Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

aš tai ilgau rinkaus buteliuką iš jo ne tik gerti mėgsta, bet ir labai mėgsta pažaisti su juo
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 04 29, 09:53)
aš tai ilgau rinkaus buteliuką iš jo ne tik gerti mėgsta, bet ir labai mėgsta pažaisti su juo


o kaip tas buteliukas atrodo? unsure.gif
Atsakyti
pastarosiom dienom viską bandau, kad galėčiau ryt vyrui vaikutį palikt pusdieniui, taigi, nupirkau Avent buteliukui kitą soskytę, reguliuojamą, kur galima pasirinkt 1,2 arba 3 lašus, vistiek netinka, negeria, tada bandė vyras iš puoduko su skylutėm girdyt, negeria, šaukšteliu-irgi ne, košmaras unsure.gif , duodu pažaist su puodeliu, nenori schmoll.gif .Gal bandyt kitą buteliuką (Nuko, Chicco ar kt.) su kitokios formos soskyte, nu bet visų rūšių, kokių yra pasiūla, nepripirksi, ką patartumėt g.gif
Atsakyti
Koks pravalas, mano irgi negeria is buteliuko, o as irgi ta susikt... Aventa turiu. Bet as mat vandenuko bandziau duoti ir nesaldzios arbateles, tai galvojau kad jam neskanu. nors buvo man tokiu itarimu, nes pvz mano tai jokiu ciulptuku neime, tik kai suejo 5men nupirkom Nuk firmos, tokius minkstus rudus ir didesnius negu pagal amziu reiketu, ir ka jus sau galvojat- dabar pries miega visada ima, jokiu problemu. tai visai tikiu kas ir su buteliuku soskem tas pats. o ar gerai kad geria per ta snapeli? nuo kokio amziaus galima taip duoti?
Atsakyti
nupirkau siandien buteliuka chiko firmos,su latexso(guminem) soskemis,toks lenktas ir is abieju galu atsisuka,ir ka jus manot,geria thumbup.gif ,nors padejau daug pinigu,bet visai nesigailiu,vienas vargas atkrito thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate19: 03 gegužės 2005 - 19:54
Kokio amziaus leliukams jus jau duodavot puoduka su snapeliu, nes mano maziui dabar trys su puse men., buteliuko irgi neima, o as noreciau ji kartais su vyru palikti g.gif
Atsakyti
ax.gif SVEIKI!!!
Savo sunui taip pat ilgai negalejau isiulyti buteliuko, nors ciulptuka ir naudojom. Keitem buteliuko soskes forma- bet tai napadejo. 4u.gif 8 men. teko gultis i ligonine ir gerti daug skysciu. Tuomet ir issisprende si problema.
Manau, kad jei vaikas labai nores gerti- prades imti buteliuka. Bet gal butu geriau pratinti iskarto gerti is specialaus puopduko.SEKMES!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TINA316: 10 gegužės 2005 - 17:02
Mažajam tai jau nuo 1 mėn. pasiūlydavau retkarčiais buteliuką, tai lengvai priprato prie jo, gal tiesiog anksčiau reikia juos pratinti. Tai vargo nebuvo, ir dabar mielai ima ir buteliuką, ir papuką. O puodelį su snapeliu pabandėm nuo 6 mėn. Iš pradžių net nesuprato, kas tai per daiktas ir ką su juo daryti, bet paskui apgavau: pasiūliau saldžios arbatėlės, tai tiko.
Atsakyti
nezinau ka daryt mano vaikui neuzilgo 6 menesiai o jis niekaip negeria iskyrus mano piena nei is buteliuko nei is puodelio bandziau ir sauksteliu o jis viska kaip ir ispjauna neryja neisivaizduoju ka jau daryt gal buvot kurti susidurus
Atsakyti
Pasidlinsiu patirtim, manoji negerė negerė iš buteliuko gal prisikankinau kokius 3 mėn, paskui daviau Kubus sulčių žinoma išpradžių įgrūdau per prievartą, bet kaip ji gerė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o aš galvojau buteliukus nurašyt, na dabar dar arbatytės 50 ml išgerė, o pienelio tik 20 ml įsiūlau, bet skaitau tai labai gerai, nes seniau visai nieko negalėjau duoti
Atsakyti
laba
matau,kad ta problema dėl buteliukų ne pas mane vieną tongue.gif , nors nusiraminau paskaičius biggrin.gif , nes galvojau, kad tik mano vaikas vienos toks blogas, o dar ir močiutės niekaip nesupranta, kaip čia vaikas iš buteliuko negeria ir soskės nečiulpia blink.gif
atidarysiu joms šį puslapį ir tegul skaito, kad baigtų man smegenis pudrinti biggrin.gif
sėkmės ir kantrybės visoms mamytėms su buteliukais drinks_cheers.gif
Atsakyti
labutis visoms smile.gif

Turiu beda ir nezinau kaip ja isspresti,gal kam taip buvo.Mano sunaiteliui jau 6men.ir jis neima buteliuko,su soske visiskai neikisi,o su tuo gertuku kartais patruakia,bet ir tai tik sultis.O as jau kaip ir noreciau baigti maitinti,ir dar jis turi jau 3 dantukus ir labai jau megsta kandziotis sad.gif
Tai va beda tame kaip pripratinti vaika prie gertuves,nes manau,kad su soske buteliuko jis neims,nes ir ciulptuko neima sad.gif
Jei kas nors esate su tai susidure parasykit,ka daryti,labai aciu mirksiukas.gif

P.s. isbandem visu firmu visu,formu ciulptukus ir buteliukus,niekas netiko sad.gif

Atsakyti