Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Laba,
As irgi turejau tokia problemele, nes pienuko eme staigiai mazeti o vaikucio poreikis smarkiai augti. blink.gif Tad teko i pagalba pasitelkti buteliuka,is pradziu vaikas visiskai nepripazino buteliuko, bet paskui turbut pajaute, kad nieko nebus tad teko priprasti. Bandykite duoti kai vaikas jau labai alkanas ,geriause vakare po maudymo,(bent maniske tada alkaniause). Tiesa dar galit padandyti apgauti 2 budais:1 tai duoti valgyti is buteliuko priglaudus kuo arciau krutines,2 duoti pirma krutine o paskui staigiai ikisti buteliuka, ir zinokit bet jau maniske tai nespedavo susigaugyti ir pradedavo traukti is buteliuko... biggrin.gif Isbandziau is pradiu daug buteliuku,bet jei tiko tik avent. Daug, daug kantrybes jums.
Atsakyti
QUOTE(vanesiux @ 2004 12 02, 14:43)
Tiesa dar galit padandyti apgauti 2 budais:1 tai duoti valgyti is buteliuko priglaudus kuo arciau krutines,2 duoti pirma krutine o paskui staigiai ikisti buteliuka, ir zinokit bet jau maniske tai nespedavo susigaugyti ir pradedavo traukti is buteliuko... biggrin.gif  Isbandziau is pradiu daug buteliuku,bet jei tiko tik avent. Daug, daug kantrybes jums.

Bandžiau ir aš taip apgauti.Pirmuskartus pavyko, o trečią` kart spjovė buteliuką` lauk ir neėmė nei papo nei buteliuko ir rėkė kokį pusvalnndį blink.gif Kol vėl paėmė papuką rolleyes.gif Supyko mat mergina ir įsižeidė biggrin.gif
Atsakyti
Ir as cia galeciau pavardinti visokiu budu, kaip bandziau savo dukra ikalbeti buteliuka imti doh.gif Naima iki siol, o pienas labai liesas ir mazai svorio priaugineja. Pieno turiu pakankamai. Krutine nuolat kieta, nespeju iklotu keisti...bet, kad pienas net melsvas sad.gif
Isbandziau ivairius buteliukus, puodeliu, ivairius budus....veltui. Bet dar vis bandysiu, nes reikia kazka daryti, pienas labai nekoks unsure.gif
Be to, maniske nezino ka su tuo buteliuku daryti, ji neima ir soskes doh.gif sad.gif O is puoduko(paprasto) begantis pienas ja erzina, tada isiverkia.
Atsakyti
QUOTE(dianuska @ 2005 01 07, 14:26)
Ir as cia galeciau pavardinti visokiu budu, kaip bandziau savo dukra ikalbeti buteliuka imti doh.gif Naima iki siol, o pienas labai liesas ir mazai svorio priaugineja. Pieno turiu pakankamai. Krutine nuolat kieta, nespeju iklotu keisti...bet, kad pienas net melsvas sad.gif 
Isbandziau ivairius buteliukus, puodeliu, ivairius budus....veltui. Bet dar vis bandysiu, nes reikia kazka daryti, pienas labai nekoks unsure.gif
Be to, maniske nezino ka su tuo buteliuku daryti, ji neima ir soskes doh.gif  sad.gif O is puoduko(paprasto) begantis pienas ja erzina, tada isiverkia.

Dianuska, tavo pienukas tikrai ne per liesas, o yra toks kokio reikia tavo vaikučiui.Tik jis iš pradžių bėga melsvas ir skystesnis, kad vaikutis pagertų, o po to jis darosi tirštesnis ir vaikutis pavalgo.O svorio vaikutis per mėnesį gali priaugti ir 500g.Svarbu kad ūgis atitiktų svorį.Duok dažniau krūtį žįsti ir jos bus minkštesnės ir vaikutis bus patenkntas wink_3.gif
Atsakyti
mums apie 2mėn, vakar pastebėjau, kad jau irgi mano rykliukei reikia po 40-50g. papildomai maistelio, daviau iš avent buteliuko, keletą sekundžių kreivai žiūrėjo, tik pagraužė įtariai soskę kaip žinduką, bet po poros minučių jau ėmė traukt liuksiškai thumbup.gif , aš dar pridedu jai prie veido savo ranką, kad jaustųsi kontaktas.
Atsakyti
susiduriau su rimta problema,sunus negeria pieno is buteliuko per soske,bandziau ir savo piena duoti,ir kiti seimos nariai bande,iseidavau isvis is namu,bet atsisako ir baigta,net vandenuko,arbateles ar sulciu negalima taip isiulyti,o is stiklines geria,bet zinot koks tai gerimas 5 men. kudikio g.gif maitinu pilnai dar krutimi,bet uz menesio griztu i darba,reikia mirk gyvenk ismokyti gerti is buteliuko,gal kas zino kokiu receptu tam???? g.gif
Atsakyti
Viena iš priežaščių kodėl jis neipranta gerti iš buteliuko gali buti ta, kad jam netinka buteliuko vadinama soskė. Savo vienai iš merginų buvau nupirkus Avant buteliuką ir niekaip iš jo negėrė schmoll.gif , nes tas čiulptukas buvo jai kietas, o kai pakeičiau buteliuką į paprasta su minkštesniu čiulptuku tai iškart išmoko iš jo gert. Dar gali pradėt mokyti gerti iš kūdikio puodelio su snapeliu. Mūsų pirmoji mergina net nežinojo kas yra buteliukas. Ją baigdama maitint pasiūliau buteliuką, o ji žiurėjo į mane apvaliom akim blink.gif ir negėrė. Po to pradėjom mokytis gert iš kūdykių puodelio. Pradžioje buvo visko ir pilvas šlapias cool.gif , bet po kurio laiko išmoko ir nebuvo jokių problemų smile.gif
Atsakyti
Maniškis taip pat nemoka iš buteliuko, geria tik iš puodelio su snapeliu tongue.gif Ir kuo toliau, tuo mažiau apsilaisto tongue.gif Aš manau, kad tai - privalumas, juk kitos vargsta negalėdamos išmokyti gerti iš puoduko tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi išmokinau gerai iš puodelio gerti ir su snapeliu ir tik tada išmoko iš bonkutės. Bet jau nebereikia smile.gif
Atsakyti
Aš irgi čiulptuką pakeičiau į guminį (minkštesnį). ir sėkmingai dabar geriam iš buteliuko thumbup.gif
Atsakyti
teks dar vis bandyt ir bandyt is puoduko su snapeliu,nors jau simta kart tai darem,na o soskes tai visokias bandziau niekas nepadejo cool.gif
Atsakyti
sveikos, aš irgi pati dar maitinu ir tik retkarčiais tenka palikt mažulę vyrui, bet taikau tą metą, kai ją tyrele reikia maitint, tuomet lengviau susitariam, mielai valgo, o mišinuko nei arbatėlių iš Avent buteliuko irgi neįduosi, galvoju tik nupirkt dar rankenėles, duot vaikui dažniau juo pažsaist ir nupirkt soskytę su daugiau skylučių, gal pavyks tada.O kol kas tai arbatėlę pvz. nuo kosulio girdydavau šaukšteliu blush2.gif .Kad vaikas neapsipiltų yra Tindi rindi tokie su rankovytėm neperšlapami seilinukai už 20lt., arba galima nupirkt tokį kietą su kišenėle be rankovyčių, pigūs yra dabar kaip tik Maximose.
Atsakyti