, kad prisiregistruotu, turi tokia pat mimika ar poza atlikti kaip nuotraukoj...?


puiki idėja su nuotraukomis, galima duoti netgi ne to paties svečio, o kito žmogaus juokingą nuotrauką ir paprašyti jį pamėgdžioti biggrin.gif
Atsakyti