Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

QUOTE(convict @ 2009 01 22, 23:50)
ai tik ir girdžiu nuvalkiota atsibodus tema g.gif nors pvz aš ir mano visas draugų ratas kuris dalyvaus gimtadienyje tikrai tokiam nebuvę, perklausiau taip netyčiom biggrin.gif



Žodžiu giliuose pamąstymuose doh.gif  lotuliukas.gif

arba koks bondo vakarelis cia kazkas vestuves dare tai manau vestuvem nelabai ta tema, bet gimtadieniui pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 23 sausio 2009 - 10:23
Aš vestuves dariau, puošnuma nustelbe seliojimai...nes mes patalpoje nesedejom, keitemes poromis ir kaip jaunieji vazinejomes "jaunavedziu keliais" lydimi fotografo ir muzikanto thumbup.gif thumbup.gif iki šiol paziurejus nuotraukas krizenti pradedu drinks_cheers.gif

keleta foto is to gimtadienio yra ideta i www.vipvakareliai.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 23 sausio 2009 - 11:27
Sveikos, o kaip pasiūlytumėt pasipuošti 'gėrio ir blogio' temai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 16, 09:12)
4u.gif Laba ritperliukas ir kitoms mergaitems,
Sakau, kokia gėda, buvau temą pametus  blush2.gif
Peržiūrėjau, persiskaičiau....gražu žiūrėt.

Klausimukas ligapi....galvoju iš kur traukėt, tiek daug pionieriškos atributikos? Ženkliukų kiek daug.....o kaklaraiščius siuvotės?...Bet šitaip medžiagą pataikyt thumbup.gif Šaunuoliai


Aciu uz grazius zodzius 4u.gif

O atributika surinkti man pasiseke - turiu draugu, kurie kolekcionuoa Tarybiniu laiku ivairiausius daikciukus.
Pas mus net muzika pionieriska buvo - draugai pasistenge -prisiunte visokiausiu bigsmile.gif
Kaklaraisti tai as viena tikra - islaikyta turejau blush2.gif daugiau visi pirko medziaga - o spalva matyt atminty dar gyva biggrin.gif

Zodziu is musu visu suorganizuotu "teminiu" sis buvo labiausiai pasisekes. Net laiko neuzteko suzaisti visus suorganizuotus zaidimus....
cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligapi: 24 sausio 2009 - 12:19
QUOTE(VivaFresh* @ 2009 01 24, 12:53)
Sveikos, o kaip pasiūlytumėt pasipuošti 'gėrio ir blogio' temai? smile.gif


o, man atrodo čia tokia plati tema... gali būt paprasčiausiai angelu, velniu, ragana, vampyru, fėja... gali pagalvot apie kokius geriečius/blogiečius iš filmų, tokius lengvai atpažįstamus. na man tai kažkaip daugiau vyriškų personažų ateina į galvą, visokių supermenų blush2.gif
Atsakyti
aš tai organizuoju vakarėlį "džeimso bondo merginos"..atrodo, idėjų yra, tik nežinau ką dar įdomaus išmąstyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lithium: 24 sausio 2009 - 18:03
QUOTE(Lithium @ 2009 01 24, 20:03)
aš tai organizuoju vakarėlį "džeimso bondo merginos"..atrodo, idėjų yra, tik nežinau ką dar įdomaus išmąstyt  g.gif

priklausomai ka jau esi sugalvojus, juk kazka esi sugalvojus idomaus? tiesiog papaskok galbut praplesim tavo tema mirksiukas.gif
gal kas gali papasakoti ka veikete mokyklos laikais, kai buvo valentino diena ?
kas idomaus budavo mokykloje, bandysiu kazka pritaikyti savo vakareliui.
padariau diplomus 3 pimai antrai ir treciai vietia uz sauniausia kostiuma skamba jis taip

Dievai ir Demonai
Vakarėlis

2009-02-14

Diplomas

Sveikiname
¬
-------------------------------------------------
I vietos
Šauniausio kostiumo
Rinkimuose




Dievų ir demonų
taryba

ten kur yra bruksniukia yrasysiu varda ir pavarde ir butybe kuri laimes

nz kazkaip iseko idejos reiktu kazkokio scenarijau ale reikia tiek daug perskaityti , kad laiko tiesiog nera
bet bandysiu kazka sugalvoti su tuo scenarijum
Atsakyti
kolkas esu sugalvojus tiek, kad panelės turės pristatyt savo mirtinus ginklus (čia toks kaip ir namų darbas).. žaidimas - kaip aš ta ir tam filme pakabinau Bondą (žinau, kad iš dalyvaujančių daugelis nemačiusių bent jau pirmųjų filmų). Galbūt pokerį sulošim g.gif detektyvinių užduočių sprendimas.. g.gif
Atsakyti
seip jei linksma kompanija tai manu uztenka kokiu 2-3 zaidimu per vakara , nes as bent kai bunu prigalvojus kokiu 5 tai net nesuzaidziam. smile.gif manu kaip ir uztenkas visko smile.gif
Atsakyti
Nuo zmoniu kiekio priklauso, jei zmoniu iki 15, tai zaidimu, akciju, atrakciju daugiau reikia, jei virs 20-ties, eismas letesnis.
dar pastebejau toki dalyka, kad jei publika uzsiveda, tai gali traukti zaidima po zaidimo. visvien mazai bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes! butu malonu gauti idomiu ideju, kaip pasipuosti sventei, kurios tema agentas 007 smile.gif aciu
Atsakyti
O mano gimtadieni svesim kavinej, per pati Valentina, tai ir tema valentinine sugalvojau..nelabai originalu, bet praleist toki sutapima butu gaila blush2.gif irgi teks mastyt visko meilybisko - raudonai - sirdelisko unsure.gif
Atsakyti