Įkraunama...
Įkraunama...

ŽALOS ATLYGINIMAS

Nu pirmiausia tai rastu kreipkis i pacia sanatorija, kurioje jus maitinotes ir gavote infekcija. Gali buti kad maitinimo paslaugas sanatorijoje teike ne pati sanatorija, o kokia nors kita imone ar istaiga, tada reiketu kreiptis i ta imone ar istaiga.

Jeigu jei graziuoju nesutiks tartis ir atlyginti zala. Tada teks kreiptis i teisma. Teismui butinai pridekite ta patikrinimo akta ar kas ten buvo, kur uzfiksuoti visi pazeidimai. Nes jie gali gincyti, kad infekcija kilo ne del ju kaltes.

Geriausia samdyti tam advokata ar jo padejeja, kad viska teisingai surasytu.
rolleyes.gif
Atsakyti
na, tada vadinasi teks viska taip nuleisti. Nes dabar tikrai del to nevaziuosim i palanga.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 05 21, 11:58)
na, tada vadinasi teks viska taip nuleisti. Nes dabar tikrai del to nevaziuosim i palanga.

Taigi galite pastu nusiusti reikalavima. Ir advokato ieskotis galite Palangoj arba Klaipedoj.
Atsakyti
Pernai vasara as buvau skamdalo dalyve kai apsinuodijo Klaipedos kavineje "Voro uzeiga" vestuviu puotos dalyviai, apie 30 zmoniu,viena nescia,du vaikai. Tai va as ta nescioji buvau. Sirgom mes visi salmonelioze. Rode TV,rase laikrasciai,gal pamenat. Tai ka galiu pasakyti-gavau kompensacija 3000lt uz sukelta pavoju kudikio gyvybei (grese persileidimas) ir moraline zala. Padenge ir gydymo islaidas visiems sirgusiems po 200lt.
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 05 23, 22:47)
Tai va as ta nescioji buvau.

ohmy.gif ohmy.gif Ojej...
Atsakyti
Kompensacijos reikalauti gali.
Is pradziu geriausia rastu parasyti reikalavima istaigos vadovui, jei nepavyks teismui.
Byla vyktu Palangoje, tai teismo islaidos gali virsyt zala
Atsakyti
Laba diena,norejau paklausti.Pries keleta savaiciu mano drauge sumuse mergina.Viskas ivyko viesoje vietoje,pavakare.Mano drage buvo su vaikuciu lauke prie supyniu, mergaitei 5 metai,mazyle viska mate.Drauge atsidure ligoninej,su smegenu sutrenkimu.Ir draugiai ir jos dukrytei buvo didelis sokas.Vaikas po siai dienai viska kuo puikiausia prisimena visus veiksmus,kaip rove jos mamytei plaukus,kaip sparde.Drauge ligoninej pragulejo 2 savaites.Ji kreipesi i policija ,bet policija atsisake kelti byla ir liepe kreiptis pas advokata ir i teisma.Dabar trumpai parasysiu del ko mano drauge buvo sumusta.Ta mergina ,kuri mano drauge sumuse(jos anksciau bendravo)mete kai kuriuos nereikalingus daigtus lauk.Tame tarpe buvo ir sena bet dar nebloga kilimine danga.Kadangi ji viska ruosesi mest lauk,pasiule gal kam reikalinga.Drauges vyras ja ir pasieme.O po kiek laiko ana persigalvojo ir liepe grazint ta kilimine danga,drauge sako "tu ja ismetei o dabar nori atsimt"?Todel viena diena ji priejo ir pradejo mustis,kad neatiduoda jai senos kilimines.Mate ta ivyky daug zmoniu.Dabar mano drauge kreipesi i advokata,ji nori prisiteisti materialine ir moraline zala,taciau nezino kokia ta zala galetu but?????Mums butu labai dziugu jei kas nors parasytu kokios sumos galetu reikalauti.Gal kam teko susidurti su panasiu atveju.Mano nuomone tokia ,juk negalima mustis ir dar viesoje vietoje.Jei jau taip reikejo tos kilimines dangos tai net nezinau juk galima kokiu nors budu ja issireikalauti,bet manau cia buvo tik pretekstas ta danga.Jai matyt reikejo islieti savo pikty.Mums svarbi bet kokia nuomone tame tarpe ir gerbiamos Teisininkes.......Isanksto dekojam
Atsakyti
wink.gif nejaugi niekas negali patart ????
Atsakyti
Yra LNK laida - TEISMAS.

P.S.nesupyk rolleyes.gif
Atsakyti
Tavo drauge tikrai gali ieskoti teisybes - zala prisiteisti cia galima butu pagal kelis straipsnius - tiek moraline, tiek materialine. Beje, rasai, kad ji kreipesi i advokata - ji labai teisingai pasielge, nes cia butent jo darbas butu jai paaiskinti, ko ji gali tiketis. Ir cia visiskai nesvarbus tas musimo motyvas - istatymai draudzia zmogu musti.

Materialine zala cia galetu buti atlyginama - uz prarasta sveikata, medikamentus, gydyma, sugalintus drabuzius ir t.t

Moraline - patirtas skausmas, pazeminimas viesoje vietoje ir pan.

Materialines zalos dydi nustato pagal turimus irodancius dokumentus, o moraline zala vertinama subjektyviai pagal situacija - pvz. zinai tikriausiai ta byla del nudegintu dvynuku, joje tevai prisiteise milijona moralinei zalai atlyginti. Tavo drauge pasitarusi su advokatu pati nuspres kiek reikalauti uz moraline zala - gali reikalauti 100 Lt, o gali ir 100 000 ar milijono - o toliau jau teismas spres, ar patenkinti prasyma ir kokia dalimi.

Viska paaiskins advokatas, sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (SiDo @ 2004 06 01, 22:08)
o moraline zala vertinama subjektyviai pagal situacija - pvz. zinai tikriausiai ta byla del nudegintu dvynuku, joje tevai prisiteise milijona moralinei zalai atlyginti.

nzn sito, tikrai idomi naujiena. O gal zinai, kas jiems ta kompensacija mokejo, t.y is kieno buvo priteista?
Atsakyti
Priteista buvo is ligonines, kurioje juos nudegino, taciau ligonine atsisako moket, nes tipo bankrutuos del to, tai atrodo apskunde teismo nutarima...
Atsakyti