Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Nežinau, ar paguosiu, bet mano guzikas iki maždaug pusės metų irgi nieko, išskyrus papuką neimdavo - tiutė arba žindukas tik dar labiau sunervindavo doh.gif
nuo pusės metų puikiai pradėjo valdyti čiulptuką ir net mišinuką iš buteliuko geria. ir net arbatėles.
gal čia tik amžiaus reikialas g.gif

užtat iki to amžiaus vaistams girdyti puikiai įvaldėm taurelę thumbup.gif
Atsakyti
saule111 aš vaistukus - iš šaukštelio suduodu - kai nedidelis kiekis "apgauti" puikiai pavyksta wink.gif
na žiūrėsim, kai bičas su amžium dar išsidirbinės biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis irgi neėmė jokių buteliuko čiulptukų, kol nepabandėm pačio pigiausio gumino, pasirodo silikoniniai jam buvo per kieti (turbūt) smile.gif
Atsakyti
aha - gi sakau bandėm silikonines, gumines, Nuk, avent, Canpol, tarybines paprastas wink.gif
Atsakyti
Linada linada nepergyvenk, kisk koses kaip as mirksiukas.gif 4u.gif po biski mokomes valgyt, spjaudem gaudem raukemes, bet dabar jau viskas ciki tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivjana: 09 sausio 2006 - 23:37
Labas rytas. Mano vaikui jau 8 menesiai, neima nei buteliuko, nei soskes. Isbandziau absoliuciai viska, kaip ir Linada. Rankos nusviro.
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2006 01 09, 23:37)
Linada linada nepergyvenk, kisk koses kaip as  mirksiukas.gif  4u.gif po biski mokomes valgyt, spjaudem gaudem raukemes, bet dabar jau viskas ciki  tongue.gif

nugi nepergyvenu taip labai, bet į ateitį žiūriu - gi vaikui ir arbatų reikės ir vandens pagerti, o pieno pas amne jau dabar ne marios. liux jei jo bus - tada no problem, o jei ne- apie tai galvodama ir žiūrau ką čia kaip čia daryti. ištiesų laukiu primaitinimo, bent ramesnė būsiu wink.gif ačiukas už palaikymą

QUOTE(deri @ 2006 01 10, 10:08)
Labas rytas. Mano vaikui jau 8 menesiai, neima nei buteliuko, nei soskes. Isbandziau absoliuciai viska, kaip ir Linada. Rankos nusviro.

na net neturiu ką pasakyti, tik kad laaabai gerai suprantu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš prisijungt prie palaikančių ir suprantančių grupelės.Nors mano sūneliui dar tik 2,5 mėn, valgo mano pienuką ir auga puikiai ir atrodo, nei buteliuko, nei čiulptuko dar nereikia, tačiau visa esmė tame, kad grįšiu į darbą, kai sūneliui bus 4,5 mėn.Teks dirbt visą darbo dieną.Jau dabar truputį nerimauju, nes nei buteliuko, nei čiulptuko įsiūlyt nepavyksta.Kartą palikau sūnelį su tėveliu 5 valandoms, palikau savo pienuko, net ir alkanas būdamas neėmė pats, tėvelis juokėsi, kad pats spaudė buteliuko čiulptuką, o vaikelis gulėjo išsižiojęs ir tik rijo.Teko didžiąją dalį šaukšteliu girdyt.Ir tai ne vienintelis kartas.Vilties dar nepraradau, bet mažas nerimo krislelis jau graužia.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ereda @ 2006 01 22, 19:42)
Norėčiau ir aš prisijungt prie palaikančių ir suprantančių grupelės.Nors mano sūneliui dar tik 2,5 mėn, valgo mano pienuką ir auga puikiai ir atrodo, nei buteliuko, nei čiulptuko dar nereikia, tačiau visa esmė tame, kad grįšiu į darbą, kai sūneliui bus 4,5 mėn.Teks dirbt visą darbo dieną.Jau dabar truputį nerimauju, nes nei buteliuko, nei čiulptuko įsiūlyt nepavyksta.Kartą palikau sūnelį su tėveliu 5 valandoms, palikau savo pienuko, net ir alkanas būdamas neėmė pats, tėvelis juokėsi, kad pats spaudė buteliuko čiulptuką, o vaikelis gulėjo išsižiojęs ir tik rijo.Teko didžiąją dalį šaukšteliu girdyt.Ir tai ne vienintelis kartas.Vilties dar nepraradau, bet mažas nerimo krislelis jau graužia.. unsure.gif

na, jei sugirdyti įmanoma be rėkimų iki mėlynumo - manau visai normalu ir gerai - svarbu valgo, o kaip tai ne taip svarbu wink.gif va maniškiui tai niekaip neišeina be rėkimų, o aš ir nustojau, nes matyt iš tio didelio rūpesčio ir galvojimo, bičiukas priaugo itin gerai thumbup.gif dabar duodu po truputį obuoliuko, greitai atsiras košytė racione.
ereda - teks pavargti, ką bedarysi, gali tik pasidžiaugti, kad ne tau (matyt auklei lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveiki,
musu dukrytei 5,5 men. Paskutiniu metu pasidare labai irzli. ir Praeita men. prigaugo tik 400 g. maitinu pati, ja gal pora sav. valgom darzoviene po 75g (daugiau nesuvalgo vienu kartu), vakare skanaujam tyreles.
Bandom duoti misinuka is buteliuko (pabandem jau kelis), bet ji nemoka is buteliuko valgyti, kandzija duduka ir viskas. Verkia.
Nors ir kruti valgydama pradeda verkti, stveriasi ciulpti pirstuko, vel ikisu kruti, vel valgo.
Na neramu man. gal dantukai pradejo kaltis, gal dar kazkas.
O is buteliuko gerdama, tik visa pilva slapia pasidaro, o i skranduka dar nelabai pakliuna sad.gif
Kaip ismokyti vaika valgyti is buteliuko?
Atsakyti
Mes tai labai sunkiai pratinomes prie buteliuko doh.gif iki 6 men maitinau savo pienu, kol pradejo nebeuztekti, taigi pabandeme duoti misinuka, bet maniskis visai jo neeme...tik maivesi, spjaudesi, grauze ciulptuka ir netgi baisiai verkt pradedavo cry.gif taip kankinomes gal kokia savaite, sugadinom visa skardine misinuko...taigi viena diena pasielgiau pakankamai ziauriai unsure.gif nedaviau kruties visai tol, kol tikrai neisalko ir ikisau buteliuka...neeme...tada dar palaukiau pora valandu, vel pabandziau....ir ka gi? paeme su didziausiu malonumu, isgere visa porcija clap.gif nuo tada geriam is buteliuko! 4u.gif ziauroka, bet pavyko pripratinti... clap_1.gif
Atsakyti
aš buteliuko neduodu visai, labai puikiai vaikas geria iš puodelio.o jei nenori tada su pipete sugirdau pienuko ar sulčių (maitinu pati dar).pipetė tokia kiaip nuo Multitabs - plati, apie 1ml telpa.ir man gerai ir vaikui atrakcija.
siūlau pamėginti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 13 kovo 2006 - 11:51