Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

4u.gif Laba ritperliukas ir kitoms mergaitems,
Sakau, kokia gėda, buvau temą pametus blush2.gif
Peržiūrėjau, persiskaičiau....gražu žiūrėt.

Klausimukas ligapi....galvoju iš kur traukėt, tiek daug pionieriškos atributikos? Ženkliukų kiek daug.....o kaklaraiščius siuvotės?...Bet šitaip medžiagą pataikyt thumbup.gif Šaunuoliai
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga1* @ 2009 01 18, 10:27)
stilius tikrai atitinkanciai temai thumbup.gif Labai grazu thumbup.gif

Aciu, aciu, stengemes blush2.gif bigsmile.gif Dar as turejau tokia ilga fals-cigarete biggrin.gif
Atsakyti
neseniai dalivavome vestuvese kur tema buvo dzeimso bondo tema, bet nelabai jauniesiems gavosi isvystyt tema, nes sveciai nepalaike praktiskai
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 01 18, 22:18)
neseniai dalivavome vestuvese kur tema buvo dzeimso bondo tema, bet nelabai jauniesiems gavosi isvystyt tema, nes sveciai nepalaike praktiskai


Labai gaila, kad sveciai nepalaike jaunuju idejos, gi tiek darbo idejo kol galvojo, ruosesi unsure.gif Taciau man neatrodo, kad Dzeimso Bondo tema yra labai tinkama vestuvems. Galbut del to ir nepalaike dauguma sveciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 01 18, 23:48)

nu man irgi si tema neatrodo tinkama vestuvems. g.gif pritarius agnuzeb
Atsakyti
Po biski rosiuosi savo gimciukui isnuomavau pirty, kvietimus padariau tokius kaip filmuka (su move meikeriu po gimtadienio imesiu nuorodele kur pasiizureti galesit). gimtadieniui pagalvojau ziadimuku ta tema susijuosiu vienas zaidimas taip ir ne, paskui kadangi bus valentino diena tai padarysiu is kartonines dezutes meiles pasta kaip mokyklos laikais budavo biggrin.gif , ryte padalinsiu visiems kas kam adresavo laiskiukus . atspauzdinsiu erotinius horoskopus kievienam zoodiekui, paskaitineti, na daugiau dar pagalvosiu ka cia dar uzimti svecius.
rinksim satalo komendantus? paskui dar rinksim sauniuasia kostiuma. aisku cia bus balsavimas. g.gif na nz ka mano kokia nuomone gal ka pakeisiti ? bigsmile.gif
tiesa dar sprisirankiojau uz uzduociu atlikima kaip priziukus tokius humoristinius
aisku cia dar atsirinksiu. vienoje temukeje liuks idejas radau.
1. Ausų korekcijos įranga – Krapštukai.
2. Patalynės komplektas – palutė.
3. Davinčio galerijos rinkinys – pieštukai ir sąsiuvinys
4. Poilsis SPA centre – vaikiškas muilas.
5. Monotominis nervų slopintuvas - čiulptukas
6. Apatinis trikotažas – pampersas.
7. Prabangus Philips plaukų priežiūros rinkinys – vaikiškos šukos.
8. Macentoshų odontologinis įrenginys „apple“ – dantų šepetukas
9. Sidabrinių stalo įrankių rinkinys – šakutė su šaukšteliu.
10. 60 kg seifas su elektroniniu užraktu- piniginė.
11. Azartinių žaidimų rinkinys - Kortos
12 Asmeninis Chuck Norris treniruoklis – šokdynė
2. Įdegio kremas i rudas batų tepalas.
Instrumentas pradedamčiam muzikantui - vaikiškas barškutis.
Auskarai - geležiniai užuolaidų segtukai.
Šukos - vaikiškas grėbliukas.
Kramtoma guma - vaikiškas čiulptukas.
Maudymosi kepuraitė - prezervatyvas.
Neperšlampantis pleistras - izoliazija.
Kalkuliatorius - skaičiavimo pagaliukai.
Labai saugi spyna - kablys.
Šešėliai akims - spalvotos kreidelės arba vandeniniai dažai.
Treniruoklis - šokdynė.
Vaistai nuo slogos - sklabinių segtukas.
3. Džinsai "Lewis" - moteriškos pėdkelnės
Siuvimo mašina "Overlokas" - adata su siūlu
Mezgimo mašina "Pfaf" arba "Brother" – virbalai
4. energijos išeikvotojas - alaus butelių atidarytuvas
Prometėjo ugnis - degtukai
Vaikystės prisiminimas – čiulptukas
5. be visų jau čia ir kitose temose išvardintų:
oro gaiviklis - mechaninis oro kondicionierius;
žalių devynerių mažas buteliukas - žoleių mikstūra nuo peršalimo;
200 g. stiklinė (yra Senukuose) kitaip vadinama "granjonas" - taurelė mikstūrai;
ūkinis muilas - automatinė skalbimo mašina;
fairy - naujausios kartos indaplovė;
užrašų knygelė - nešiojamas kompas;
skystas dantų porcelianas - dantų pasta;
užvalkaliukas pagalvei - skalbinių maišelis;
madaug tualetinio popieriaus ritinėlio pločio juostelėmis sukarpytas laikraštis (gali būti ligninas, jei jo kur rasit), suvyniotas į ritinėlį ir ant jo užrašyta "anų laikų tualetinis popierius".
pačiai teko kelis kartus tokį bajerį daryti, tai visi buvo sužavėti geriausia turint laiko iš anksto pasiruošti, susukti į dovaninį popierių, apsukti lipnia juosta, po to an kiekvieno parasyti kas tai yra ir vakarėlio įkarštyje paprašyti išvynioti, iki to laiko kaip nors pratempti. Labai smagu kai visi buna jau apšilę ir po to bando spėlioti kas bus, o tas, kuriam dovanojama vargsta kol išvynioja viską. dar galima viską sudėti į kokia didesnę dėžę ar dovanų maišą, paplėšyti laikraščio, taip pat galima tiesiog laikraštį sumaigius į rutuliukus primesti, kad daugiau atrodytų, o be to ir sudėtingiau dovanas tarp tų popierių rankiotis.
6. perliniai karoliai-barankytes suvertos

Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2009 01 21, 08:54)
  6. perliniai karoliai-barankytes suvertos,....

tęsiu:
versače ar Juzės vakarinė suknelė - drabužėlis lėlei.
100 kontraceptikas - tirpi arbata su citrina (vietoj to..)
el. energiją taupanti lemputė - žvakė;
alkostop ar pan. - anglies tabletės;
žiedas su deimantu - plastmasinis vaikiškas žiedukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 01 21, 18:11)
tęsiu:
versače ar Juzės vakarinė suknelė - drabužėlis lėlei.
100 kontraceptikas - tirpi arbata su citrina (vietoj to..)
el. energiją taupanti lemputė - žvakė;
alkostop ar pan. - anglies tabletės;
žiedas su deimantu - plastmasinis vaikiškas žiedukas  mirksiukas.gif


Ir dar prie to prideciau prabangu 6 asmenu serviza- vienkartiniu indu komplektelis (kur buna stiklines, lekstes, sakutes) biggrin.gif
Atsakyti
Na aš irgi jau užsisakiau kavinę savo gymcei, tai beliko susigalvoti temą kokią smagią rolleyes.gif
Visad buvau už mafijos temą, bet dabar pradedu abejoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2009 01 22, 21:31)
Kodel abejoji? mirksiukas.gif


ai tik ir girdžiu nuvalkiota atsibodus tema g.gif nors pvz aš ir mano visas draugų ratas kuris dalyvaus gimtadienyje tikrai tokiam nebuvę, perklausiau taip netyčiom biggrin.gif

Svarbiausia noriu iškilmingesnės aprangos, vyrų su kostiumais, merginų su sijonai ar suknelėm, bet kaip tokią temą apibūdint? Spalvos tada nebent kokiom, raudona-juoda? g.gif

Žodžiu giliuose pamąstymuose doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 01 22, 21:50)
ai tik ir girdžiu nuvalkiota atsibodus tema g.gif nors pvz aš ir mano visas draugų ratas kuris dalyvaus gimtadienyje tikrai tokiam nebuvę, perklausiau taip netyčiom biggrin.gif

Svarbiausia noriu iškilmingesnės aprangos, vyrų su kostiumais, merginų su sijonai  ar suknelėm, bet kaip tokią temą apibūdint? Spalvos tada nebent kokiom, raudona-juoda? g.gif

Žodžiu giliuose pamąstymuose doh.gif  lotuliukas.gif


Jeigu nieks neesat dalyvave, tai manyciau nera ko ir dvejoti mirksiukas.gif Mes, pvz, per Naujuosius darem tokia tema (irgi nieks nebuvo dalyvaves), tai visiems labai patiko thumbup.gif thumbup.gif Plius i kavine kaip tik bus tinkama apranga, puosnu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 01 22, 22:50)
ai tik ir girdžiu nuvalkiota atsibodus tema g.gif nors pvz aš ir mano visas draugų ratas kuris dalyvaus gimtadienyje tikrai tokiam nebuvę, perklausiau taip netyčiom biggrin.gif

Svarbiausia noriu iškilmingesnės aprangos, vyrų su kostiumais, merginų su sijonai  ar suknelėm, bet kaip tokią temą apibūdint? Spalvos tada nebent kokiom, raudona-juoda? g.gif

Žodžiu giliuose pamąstymuose doh.gif  lotuliukas.gif


jei rinktis tarp spalvų ir mafijos, tai aš būčiau vienareikšmiškai už mafiją mirksiukas.gif jei niekas dar nesat tokiam buvę, tai bus vis tiek smagu. o dėl iškilmingesnės aprangos tai gali dar ir šiap kokį žvaigždžių vakarėlį daryt a la oskarų teikimą ar pan
Atsakyti